پرش به محتوا
خانه » همکاری دانش‌بنیان‌ها با صنایع ریلی و مخابراتی برای تولید تجهیزات جانبی

همکاری دانش‌بنیان‌ها با صنایع ریلی و مخابراتی برای تولید تجهیزات جانبی

  • از


کسب و کار نیوز- گروهی از محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با موفقیت در تولید کامپاندهای مهندسی، با صنایع مخابراتی و ریلی برای تولید تجهیزات جانبی همکاری دارند.

به گزارش کسب و کار نیوز، مرتضی کریمی، مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان زمینه تحقیقاتی این شرکت را تولید انواع کامپاندهای پلیمری مهندسی دانست و گفت: با استفاده از این مواد، قطعات پلیمری را در حوزه‌هایی چون خودرو، مخابرات، ریلی و لوازم خانگی به تولید رساندیم.

وی تولید مواد پلی آمید را از دیگر زمینه‌های تحقیقاتی این شرکت دانست و دانش‌بنیان شدن این شرکت را به واسطه این مواد نام برد و خاطر نشان کرد: پلی آمید در کشور تولید نمی‌شود و یکی از شرکت‌هایی که در این زمینه فعال شده، ما هستیم و با مواد تولید شده در این حوزه مانع از خروج ارز از کشور شدیم و قابلیت صادرات هم داریم.

کریمی با اشاره به همکاری این شرکت با شرکت‌های خودروساز مانند سایپا و ایران خودرو، یادآور شد: با این شرکت‌ها برای تولید منیفولد اگزوز (منیفولد اگزوز قطعه‌ای چند راهه در خودرو است که گاز خروجی هر سیلندر را جمع‌آوری کرده و از خود عبور می‌دهد)، قالپاق، پروانه فن، قاب بادگیر، شکاف پرکن‌ها، درپوش‌ها و هواکش همکاری داشتیم.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به همکاری این شرکت با شرکت‌های مخابراتی، اظهار کرد: در این همکاری نسبت به تولید جعبه‌های پست، ترمینال‌ها، بست‌ها و مفاصل به عنوان تجهیزات جانبی مخابراتی اقدام کردیم. وی با اشاره به همکاری با صنایع ریلی، اظهار کرد: گای، پد، رول پلاک و سوزن و همچنین تولید دیسک لغزنده و پایبندهای کششی برای واگن‌ها از جمله محصولات تولیدی ما برای این صنعت بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *