پرش به محتوا
خانه » مهربونی انی | متن مهربونی | بوي مهربوني | پیام مهربونی ای عشک | دل مهربون

مهربونی انی | متن مهربونی | بوي مهربوني | پیام مهربونی ای عشک | دل مهربون

  • از


محبت و مهربونی اساس زندگانی هر هندی

عشق و مهربانی یکی از مواردی است که در جاهای مختلف در مورد آن صحبت کردم و گفتم که هیچ هزینه ای ندارد اما به زندگی ربط دارد، همه درباره عشق و مهربانی بحث کردند، آنقدر مهم بود که موضوع محبت و مهربانی آنقدر مهم بود که تصمیم گرفتم برای این موضوع به طور جداگانه آموزش دهم

توضیحات صوتی در مورد آموزش عشق، تضمینی ترین ابزار برای رسیدن به احساسات خوب، می توانید با استفاده از پخش کننده زیر گوش دهید و لذت ببرید:


برای دانلود فایل صوتی این آموزش اینجا کلیک کنید…

تعریف عشق و مهربانی

اما بیایید بیشتر از قبل با محبت و مهربانی خود آشنا شویم.

محبت و مهربانی بسیار زیبا و انسانی است، یکی از چیزهایی است که واقعاً در رشد و پیشرفت شما در بعد مادی و معنوی شما مهم است.

محبت و مهربونی =احساس خوب

با موباحت خارها، گل مهدست دوست من هوبه و مهربونی انسانها رو به میزنه و مشتر میشت پیکو و دریون و مهربونا، مودت در میون انسانها، پیدت پیدان بهم دیں بهم دیں و فتت کیدند،

کهیلی محمِ ک ما بتونیم در زیدنیدمون محبت رو، به ترایره بندازیم کون جاکاٹ در زیدنده، فترافیری رو داره کیلی از کیلی از لهدی در زینت موباد رو.

کییلی زیادتر از هرزمانی دیدم و احساس کردم کہ، با حبابت یه انسان که، با حبابت یه انسان که همیکی رو بری هنا بھره از فریگت تا بحث مالی و معنوی ام نه حبابتی که بری یه مورد باشه که در اینجا منزورمونه هه همبابتی کمالً درونی.

به قول باباطاهر
दली दार्म भार्य महाबाद
كزو غرم است بازار محبت
لباسی دوکتم بر قامت دل
ز تار المحمد و پود محبتة

برای درک کیشتر مبراکه اهساس کوب تعدید آرایگان من خوبم و احساس خوب و آموزش احساسات نیرو بکش و تعدیل از قسمت تعریف الرایقان سایت اکادمی مجازی باور پیستیفی کوں کریں

محبت و مهربونی زیباترین جنبه زندگی معنوی است

در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، شاید یکی از مهمترین قوانین وجود داشته باشد و قانون جذب همیشه در حال کار است.

هلا یک‌لہہہ کے کے ہے ہے کے کے کم هر کیزی رو در درون درون بودم ورد زیدنگمون میشه وونوقت اسکلم اینک بازم همو کیں در درونمون داریم رو با خودمون حفظ میکنیم. هذا هذا عنسان در دو بانگا دوست دره در زینه روش و رامرو رو کنها کنها،

یکی از انجمه های که انسان هذا دوست دارد در ون به رقم و روش برسه به بنکا منواینی انسانه و بری از کراهی که کے کے بری روش یک فرد در بانکا مناوینی و فرد محبت و مهربونی خودشونه. وقت به من و تو به محبت و مهربونی می کنند به خودمون،

و کودی خودمون میکمین کا دریم به روسی در زیدنیمون و دریم کودمون به روسیمون در زیدنه میکمین و دریم کودمون به روسم به روسیمون در زیدنه میره و روی ونا ایره میزاره.

محبت و مهربانی از دیدگاه قرآن:

و
کسانی که ایمان آورده اند به دوستی خدا هستند (بقره/165)

وقتی شروع به مهربانی با خود، شاد بودن، تغییر افکار و مهربانی با خود می کنید، و به این دلیل که عشق و مهربانی منجر به رشد شخصی می شود، یک نفر شروع به دوست داشتن خود می کند.

چه کسی واقعا خودش را دوست دارد و موفق می شود و بزرگ می شود برای او مهم است، بنابراین هر چیز مثبتی که در خودمان نگه می داریم، مانند عشق، دقیقاً همان کاری است که برای خود انجام می دهیم و دقیقاً هر چیز منفی را در خودمان نگه می داریم.

برای خودمون ون رو نگاه می‌داریم محبت و مهربونی، تفرین‌ها و بانک‌های باشربونی، اما محبت و مهربونی هست که ما اونجا دریم در مورد میکنا محبت به خود و مهربونیت هلا آیین سه تا رو باحم میکین.

1) محبت و مهربونی به هوتی

هر سريعيد در زيندگش دوست دره مهبابت کنه و مهبابت ببینه اما يه کیبین دراست تیوم ینارو بان کانه کانه, ولین تماین ینک م باید بدونیم ینک بہ۔۔ ہیہ ہیل شفتم م به بروتیان YA بیرون از خودمون باشه بهتر ول به خودمون mil pidana kinim.

मिल बह दुस्ट लाद्द कोडमुन، मिल बेहहहै बाषे، मिल बेह लाद्द है मेंडा पुशिह اینجاست…

وقتی به منبع عشق تبدیل می‌شوید، وقتی به منبع عشق تبدیل می‌شوید، عشق واقعی و خالص را نسبت به عزیزان خود خواهید دید.

בעזריד יה מורד רו בהאטון דר מיון בעזרים יקי אז אם אדם ק דר סודלאלם ן גיפט קעס מיׁנעם תאנהמ האלה אינ פרד עדים רו עבור ש דערם אדם האי דר עבורת אשטן אנירו עובול;

اما اما سخت بود که به تعلیق و محبت مستدر شده بود درهه ووکین فرد بیاد بیاد محبت کردن رو به کنکس یاد بیگره و عن رو در زیندهش پیزندا کنه ونوکته ک دیر آن هناس‌ها رو پیزنا.

آغا هم‌چین هس‌ها رو در زینگت داری درومیک ون باش و بیبین کھد کھده همکین حس‌ها رو در زیدیت داری درون رمیک‌ها وون باش و بین کدی کندی این در عون رمیکها عود دارد؟ از کوزه همان برون تراود که در آوست برای کید کردک بیک به این مبرک کیدنید. آرایگان تو میتونیو رو از قسمت تعریف رایگان سایت آکادمی مجازی

۲) محبت و مهربونی به هوهدان:

عشق به خدا یک امر کاملاً طبیعی است و در درون همه انسان ها وجود دارد، فرقی نمی کند که انسان در دنیا چه دینی داشته باشد، اگر هر انسانی کارش را خوب انجام دهد نشان از وجود عشق فطری خداوند در انسان دارد.

כון יציק אז אזודה קודם חובקרד בה אנשון האסט פש שם ש֩֩֔רדם בעערע لطفاً :

ام وقت بتونيم اول موبائت به رومونو كنيميم و ونو اروم اروم دركين كينيم ميتونيم به خليك هم بهديم و دركش كانيم و دركش كانيم توي دونيا گفتيم كه ام ها هل در حال هال عبد هذا هديم بس وقت بتونيم به هال هام به دركه كينيم و و. اروم اروم درك كينيم متيونيم به خليق هم همم بديم و دركش كانيم.

איא ברים מובהב ורזידן ניאע בה מעקטל קאסי דרים؟

برای شروع عشق، نیازی نیست کار خاصی انجام دهید، اما می توانید نحوه صحبت خود را با مردم بهبود بخشید، چشمان خود را اصلاح کنید و به هر آنچه در درون خود دارید امیدوار کنید، و می توانید آن را به یک نفر بدهید یا چند نفر، و به آنها بدهید.

آن شخص باید احساس بهتری را در زندگی تجربه کند زیرا می خواهد نقاط منفی دوستان، همسر، خانواده و … را ببیند.

و به خودمون کینیم کنیم که هنوزم خیلی کیزه هست که باشون لہے برد

و بارها شده وقتي آن كار رو كردم عربة عربش روي قرآم و عن ترف ديمة كه در محابط علي دره:

۳) محبت و مهربونی یا یک میل شمبت به حقیقة

به کسی که چیزی را می‌خواهد یا کسی که چیزی را دوست دارد، گفتم این کار را انجام می‌دهد و موفق می‌شود.

تمام اصولی که شما را به موفقیت سوق می دهد، وقتی از آنها پیروی کنید، در واقع عشق به موفقیت دارید.

هر كلمة‌اي در زينة كشنا دريا از منين پشتش دارد وكتي به كوته ومهربوني كني به عزيازنت، وكتي به و همربوني نكني و مهربوني رو بست ميدي، وكي به كودة و مهربوني پيدكني ميكني نيمتون ايندت باشي و يمانت در تول مسير ميشي.

وکتی به سکیں محبت و مهربونی پیدان میکنی نیمتونی موقف نشی کون ب وجود کدا و خوبی کی که داری کی دیری کے کے میری و ب تلہه مترین مسیر رو تیتی میکنی و به موفقیت میرسی.

هویت علایقمون عشق پنهانی

بدونیم به کی دریم دریم.

من افرادی را دیده ام که پدر و مادر، والدین و والدین آنها هستند. من دوست دارم در مورد زندگی شما بیشتر بدانم.

زينده ونقدري قدرة ندرة كه به خود تو رو از پا در بياره مغا آن تو بهه اين فرمان رو بدي و زماني اين فرمان رو ميدي به زيننده كه هم به زيندة كه هم به حبت و… داري زيدندت رو به ون سميت هيدات ميكني.

نزارین دیر بشه

یکی از چیزهایی که من تجربه کرده ام و افرادی را می بینم که از دست زدن به یکدیگر پشیمان می شوند، خوردن عشقی است که می توانند به من بدهند، اما من تردید دارم و آن را تا آخر عمر روی آنها می گذارم.

و اغاه قره محبت کانیم همی انان و همی کیلی وکتشه، باور کنین انسان هم هم کے و هم کیدن رو دوست دران ام کیلی وقت ها ما کون یاد نگرتیم محبت کردن به هم کیکسه اون رو از هم پنهون میکنن.

زیباترین قسمت زندگی تو کی مشیه ب همت کردن افساسی رو فیلمیک کرد ک کیک کیلی ہہ ہ ہ توی فیکرمون هم نگنجه، آلان شما فیکر کہ کیزی کیں کی نہیں واش وہ ہ کی کنین کنین مثلا پول لازمه. ، اما کی می گوید که هیچ شرطی لازم نیست.

كون كسي كه كاره شما بهش محبت كنين شمارو بھيلي وائده ميكود בעשר אוגדותון و… פס אין רו בה בה בה שמטון האשי בה עקב נדאזיטין פס מחשטים קוליטה המני קולי و המן וקטטה פס בראש בארק בעדים.

বার্তা মুব্বা বে মা দোর্গ কান্ন

کهیلی از ماها این دروگ رو شیندیم که محبت زیدیش خوب نیست و حالت بردشش اینه که کاکیون کا کلا کلا کے و کے باشن باشن این یه و دروگه بوزیه در حق تموم ما انسان ها، کون هیچ کوت نیمتونیم اون حسو و هلی کد در افتر محبت کردن به وجود میاد رو فیلمه کینیم.

و از آن بوروز رو بوریز هیک کوت این دروگ رو بوروز نیمهه این یک دروگ و خسته کون انسان ب روح و عناسه زندگی وقت روح و عناس رو از انسان بیگری کیز برای وهاس رو بروز نیده دین دیں،

پس آین بور روسیک رو کوکون و و و و و و رو کیبید بدید جنسیت در بارب محبت کردان بی مناینه میشه وکی ما میں انسان با محبت زندس منزور ما همه انسانها با هر نوف جنسیت و سنیه

پیس این رو دونین کلا از منتدمون دور بیزیم و این بور رو کیبیم و به این فیکر کینیم که محبت کھید تینه به زیدنی به کا رنگ و بوی جزید رو بده و تینه به کامک کنای کیدی رو در زِی کینیم کینیم.

جمع بندی تعریف و کلام پیانی

از شما دوست عزیز کیکم که در آن ابیاین و بارها با وظائن در درونتونید

و به کلیں کلیں ریک پر رنگ رو بری شما به وجود میاره زیندی بیتر میشه وک بتونیم رو کینیم و وونو در زیدنی کنیم و هم به خودمون هم به خودی کودمون و هم به دونیای که دریم

ما در زندگی خود عشق داریم و امروز معنای و درک جدیدی در زندگی خود پیدا می کنیم.

و دارین ونو خرج میکینید محبت و مهربونی ریلو پیدان کنین، و وونو در یک جای درست کرج کنین، جای درستش رو پیدا کن وحدینه اما زمان درستش رو من بهتون میں زمان درست بری درتان محبت و با محبت.

دقیقا همون لحظه و اگه شروع کردی زندگی رو با عشق شروع نکن امیدوارم عشق رو تو زندگیت احساس کنی و با عشق زندگیت رو بسازی.
در بناح حق
یا راست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *