پرش به محتوا
خانه » ١٧ درصد نقدینگی کشور در بورس کالا

١٧ درصد نقدینگی کشور در بورس کالا

  • از


۱۴۰۲/۰۵/۲۶14:56
اسلایدر, اقتصادی, بورس, سرخط خبرها

منبع: کسب و کار نیوز

کسب و کار نیوز- مدیرعامل بورس کالا گفت: بورس کالا با ۱۱۸ میلیون تن محصولی که در آن معامله شده است، ۱۷ درصد نقدینگی کشور را در خود دارد. مخالفان بورس کالا نمی‌دانند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز، جهرمی، مدیرعامل بورس کالای گفت: سال گذشته، مجموع معاملات زعفران در بورس کالا ٧ هزار میلیارد تومان بود. یک تن معادل بیش از ۳.۵ همت، نتیجه معاملات بازار شمش طلا در بورس کالا، در چند ماه گذشته بوده است. با ۳۰۰ هزارتومان می‌توان در بورس کالا در معاملات طلا سرمایه‌گذاری کرد. آماده تامین مالی مسکن با استفاده از ابزار‌های بورس کالا هستیم. به جای تقویت سازوکار بورس کالا، نباید حاشیه سازی کنیم. بورس نیاز به حمایت دارد. بورس کالا با ۱۱۸ میلیون تن محصولی که در آن معامله شده است، ۱۷ درصد نقدینگی کشور را در خود دارد. مخالفان بورس کالا نمی‌دانند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند.

مدیرعامل بورس کالا با انتقاد از برخی اظهارنظر‌ها علیه بورس کالا در فضای مجازی، عنوان کرد: برخی نامه نگاری‌های دروغین در فضای مجازی، به بازار سرمایه آسیب می‌زند. نرخ ارز‌های متفاوتی برای صنایع اعلام می‌شود. باید از صنایع کشور حمایت شود.

همچنین مطالعه کنید:

به گزارش کسب و کار نیوز، جواد اوجی در جریان بازدید معاون اول رئیس‌جمهوری از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *