پرش به محتوا
خانه » 7 نکته که به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

7 نکته که به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

  • از


اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

چگونه در خود اعتماد به نفس ایجاد کنیم؟

در حال حاضر احساس کمبود عزت نفس یا اعتماد به نفس داری؟ آیا می توان این احساس را به عزت نفس یا اعتماد به نفس بالاتر تبدیل کرد؟

در حال حاضر، در یک دوره غیر مطمئن، این ممکن است غیرممکن به نظر برسد، اما می توانید برای افزایش اعتماد به نفس خود اقدامی انجام دهید. اگر می خواهید خوشبختی را پیدا کنید، باید نگران نباشید

شما این قدرت درونی را دارید که اعتماد به نفس خود را کنترل کنید و آن را تغییر دهید تا سطح اعتماد به نفس بالاتری ایجاد کنید.

با استفاده از فرصت ها برای کنترل زندگی و ایجاد اعتماد به نفس از طریق رفتار و عادات عمدی، می توانید بدون کمک دیگران اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

هفت اقدام عمدی که می توانید برای افزایش اعتماد به نفس خود انجام دهید.

کشف کنید که چگونه می توانید اعتماد به نفس خود را ایجاد کنید. اینها ترکیبی از استراتژی هایی هستند که برای من بسیار خوب عمل کرده اند. شما مجبور نیستید همه آنها را انجام دهید. ممکن است یکی دو مورد بهتر از دیگران با شما مطابقت داشته باشد، بنابراین یکی را که برای شما جذاب‌تر است انتخاب کنید و آن را امتحان کنید. اگر کاری که امتحان می کنید جواب نداد، روش دیگری را امتحان کنید و اقدام عالی برای ایجاد اعتماد به نفس خود پیدا کنید.

این 7 عمل است:

  1. بهبود توانایی

چگونه می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و این توانایی را بهبود بخشید؟ و شما چگونه آن را انجام می دهید؟

جرأت کنید تعهد بدهید و ادامه دهید.

  • در ابتدا فقط مسئولیت های کوچک را به عهده بگیرید. به عنوان مثال، اگر می خواهید سخنران توانمندتری باشید، سعی نکنید در اولین تلاش خود در مقابل 100 نفر صحبت کنید.
  • در یک رویداد تلوزیونی شبکه کوچک صحبت کنید. چند فیلم کوتاه ضبط کنید.
  • با گروه کوچکی از دوستان و همکاران نزدیک در مورد موضوعاتی که با آنها آشنا هستید صحبت کنید.
  • برای مثال ۱۵ دقیقه را برای تمرین صحبت کردن اختصاص دهید. به این ترتیب، تمرین، توانایی شما را بهبود می بخشد. بهبود تدریجی، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.
  1. از گذشته به عنوان راهنما استفاده کنید

زمانی را تصور کنید که کاری انجام دادید اما در ابتدا ترسیدید. چه درس هایی می توانید بیاموزید؟ زمانی که به آن رسیدید چقدر اعتماد به نفس داشتید؟

  • اگر نمونه های متعددی از روش های غلبه بر ترس دارید، ممکن است الگوهایی در رشد شجاعت پیدا کنید که می توانید برای غلبه بر چالش های فعلی که شما را می ترسانند بر آنها غلبه کنید.
  • این تمرین فکری ساده به شما نشان می دهد که می توانید بر ترس های خود غلبه کنید.
  • دانستن دستاوردهای گذشته خود می تواند به شما در ایجاد اعتماد به نفس کمک کند.


شاید این مطالب را دوست داشته باشید