پرش به محتوا
خانه » وزیر نفت: تولید روزانه نفت به 3 میلیون 400 هزار بشکه رسیده است

وزیر نفت: تولید روزانه نفت به 3 میلیون 400 هزار بشکه رسیده است

  • از


۱۴۰۲/۰۸/۱۰10:33
اسلایدر, اقتصادی, انرژی, سرخط خبرها

منبع: کسب و کار نیوز

کسب و کار نیوز- وزیر نفت با اشاره به اقدامات صورت گرفته از ابتدای این دولت برای افزایش میزان تولید نفت، خاطرنشان کرد: تولید روزانه نفت از 2 میلیون و 200 هزار بشکه به روزانه حدود 3 میلیون و 400 هزار بشکه افزایش پیدا کرده است.

به گزارش کسب و کار نیوز، علی اوجی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، بیان کرد: درشروع دولت تولید روزانه نفت ۲ میلیون و ۲۰۰هزار بشکه بیشتر نبود. خوشبختانه با اقداماتی که طی این ۲۴ ماه، وزارت نفت انجام داده است در راستای افزایش تولید نفت ما امروز به عدد ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت رسیده ایم. ان شاء الله با برنامه ریزی های صورت گرفته و پروژه هایی سرمایه گذاری شده چه در بخش میادین، چه میادین مشترک و چه میادین مستقل و چه در خشکی و چه در دریا ان شاءالله رشد تولید نفت ما افزایشی خواهد بود.

وی در ادامه اظهار کرد: کارنامه ما در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ رشد اقتصادی گروه نفت و گاز ۱۹/۶ درصد به گواه آماری که سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی اعلام کرده اند، بوده است. انشاء الله ما این رشد را به صورت صعودی مستمر خواهیم داشت. با سرمایه گذاری که در حوزه میادین نفتی و گازی انجام می دهیم و افزایش ظرفیت پالایشگاه ها و محصولات پتروشیمی ان شاءالله تا پایان امسال و اوایل سال آتی رشد گروه نفت و گاز صعودی خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدعلی اسفنانی گفت: سازمان تعزیرات حکومتی در  هفت ماهه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *