پرش به محتوا
خانه » پرداخت ۵۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح نهضت ملی مسکن

پرداخت ۵۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح نهضت ملی مسکن

  • از


۱۴۰۲/۰۷/۱۷15:11
اسلایدر, اقتصادی, راه و شهرسازی, سرخط خبرها

منبع: کسب و کار نیوز

کسب و کار نیوز- بانک مسکن اعلام کرد: تا ۱۲ مهرماه بیش از ۵۲۱ هزار میلیارد ریال در قالب ۳۵ هزار و ۹۵۵ پروژه طرح نهضت ملی مسکن پرداخت کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، این بانک ۵۲۱ هزار و ۱۷۱ میلیارد ریال تسهیلات تا تاریخ ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۲ به طرح نهضت ملی مسکن پرداخت کرد. این مقدار تسهیلات به ۲۷۱ هزار و ۹۸۲ واحد پرداخت شده است که از این تعداد ۸۹ هزار و ۶۸۸ واحد خودمالک و مابقی مربوط به سازمان ها و نهادهای مربوطه از جمله وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن است.

همچنین تاکنون ۲۸۷ هزار و ۵۶۷ واحد به مبلغ یک میلیون و ۱۵ هزار و ۸۰ میلیارد ریال با بانک مسکن جهت ساخت مسکن در قالب نهضت ملی مسکن قرارداد بسته اند. بنیاد مسکن با بیش از ۶۳ هزار واحد، بالاترین آمار واحدهای قرارداد بسته با بانک مسکن را داراست و پس از آن وزارت راه و شهرسازی با بیش از ۶۱ هزار واحد در مقام دوم قرار دارد.

از محل آورده های نقدی متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن مبلغ ۴۰۳ هزار و ۴۳۴ میلیارد ریال برای ساخت واحدهای این طرح واریز شده است. طرح نهضت ملی مسکن در سال ۱۴۰۰ توسط دولت به شبکه بانکی ابلاغ شد که براساس صحبت های وزیر راه و شهرسازی تنها بانک مسکن به وظایف خود عمل کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

به گزارش کسب و کار نیوز، بر این اساس قیمت ب ام و سری هفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *