پرش به محتوا
خانه » 29 نکته برای دستیابی به اهداف (قسمت اول)

29 نکته برای دستیابی به اهداف (قسمت اول)

  • از


همه ما اهداف، اهدافی داریم که می خواهیم در دفتر، در زندگی عاشقانه یا در باشگاه به آنها برسیم. شاید شما در حال تلاش برای ارتقاء هستید یا فقط می خواهید زمان بیشتری را صرف مراقبت از خود کنید. در هر صورت، همه ما می توانیم در مورد آن توافق داشته باشیم برای رسیدن به موفقیت گاهی اوقات ممکن است سخت باشد.

همچنین تمرکز روی همه اهداف به طور همزمان دشوار است. در مورد آن فکر کنید: شما یک کانال آبیاری هستید و باید چندین گیاه را آبیاری کنید. هر گیاه جنبه متفاوتی از زندگی شماست. همه آنها مهم هستند. آب زمان و انرژی است که برای رشد آنها صرف می کنید.

وقتی خالی هستید، باید خود را پر از استراحت و آرامش کنید. البته، شما می توانید تمام گیاهان خود را به یکباره آبیاری کنید. اما اگر این کار را در حالی انجام دهید که نیاز به استراحت دارید، رشد همه کندتر خواهد بود. و اگر فقط یکی را در اولویت قرار دهید، ممکن است مجبور شوید رشد را در سایر زمینه های زندگی خود قربانی کنید.

به همین دلیل است که نکات موفقیت بسیار مهم است. گاهی اوقات به یک توصیه اضافی نیاز دارید تا به شما کمک کند تا اهداف درست را اولویت بندی کنید و متمرکز بمانید.

ما برخی از نکات مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم: آنها قابل انجام هستند و اهمیت دارند. نکات زیر نکات ساده ای را برای شروع شما ارائه می دهد. آنها می توانند به شما کمک کنند تا بدون قربانی کردن رشد خود به جلو بروید و به اهداف خود برسید.

اول: نفس عمیق بکشید. زمانی آرام برای تمرین برقراری ارتباط مجدد با خودتان پیدا کنید. ایجاد خودآگاهی برای تعیین اهدافی که برای شما مهم هستند و خود را برای رسیدن به آنها تنظیم کنید، اساسی است.

یک قلم و کاغذ بردارید (یک سند جدید را در رایانه خود باز کنید) و آماده شوید تا بفهمید موفقیت برای شما چه معنایی دارد.

از علایق خود شروع کنید. سعی کنید آن لحظاتی را که الهام گرفته اید را به خاطر بسپارید. شاید به یک سرگرمی مشغول شده باشید، با بچه هایتان کاردستی درست کنید یا در محل کارتان پروژه ای را رهبری کنید. آنها را سریعاً بدون فکر و بدون قضاوت فهرست کنید. این به شما ایده می دهد که انرژی خود را از کجا می گیرید. انجام کاری که برای کار دوست دارید به شما کمک می کند تا احساس کنید در حال حاضر موفق هستید.


ممکن است این محتوا را دوست داشته باشید