پرش به محتوا
خانه » لیست آرزو چیست و چگونه می توانیم با آن به خواسته های خود برسیم؟

لیست آرزو چیست و چگونه می توانیم با آن به خواسته های خود برسیم؟

  • از


تخته آرزوها یکی از قدرتمندترین و ساده ترین تکنیک ها برای رسیدن به خواسته ها و رویاهای شماست لیست آرزوها را تهیه کنید خیلی راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید، اگر اصول اولیه را بدانید، می توانید به خواسته ها و رویاهای خود برسید.

آیا می خواهید طرز ساخت یک تخته آرزوی شیک و جذاب را یاد بگیرید، در این مقاله کامل به شما نحوه ساخت تابلو آرزو را گفته ایم.

مطمئن باشید مقاله کاملتر و جامع تری در هیچ کجای اینترنت پیدا نخواهید کرد. پس با من باش

قدرت تجسم خواسته خود یکی از قدرتمندترین راه ها برای رسیدن به رویاهای شماست، تابلوی آرزو باعث می شود قدرت تجسم خواسته خود را چندین برابر کنید و تجسم خواسته های خود را برای شما آسان تر می کند.

تکنیک ها و تمرین های زیادی برای رسیدن به خواسته ها و اهداف شما وجود دارد که برخی از ساده ترین آنها هستند تابلوی کیهان یا این تابلو آرزوست.

برای استفاده از این تکنیک قدرتمند باید اصول ساخت تابلو آرزو را بدانید و ما شما را با نحوه ساخت تابلو آرزو آشنا می کنیم.

چگونه با تابلو آرزو به خواسته های خود برسیم؟

همانطور که می دانید ذهن انسان از یک سری سلول های عصبی تشکیل شده است که انرژی و ارتعاش است.

کیهان این انرژی و ارتعاش را دریافت می کند و بر اساس آن چیزهای مطلوب و نامطلوب را وارد زندگی شما می کند. با ساخت تابلو آرزو می توانید آن ارتعاش و انرژی را که ذهنتان می فرستد به سمت خواسته شما بفرستید و کائنات آن ارتعاش را دریافت کرده و خواسته شما را به ساده ترین شکل ممکن وارد زندگی شما کند.

همانطور که می دانید ذهن انسان قادر به تشخیص بین تخیل و واقعیت و acc نیست قانون جذب به هر چیزی که در مورد آن فکر می کنید و با جزئیات بیشتر تجسم می کنید، آن را به سمت خود جذب می کنید.

به طور کلی، قانون جذب تفاوت بین خواسته‌ها و ناپسندی‌های شما را نمی‌داند و آن را مطابق آنچه در ذهن خود می‌گذارید به شما تحویل می‌دهد. هرچه تصاویر ذهنی شما دقیق تر و کامل تر باشند، تاثیر بیشتری خواهند داشت.

وقتی متوجه شدید قانون جذب چیست؟ و اینکه چگونه می توانید از این قانون برای رسیدن به خواسته ها و خواسته های خود استفاده کنید، مسیر رسیدن به خواسته هایتان در مسیر شما خواهد بود.

قانون جذب قانون جذب او خیلی خیلی ساده به زیبان می گوید، وقتی به چیزی توجه می کنید، ارتعاشات آن را به جهان می فرستید.

بنابراین، اگر می خواهید از قانون جذب پول و برای استفاده از ثروت، اول از همه باید یاد بگیرید که ارتعاشات پول را ارسال کنید.

اگر می خواهید از قانون جذب عشق شما باید یاد بگیرید که ارتعاش عشق را به کائنات بفرستید.

شما فقط باید ارتعاش خواسته و هدف خود را ارسال کنید و هر روز برای رسیدن به خواسته خود تلاش کنید.

راه ها و روش های زیادی برای ارسال ارتعاش آرزوها و اهداف شما وجود دارد، یکی از بهترین راه ها ساخت تابلو آرزو است.

البته ما به طور مفصل به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید یک تخته آرزو بسازید.

تمرین جذب ثروت: تبدیل ذهن به آهنربایی برای جذب پول و ثروت دائمی

تابلو آرزو چیست؟

می توان گفت تخته آرزوها یکی از تکنیک های قدرتمند و موثر در قانون جذب است. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، تابلوی آرزوها به شما کمک می کند تا قدرت تجسم و تصاویر ذهنی خود را افزایش دهید.

به عبارت دیگر، با کمک تابلوی آرزوها می توانید انرژی و ارتعاشاتی را که ذهن شما را به سمت خواسته ها و اهدافی که دارید هدایت می کند، افزایش دهید.

شما می توانید با تجسم و تصور دقیق تر اهداف و خواسته های خود، ذهن خود را متقاعد کنید که این تصاویر را به عنوان حقیقت بپذیرد.

به عبارتی آینده خود را با تابلو آرزوها نشان می دهید. اکثر افراد مشهور و موفق دنیا از این تکنیک استفاده کردند، یعنی تابلوی آرزو هم برای خود درست کردند و سپس با استفاده از نیروی قانون جذب به خواسته ها و اهداف خود رسیدند.

پیشنهاد می کنیم از این مقاله دیدن فرمایید:10 باور غلط که مانع از ثروتمند شدن شما می شود

تکنیک های موثر برای ساخت تابلوهای آرزو:

دوستان عزیز سایت Thinks Manager حالا نوبت شماست که برای خود یک تابلو آرزو بسازید. ایجاد تابلو آرزوها کار سختی نیست و شما به راحتی می توانید یک تابلو آرزوی خوب برای خود بسازید و خواسته ها و اهداف خود را جذب کنید.

اگر به دنبال مراحل کامل ساخت تابلو آرزوهای خوب برای خود هستید، ما مراحل کامل آن را برای شما فراهم کرده ایم.

اول ببین چی میخوای

اولین قدم برای ایجاد یک تابلوی جهانی و ایجاد انگیزه بیشتر در آن، بیان خواسته ها و خواسته های خود است.

ببینید چه چیزی را می خواهید جذب کنید. شما قصد دارید در کسب و کار خود موفق شوید، پول و ثروت بیشتری جذب کنید، یک رابطه عالی و عاشقانه، یک زندگی عالی، گوشی و ماشین مورد نظر، سلامتی و…

یکی از حقایق بزرگ در دنیا این است که هیچ محدودیتی برای خواسته ها و اهداف شما وجود ندارد و می توانید به هر چیزی که تصور می کنید برسید و جذب کنید.

برای ساخت تابلو آرزو باید به چند نکته و تکنیک مهم توجه کنید که در زیر به طور کامل به آنها اشاره کرده ایم. تابلوی آرزویی که می سازید باید از این تکنیک های قدرتمند پیروی کند تا موثرتر شود.

1- باید تابلوی رویای خود را طوری بسازید که وقتی در مقابل آن می ایستید، احساس هیجان، اشتیاق و انگیزه فوق العاده قوی در شما ایجاد کند. برای این منظور می توانید از عکس هایی استفاده کنید که باعث ایجاد انگیزه و ایجاد حس خوب در شما می شود. با کمی جستجو در گوگل می توانید عکس های با کیفیت زیادی در جهت دلخواه خود پیدا کنید.

2- تصاویری که به تابلوی آرزوها می چسبانید باید به آرزو و هدف شما اشاره کنند. هرگز از عکس های غیر ضروری و نامناسب استفاده نکنید، استفاده از این تصاویر نامناسب لیست آرزوهای شما را شلوغ می کند.

3- تابلوی آرزوهایتان را جذاب و زیباتر کنید و هر چه جذابتر و زیباتر باشد بیشتر روی شما تاثیر می گذارد، برای این کار می توانید از کاغذهای رنگی، کاغذهای هدیه و چسب های رنگی استفاده کنید.

4_ سعی کنید در لیست آرزوهای خود از عکس هایی استفاده کنید که افراد داخل عکس لبخند می زنند، این باعث می شود احساس شادی و انگیزه بیشتری داشته باشید.

تمرین ویژه:آموزش کاملا عملی برای تسلط بر نیمه گمشده (100% تضمین)

آموزش ساخت تابلو آرزو در سایز کامل

تابلوی رویایی که می خواهید بسازید می تواند در هر موضوعی مانند پول و ثروت، ماشین ایده آل شما، شغل مورد نظر، رابطه عالی و عاشقانه، سلامتی، خرید خانه رویایی و … باشد یا می توانید تابلویی دقیق و شگفت انگیز بسازید. با تمام آرزوها و چیزهایی که دوست داری.

انتخاب موضوع تابلوی آرزوها به شما بستگی دارد. برای این کار بهتر است خود را در دنیایی ببینید که محدودیتی ندارد و به هر چیزی که می خواهید رسیده اید و تصاویر خواسته هایتان را پیدا کنید.

بدانید که هیچ محدودیتی برای رسیدن به رویاهایتان وجود ندارد، تنها چیزی که شما را از رسیدن به آن هدف باز می دارد ذهن شماست. ذهن شما شما را از رسیدن به خواسته هایتان محدود می کند و باید کاری انجام دهید تا این محدودیت ها برطرف شود.

بهتر است چیزهایی را انتخاب کنید که چنین چیزی در ذهن شما وجود ندارد. از انتخاب آرزوهای بزرگ دنیا نترسید و شجاعت انتخاب همه اهداف بزرگ خود را داشته باشید.

داشتن ترس در انتخاب خواسته هایتان، نشانه دست نیافتن به آنهاست، اما اگر ترس را کنار بگذارید، این محدودیت را از بین خواهید برد که به خواسته های بزرگ خود نخواهید رسید.

نترسید و از خواسته های کوچک و بی اهمیت خود دست بردارید. هرگز فکر نکنید که چگونه و چگونه به این آرزو خواهید رسید، زیرا تنها وظیفه شما این است که خواسته ها و خواسته های خود را انتخاب کنید و چگونگی رسیدن به خواسته و هدف خود وظیفه کائنات و قانون جذب است.

کائنات تمام خواسته های شما را بر اساس قدرتی که خداوند در آنها قرار داده برآورده خواهد کرد. بسیاری از مردم احساس می کنند که کائنات قدرتی ندارد که آنها را به بزرگترین آرزوهایشان برساند، اما بدانید که بزرگترین آرزوهای شما صفر مطلق در مقابل کائنات و قدرت خداوند است. بزرگترین اهداف و خواسته های شما برای کائنات چیزی نیست.

پس این محدودیت را از ذهن خود بردارید و مطمئن باشید به آنچه می خواهید می رسید.


ما از مقاله پیشنهاد می کنیم کیهان چیست؟ بازدید کنید


تصاویر رویایی خود را روی کشتی جمع آوری کنید

قدم بعدی برای ایجاد تابلوی آرزوها این است که باید عکس های خواسته های خود را جمع آوری کنید.

راه های زیادی برای یافتن تصاویر وجود دارد که ساده ترین آنها جستجو در اینترنت است. عکس های مورد نظر را می توانید در قسمت پیدا کنید تصاویر گوگل تصویر آنچه را که می خواهید در میان میلیاردها عکس پیدا کنید.

تصاویری از چیزهایی که می خواهید به دست آورید انتخاب کنید، تصاویری را انتخاب کنید که احساس بهتری در شما ایجاد می کنند.

می‌توانید عکسی از ماشین مورد علاقه‌تان، خانه مورد علاقه‌تان و هرکس دیگری که به شما احساس خوبی می‌دهد ذخیره کنید.

می توانید به جایی بروید که ماشین یا خانه مورد نظرتان آنجاست، بهتر است از آن عکس بگیرید و در تابلوی یونیورس خود قرار دهید.

شما می توانید هر زمان که خواستید برای تابلوی آرزوهای خود عکس جمع آوری کنید، اگر فکر می کنید عکس های زیادی جمع آوری کرده اید، می توانید عکس هایی را که حال شما را بهتر می کند انتخاب کنید و آنها را در این تابلوی آرزوها و بقیه عکس ها ذخیره کنید برای تصویرسازی ذهنی و تجسم.

بهترین راه این است که یک عکس واقعی و طبیعی از خود و آنچه می خواهید روی تابلوی رویایی خود بگیرید، برای مثال می توانید به نمایشگاه ماشین بروید و از ماشین رویایی خود عکس بگیرید و آن را روی تابلوی رویاهای من بگذارید. داد .

اگر این کار برای شما سخت است، می توانید تصویر خواسته و هدف خود را در اینترنت جستجو کنید و تصویر آرزو و هدف خود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید جملات و عبارات تأییدی را روی عکس‌های خود بنویسید تا تابلوی آرزوهایتان مؤثرتر باشد.

عکس ها را روی تخته آرزوها بچسبانید

آخرین مرحله برای ایجاد ویل‌برد این است که تصاویری را که جمع‌آوری کرده‌اید در قالب و تصویری که دوست دارید و از آن لذت می‌برید روی ویل‌برد خود قرار دهید.

آنها را طوری بچسبانید که به شما احساس خوب و انگیزه بدهد. به همین دلیل، تصاویر را تا حد امکان تغییر دهید تا بهترین احساس را داشته باشید.


ما از مقاله پیشنهاد می کنیم دستیابی به خواسته ها از طریق کائنات بازدید کنید


لیست آرزوهایمان را کجا قرار دهیم؟

شما باید تابلوی آرزوهای خود را در جایی قرار دهید که همیشه بتوانید آن را دریافت کنید و ببینید. می توانید آن را روی دیوار اتاق خود، محل کار یا جایی که اغلب می روید قرار دهید.

به طور کلی تخته رویاها باید جلوی چشمان شما باشد تا هر وقت به آن نگاه می کنید احساس نشاط و شادی کنید و انگیزه شما افزایش یابد.

می توانید تابلوی آرزوهای خود را در هر جایی که می خواهید قرار دهید، فقط مطمئن شوید که آن را در جایی قرار دهید که هر روز آن را می بینید. فقط هر روز برای آن تلاش کنید و در رویاهای خود غرق شوید.

هر چه احساس بهتری داشته باشید و هیجان بیشتری داشته باشید، سریعتر به هدف و خواسته خود خواهید رسید. تخته آرزوها تجسم و تجسم شما را قوی‌تر می‌کند، که باعث می‌شود درخواستی که از کائنات می‌کنید قوی‌تر شود و زودتر به آنچه می‌خواهید برسید.

البته به شما می گویم که این تنها یکی از روش هاست رسیدن به آرزوها خلقت یک تصویر، جهان هستی است.

اگر اهداف و خواسته های بزرگی دارید، می توانید از روش های دیگری مانند تجسم خلاق، تصویرسازی ذهنی و هر روز استفاده کنید تمرین قانون جذب انجام دادن

اگر در یادگیری تکنیک های قانون جذب جدی هستید، حتماً به شما توصیه می کنیم که دوره 10 تکنیک پیشرفته قانون جذب را یاد بگیرید. این دوره بهترین دوره قانون جذب ما شما را با 10 تکنیک حرفه ای قانون جذب آشنا کردیم.

نتیجه

  • تخته آرزوها یکی از راه‌های ساده و قدرتمند برای درخواست از کائنات خواسته‌ها و اهدافتان است.
  • اگر آرزوها و اهداف بزرگی دارید، استفاده از لیست آرزوها را حتما توصیه می کنم.
  • همه افراد موفق در جهان مانند بیل گیتس، استیو جابز و غیره از تخته آرزوها برای خواسته های خود استفاده کردند.
  • بسیاری از افراد تصور می کنند که قدرت تابلو آرزوها بسیار کم است، اما این یک اشتباه محض است و این افراد فرصت رسیدن به خواسته ها و اهداف خود را از دست می دهند.
  • ساخت تابلو آرزو کار سخت و پیچیده ای نیست و می توانید در کمتر از 1 ساعت یک تابلو آرزوی قدرتمند بسازید.
  • تخته آرزوها قدرت تجسم ذهن شما را چند برابر می کند و دو دری برای دستیابی به آنچه می خواهید به شما می دهد.
  • اگر این مقاله را نخوانده اید، توصیه می کنم آن را به طور کامل بخوانید.
  • ما از مقاله راز و راز جهان هستی بازدید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *