پرش به محتوا
خانه » قانون جذب چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟(100%واقعی)

قانون جذب چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟(100%واقعی)

 • از

قانون جذب چیست ” یکی از پرتکرار ترین سوالاتی است که خیلی از کاربران از من میپرسند. قبل از اینکه بخواهید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید باید بدانید که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین یک قانون ثابت در جهان است.

 

با استفاده از قانون جذب می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید، اما قبل از اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب تمام اهداف و آرزوهایتان را جذب کنید باید بدانید که قانون جذب چیست و چگونه ما را به اهداف و خواسته هایمان می رساند.

در این مقاله شما را به صورت کامل و جامع با قانون جذب آشنا خواهیم کرد و به شما یاد می دهیم که با استفاده از این قانون چطور می توانید به تمام آرزوها و خواسته هایتان برسید.

قانون جذب چیست ؟

 

قانون جذب چیست؟

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است.

قانون جذب (law of the attraction) به زبان ساده می گوید:” به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد“.

بر اساس این تعریف قانون جذب، وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید و این مورد خیلی خوب است.

زندگی انسان از دو چیز تشکیل شده است. چیزهای منفی و چیزهای مثبت. و بر اساس این تعریف قانون جذب که به هر چیزی که فکر کنید آن را جذب می کنید.

اگر به چیزهای منفی فکر کنید در حال جذب موارد منفی در زندگی خود هستید و اگر به چیزهای مثبت و خوب در زندگی تان توجه کنید آن را وارد زندگی تان خواهید کرد.

که در ادامه شما را به صورت کامل با اصول قانون جذب که چگونه جذب اتفاق می افتد آشنا خواهیم کرد.

 

زندگی انسان از دو بخش منفی و مثبت تشکیل شده است. بخش مثبت مثل ثروت، احساس خوب، روابط عالی و… و بخش منفی مثل غم و اندوه، نبودش کار، شکست عشقی و…

اگر بخش های منفی زندگی تان بیشتر از بخش های مثبت است یک جای کار مشکل دارد و خودتان هم این را می دانید.

شاید تصور کنید که قانون جذب یک قانون بسیار عجیب است، اما اصلاً اینطور نیست! و اگر به گذشته خود نگاه کنید می بینید که از این قانون در زندگی خود استفاده کرده اید.

آیا تا به حال دقت کرده اید که یک روز که حالتان بد است در همان روز چیزهای منفی زیادی را جذب کرده اید، یا اینکه یک روز خوشحالی و حس بسیار خوبی دارید چیزهایی را جذب کرده اید که بیشتر خوشحال تان کرده است و احساس تان بهتر می شود.

 

پس اگر دقت کرده باشید می بینید که قانون جذب همیشه در زندگیتان در حال عمل کردن است و برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید و زندگی تان را در اختیار بگیرید باید بدانید که قانون جذب چیست و چطور با استفاده از این قانون می توانید زندگی تان را در اختیار بگیرید.

اگر نمی دانید که قانون جذب چیست باید بگویم که شما از قانون جذب استفاده میکنید، دوستان چه باور کنید یا نکنید! چه بخواهید یا نخواهید! یا چه خوشتان بیاید یا نیاید! ” قانون جذب” همیشه و در همه جا و در تمام شرایط در حال عمل کردن است و کار می کند.

 

خیلی از افراد قانون جذب را یک خیال می دانند فکر می‌کنند که این قانون وجود ندارد.

اما این قانون برای تمام افراد در حال عمل کردن است و کوچک و بزرگ نمی شناسد.

اگر اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید می توانید زندگیتان را همان طور که میخواهید بسازید، می توانید خودتان خالق زندگی خود باشید و به هر هدف و آرزویی که دارید برسید.

اغلب افرادی که زندگی فوق‌ العاده‌ای دارند درست نمی دانند که چه کاری کردند تا به این زندگی رسیدند. اما غیر ممکن است که بدون هیچ کاری بتوانید یک زندگی رویایی بسازید.

این افراد از قانون جذب به صورت ناخودآگاه بدون اینکه بدانند استفاده کردند و زندگیشان را همانطور که می خواستند ساخته‌اند.

 

هرکسی که زندگی فوق‌العاده‌ای دارد با استفاده از قانون جذب به این زندگی دست پیدا کرده است.

تمام افراد موفق و ثروتمند در جهان با استفاده از این قانون توانستند که به این ثروت بسیار زیاد برسند، و اگر آنها توانسته اند از این قانون استفاده کنند مطمئن باشید که شما هم می توانید با استفاده از قانون جذب زندگی رویایتان را بسازید، چون این قانون برای تمام افراد یکسان است.

 

قدرتهای عظیمه طبیعت مثل نیروی جاذبه زمین و نیروی مغناطیس و گرانش با چشم و حواس اصلا قابل مشاهده و دیدن نیست، دقیقا این مورد هم برای قانون‌جذب صدق می کند. قانون جذب را اصلاً نمی توان دید و مشاهده کرد اما در حقیقت قدرت بسیار زیادی نسبت به بقیه قدرت‌های طبیعی دیگر است.

پس تا به اینجا فهمیدید که قانون جذب وجود دارد.

 

در واقع قانون جذب پس از انتشار کتاب راز(the secret) توسط خانم راندا برن در اواخر سال 2006 ثابت شده است. کتاب راز یکی از پرفروش ترین کتاب ها در زمینه قانون جذب است که بسیاری از مطالب اش به دلیل اینکه در بین مردم رواج پیدا نکند حذف شده است.

در کل قسمت هایی از کتاب راز حذف شده است تا بین مردم پخش نشود. اما ممکنه این سوال برایتان پیش بیاید که ” چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ” که در ادامه کامل به شما خواهیم گفت.

قانون جذب چیست و چطور کار میکند؟

 

برای استفاده از قانون جذب باید اصول کار با قانون جذب را بدانید تا بتوانید از این قانون استفاده کنید.به جرات می توانم بگویم که قویترین و قدرتمندترین قانون برای رسیدن به آرزوها قانون جذب است.

قانون جذب مجموعه رویکردی است که باعث می‌شود یک انسان بتواند با استفاده از قدرت ذهن و افکارش به تمام آرزوهایش برسد.

البته این نکته را هم بگویم قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. برای اینکه عملکرد قانون جذب را به صورت کامل به شما بگویم قبل از هر چیز باید قانون ارتعاش را به شما یاد بدهم.

 

قانون ارتعاش می‌گوید” تمام افکاری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری ارتعاش و انرژی می باشد که همین ارتعاش و انرژی باعث می‌شود خواسته ها و ناخواسته های تان وارد زندگیتان بشود“.

وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و تمام این ارتعاش هایی که ارسال می کنید با استفاده از قانون جذب سازماندهی می شود.

برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید باید ارتعاش خروجی ذهن تان را کنترل کنید. برای کنترل ارتعاش خروجی ذهن باید افکارتان را کامل کنترل کنید و در اختیار بگیرید.

افکار انسان به دودسته افکار منفی و افکار مثبت دسته بندی می شود.

 

افکار منفی به افکاری گفته می شود که باعث جذب ناخواسته ها درون زندگی تان می شود. وقتی به چیزهای منفی فکر می کنید در حال جذب آنها هستید، به عنوان مثال اگر شرایط مالی مناسبی ندارید و به بی پولی، نبود شغل و بیکاری و… فکر کنید در حال جذب بی پولی و بیکاری هستید.

اگر رابطه مناسبی ندارید و دارید به رابطه الانتان توجه می کنید در حال جذب رابطه نامناسب و خراب هستید.

 

افکار مثبت به افکار گفته می شود که باعث می شود خواسته هایتان را جذب کنید و به آنها برسید.

وقتی به چیزهای مثبت زندگیتان توجه می کنید در حال فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات هستید و چیزهای مثبت بیشتری وارد زندگیتان میشود.

به عنوان مثال اگر به پول و ثروت توجه می کنید و حس تان خوب باشد در حال جذب پول و ثروت بیشتری هستید. اگر رابطه عاشقانه دیگران را می بینید و تحسین می کنید در حال جذب یک رابطه ایده‌آل و عالی هستید.

 

شما هر لحظه دارید به چیزهای منفی و یا مثبت فکر می کنید.

همین چیزهای منفی و مثبت را در زندگی تان جذب خواهید کرد. وقتی به چیز مثبتی فکر می کنید اتفاقات و شرایط مثبت بیشتری وارد زندگیتان میشود.

وقتی به چیزهای منفی فکر می کنید اتفاقات منفی، شرایط منفی و افراد منفی را جذب خودتان می کنید. هرگز اتفاقات را بدون مقدمه وارد زندگی‌تان نخواهید کرد. شما در زندگی بر اساس آن چیزی را که داده اید جذب و دریافت می کنید.

 

زندگیتان را بر اساس افکار و احساساتتان میسازید. به هر چیزی فکر کنید و احساس اش کنید آن را جذب خواهید کرد و در زندگی تان تجربه می کنید.

اگر فکر و احساس می کنید:” امروز، روزی بسیار سخت است” آن وقت تمام شرایط، افراد و در کل واقعیت روزتان سخت می شود.

اگر فکر و احساس کنید:” امروز، زندگی برایم خوب و خوشایند است” قانون جذب شرایط، واقعیت و افرادی را برایتان در زندگیتان جذب می کند که واقعیت زندگی تان خوشایند شود.

 

برای اینکه ببینید با استفاده از قانون جذب دارید خواسته هایتان را جذب می کنید یا نا خواسته هایتان را باید به احساسات تان توجه کنید.

باید ببینید وقتی به چیزی فکر می کنید حستان خوب است یا بد؟ اگر حس خوبی داشتید دارید خواسته تان را جذب می کنید اما اگر احساس تان بد بود باید حس تان را خوب کنید.

احساس در قانون جذب مثل یک قطب نما راه رسیدن به آرزوهایتان را نشان می دهد، اگر احساس بدی داشتید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید اما اگر احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن چیزی که میخواهید می رسید.

 

پس وقتی از قانون جذب استفاده می کنید به احساسات تان توجه کنید ببینید که احساستان خوب است یا بد.

احساس خوب باعث فرستادن ارتعاش خوب و مثبت به کائنات می شود و آن چیزی که احساس تان را خوب کرده است با استفاده از قانون جذب وارد زندگیتان میشود.

احساس بد باعث فرستادن ارتعاش ناخواسته و منفی به کائنات می شود و کائنات با توجه به قانون جذب همان چیزی که احساستان را بد کرده است را وارد زندگی تان می کند.

 

در زندگی قانون جذب مثل یک طناب میماند. وقتی به چیزی فکر می کنید دقیقا مثل این است که به وسیله یک طناب آن چیز را به سمت خودتان بکشید.

به عنوان مثال اگر در حال فکر کردن به بی پولی هستید آن بی پولی را به سمت خودتان می کشید.پس به قانون جذب به دید یک طناب نگاه کنید، شما با طناب هرگز نمی توانید چیزی را هل دهید و از زندگیتان خارج کنید.

وقتی به چیزی فکر می کنید و بر روی چیزی متمرکز می شوید آن را به سمت خودتان می کشید.

قانون جذب حق انتخاب را به شما می دهد

 

قانون جذب با توجه به ارتعاشی که می دهید همان چیزها را وارد زندگی تان می کند. به عنوان مثال اگر ارتعاش پول و ثروت را می فرستید پول و ثروت بیشتری را به شما می دهد.

شما بر اساس افکار و احساساتی که از خودتان نشان می دهید، به آهنربایی تبدیل می شوید که قانون جذب ثروت، روابط و تک‌تک اتفاقاتی را وارد زندگیتان خواهد کرد.

اگر به قانون جذب درباره پول افکار و احساسات مثبتی را نشان دهید، بر اساس همان افکار و احساسات همان شرایط را وارد زندگیتان خواهد کرد، شرایط و اتفاقاتی را برای شما رقم می زند که همان پول به سادگی و راحتی وارد زندگی تان بشود.

 

اگر به قانون جذب درباره پول افکار و احساسات منفی و بدی را نشان دهید، آن وقت بر اساس همان افکار و احساساتتان همان شرایط را جذب زندگی تان می کنید.

قانون جذب شرایط و اتفاقاتی را وارد زندگیتان می کنند که باعث بی پولی و از دست دادن پول تان شود.

همین موارد برای جذب عشق و جذب سلامتی هم صدق می‌کند.

قانون جذب چیست؟ {قانون جذب و افکار}

 

بین قانون جذب و افکارتان یک رابطه مستقیم وجود دارد. افکار به وسیله ارتعاشی که می‌فرستیم با قانون جذب در ارتباط است.

قانون جذب تمام شرایط و اتفاقات زندگیتان را رقم می زند.

برای این که بتوانید نهایت استفاده از قانون جذب را ببرید باید بر روی افکار تان کار کنید. باید افکارتان را درست کنید.

افکار خوب باعث ایجاد شرایط خوب در زندگیتان می شود. این شرایط خوب بر اساس قانون جذب به راحتی وارد زندگیتان می شود.

افکار بد باعث ایجاد ناخواسته ها و شرایط بد در زندگی تان می شود. تمام شرایط زندگی تان را خودتان جذب کرده اید. باید قبول کنید که مسئولیت تمام اتفاقات زندگیتان بر عهده خودتان است.

از الان به بعد متوجه شدید که تمام شرایط تان را خودتان جذب کرده اید و مسئول تمام شرایط تان هستید.

 

حالا که با قانون جذب آشنا شدید و فهمید که قانون جذب چیست از الان به بعد باید مسئولیت تمام اتفاقات زندگیتان را بر عهده بگیرید.

اگر رابطه تان خراب است تمام این اتفاقات را بر اساس افکارتان جذب کرده اید. اگر شرایط مالی مناسبی ندارید تمام این شرایط را به وسیله افکار و ذهن تان جذب کرده اید.

تنها راه درست کردن این شرایط، این است که باید افکارتان را تغییر دهید.

با تغییر افکارتان شرایط و اتفاقات کم کم تغییر خواهد کرد. همانطور که گفتیم قانون جهان ثابت است و همه چیز به افکار شما بر می گردد.

باید افکارتان را تغییر دهید تا نتایج و اتفاقات خوب وارد زندگی تان شود.

 

شما در لحظه می توانید به یک چیز فکر کنید، غیر ممکن است که همزمان به دو چیز فکر کنید.

قانون جذب می گوید:” وقتی به آن چیزی که فکر می کنید دوست دارید، افکارتان مثبت است و همین افکار مثبت باعث رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می شود و وقتی به چیزی که نمی خواهید و دوست ندارید فکر می کنید، افکارتان منفی است و در حال جذب نا خواسته های تان هستید” به همین سادگی و راحتی.

 

شما آرزو و اهدافتان را دوست دارید و وقتی به آنها فکر می کنید افکارتان مثبت است وقتی متوجه شدید که دارید به یک ناخواسته یا یک چیز منفی فکر می کنید خیلی سریع فکرتان را تغییر دهید و به چیزهایی که دوست دارید فکر کنید.

بر اساس قانون جذب هیچ چیز غیرممکن نیست. اصلا فرقی نمی کند که شرایط الان تان چگونه است، اصلاً فرقی نمی کند که چه کسی هستید، هر شرایطی داشته باشید با استفاده از قانون جذب می توانید زندگیتان را متحول کنید.

قدرت قانون جذب چیست؟

 

به وسیله قدرت قانون جذب می توانید زندگی تان را به طور کامل تغییر دهید زیرا توانایی تا نامحدود است. توانایی نامحدودی دارید تا بتوانید به وسیله آن به تمام چیزهایی که دوست دارید فکر کنید و آن ها را جذب کنید.

بنابراین با استفاده از این قدرت نامحدود می توانید تمام چیزهای خوبی را که دوست دارید جذب کنید.

شما دارای قدرتی بسیار نامحدودی هستید که به وسیله آن می توانید زندگیتان را همان طور که دوست دارید بسازید و هرچیزی را که میخواهید جذب کنید. شما با استفاده از قدرت ذهنتان میتوانید به هر خواسته و آرزویی که دارید برسید.

فقط و فقط باید ذهنتان را کنترل کنید.

رابطه احساسات شما با قانون جذب

 

حالا که تا اینجا به صورت مفصل فهمید که قانون جذب چیست می خواهم کلید اصلی استفاده از قانون جذب را به شما بگویم. کلید اصلی برای جذب خواسته ها و اهداف احساسات شماست.

افکار شما بدون هیچ احساساتی هیچ تأثیر و قدرتی در زندگیتان ندارد. در روز افکار بسیار زیادی از ذهنتان عبور می کند که هیچ تأثیری در زندگی تان نمی گذارد زیرا درون این افکار هیچ احساسی وجود ندارد.

نقش احساسات است که در قانون جذب بسیار بسیار مهم است.

به عنوان مثال: تصور کنید که افکار شما مشابه یک ماشین است و احساساتتان مانند سوخت عمل میکند.

یک وسیله نقلیه بدون هیچ سوختی بدون حرکت و خاموش می ماند و تا سوختی درون آن نریزید هرگز نمی توانید به وسیله آن جایی بروید زیرا سوخت همان قدرتی است که باعث می شود ماشین شما حرکت کند. در مورد افکار و احساسات نیز به همین طور است.

اگر می خواهید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید اما احساس تان خوب نباشد هرگز موفق نخواهید شد. نقش احساسات در قانون جذب بسیار مهم است.

کلید طلایی برای رسیدن به تمام آرزوهایتان

 

همان طور که گفتیم نقش احساس در قانون جذب بسیار نقش مهمی است. وقتی به خواسته و اهدافتان فکر می کنید اما احساس تان خوب نباشد نمی‌توانید به آن خواسته و هدف برسید.

بدون هیچ کاری خیلی سخت است احساس تان را خوب کنید. بهترین و موثرترین راه برای این که بتوانید احساس خوبی را در خودتان ایجاد کنید تمرین کردن است.

برای اینکه بتوانید احساستان را خوب کنید و ارتعاش قوی‌تری را در جهت آرزوهایتان به کائنات بفرستید باید تمرین کنید. باید یک برنامه روزانه برای تمرین قانون جذب داشته باشید.

شما هر چقدر از قانون جذب آگاهی داشته باشید اما در جهت رسیدن به اهداف و خواسته های تان تمرین نداشته باشید هرگز موفق نخواهید شد. تمرین کردم بهترین و سریعترین راه برای نتیجه گرفتن از قانون جذب می باشد.

چگونه احساساتمان را برای استفاده از قانون جذب خوب کنیم؟

 

حالا که فهمیدید قانون جذب چیست ، باید به فکر خوب کردن احساساتتان باشید تا بتوانید از این قانون در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید.

راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساساتتان وجود دارد. برای خوب کردن احساساتتان میتوانید از تجسم خلاق یا تصویر سازی ذهنی استفاده کنید. میتوانید از جملات تاکیدی استفاده کنید.

البته در ادامه چندین روش به شما گفتم که با استفاده از این روش ها میتوانید احساساتتان را خوب کنید و در مسیر خواسته ها و آرزوهایتان قرار بگیرید.

 

شما با استفاده از روش های زیر میتوانید احساساتتان را خوب کنید که این روش ها عبارت است از:

 • نوشتن اهداف و ارزوهایتان
 • توجه به نعمت هایی که خداوند به شما داده است
 • استفاده از قدرت تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق
 • گفتن یا نوشتن جملات و عبارات تاکیدی
 • انجام مراقبه و مدیتیشن کردن
 • پرسش سوالات رگباری مثبت 
 • شکرگزاری روزانه بابت نعمت ها و خواسته هاتون

راز اصلی خوب کردن احساساتتان کنترل کردن ورودی ذهنتان است.

در کل برای اینکه بتوانید احساساتتان را خوب کنید باید ورودی های ذهنتان را کنترل کنید. وقتی به چیزهای منفی فکر مثل بیماری، بی پولی و… فکر میکنید احساساتان بد میشود برای اینکه ورودی ذهنتان منفی است.

ولی وقتی به چیزهای مثبت مثل نعمت هایی که خدا به شما داده است فکر میکنید ورودی های ذهنتان مثبت میشود برای همین احساساتتان خوب میشود. و به یاد داشته باشید که احساسات خوب باعث جذب چیزهای مثبت در زندگیتان میشود.

روش های استفاده از قانون جذب 

01

برای اینکه بتوانید از این قانون مهم جهان هستی استفاده کنید باید هر روز وقت بذارید و تمرینات قانون جذب را انجام بدهید.

برای استفاده از قانون جذب باید روی ذهنیت تان کار کنید. باید تمرینات ذهنی قانون جذب را هر روز انجام بدهید.

امه قصد داریم اصلی‌ترین و مهم‌ترین روش‌های استفاده از این قانون مهم جهان هستی را به شما آموزش بدهیم.

اگر تمام روشهایی که در ادامه به شما آموزش دادیم را خوب انجام بدهید کمکم نتایج قانون جذب وارد زندگیتان می شود.

فقط حواستان باشد نمیتواند راه چند ساله را یک شبه بروید. حتی اگر زندگینامه افراد موفق را هم خوانده باشید می بینید که تمام افراد موفق یک شبه به جایی نرسیدند.

این را می خواهم به شما بگویم اصلاً به دنبال یک شب رسیدن به هیچ خواسته و هدفی نباشید.

پس در ادامه همراه من باشید تا شما را با اصلی ترین و مهمترین روش های استفاده از قانون جذب آشنا کنم.

1- شکرگزاری روزانه

یکی از بهترین و مهمترین تمرینات برای بالا بردن سطح ارتعاش و انرژی انجام تمرین شکرگزاری روزانه است.

یکی از کاربردی ترین روش هایی که می توانید در طول روز حس و حالتان را خوب کنید انجام تمرین شکرگزاری است.

برای استفاده از این قانون شما باید هر روز بابت تک تک نعمتهایی که خداوند به شما داده است شکر گزاری کنید.

شکرگزاری بابت نعمتهایی که خداوند به شما داده است باعث می شود سطح ارتعاش تان بالا برود و اتفاقات خوب و خواسته هایی که می خواهید به آنها برسید وارد زندگیتان بشود.

برای یادگیری اصول و قوانین شکرگزاری پیشنهاد می کنم حتما این کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندا برن را مطالعه کنید.

برای علاقه مندان به کسانی که میخواهند اصول شکرگزاری را کامل یاد بگیرند و کتاب خانم راندا برن را داشته باشند لینک دانلود رایگان این کتاب را برایتان قرار داده ایم که می توانید از طریق لینک زیر این کتاب را دانلود کنید.

دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندا برن

2- تجسم خلاق یا تصویر سازی ذهنی

یکی دیگر از روش های استفاده از قانون جذب، استفاده از تکنیک تجسم خلاق یا تصویرسازی ذهنی است.

در این روش شما باید قبل از اینکه از این تکنیک استفاده کنید تمام اهداف و خواسته هایی که می خواهید به آنها برسید را با جزئیات کامل و واضح مشخص کرده باشید.

وقتی هدف نویسی کرده باشید و دقیقا بدانید که چه چیزی می خواهید در زندگی داشته باشید حالا به سراغ تکنیک تجسم خلاق می روید.

در این روش شما با جزئیات کامل و واضح روی خواسته ها و اهدافی که دارید تمرکز می کنید. طوری رفتار می کنید که انگار با خواسته و هدف رسیده اید.

در تصویر سازی ذهنی شما باید یک محیط ساکت و آرام انتخاب کنید و به خواسته هایتان فکر کنید طوری که انگار به آن خواسته و هدف رسیده اید.

هرچقدر بتوانید بیشتر روی خواسته هایتان تمرکز کنید و تجسم کنید که به آنها رسیده اید دارید ارتعاش آن خواسته و اهداف را می فرستید.

نکته بسیار مهم دیگر این است که وقتی دارید تجسم و تصویرسازی ذهنی می‌کنید میتوانید روی چند خواسته و هدفتان متمرکز شوید.

به عنوان مثال اگر هدف شما خرید خانه و ماشین است می توانید طوری فکر کنید که انگار به تمام آنها رسیده اید.

فقط دارید وقتی از این تکنیک استفاده میکنید باید حواستان به حس و حالتان باشد.

همین احساسات خوب است که شما را به رسیدن به اهدافی که دارید هدایت می کند.

چرا قانون جذب به درستی جواب نمیده؟

 

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که در زمینه قانون جذب از من پرسیده می شود این است که چرا از قانون جذب نمی توانیم به درستی نتیجه بگیریم؟

  در این قسمت قصد دارم دلایلی که باعث میشود شما نتوانید از قانون جذب به درستی نتیجه بگیرید را به شما بگویم.  فقط به شما بگم که اگر شما اصولی از این قانون استفاده کنید می توانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید.

 تنها دلیلی که باعث می شود نتوانید از این قانون به درستی نتیجه بگیرید این است که شما ارتعاش خواسته و هدف تان را به درستی به کائنات و جهان  هستی ارسال نمیکنید. پس همراه ما باشید تا به صورت کامل به شما بگم که چرا از این قانون نتیجه نمیگیرید؟

 •  یکی از از مهمترین دلایلی که باعث می شود شما از قانون جذب نتیجه نگیرید این است که هنوز ایمان و باور تان نسبت به قانون جذب زیاد نشده است. بهترین راه برای اینکه کاری کنید باور تان نسبت به قانون جذب زیاد شود این است که تمام تمریناتی که به شما معرفی کردیم را کامل انجام دهید تا کم کم از این قانون نتیجه بگیرد.پس بهترین راه برای اینکه ایمان تان نسبت به قانون جذب زیاد شود و باور کنید که قانون جذب  یک قانون ثابت در جهان است  باید از این قانون نتیجه بگیرید.
  البته ممکن است در اوایل راه باشید و نتوانید نتایج بزرگی بگیرید. اما اگر احساسات تان را خوب کنید و تمرین ها را انجام بدهید  مطمئن باشید نتایج فوق‌العاده میگیرید.
 •    یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود  نتوانید از این قانون  نتیجه بگیرید این است که  شما در زمینه قانون جذب هیچ مطالعه ای ندارید.
  بهترین راه برای نتیجه گیری این است که بهترین کتاب های قانون جذب مثل کتاب راز  از خانم راندا برن و کتاب بخواهید تا به شما داده شود از خانم استریکس را مطالعه کنید. البته بهتر است در کنار مطالعه کتاب های قانون جذب از دوره های قانون جذب استفاده کنید.
 •   یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود نتوانید از این قانون نتیجه بگیرید این است که  هیچ تمرینی در زمینه قانون جذب انجام نمی دهید. در یکی از مقالات سایت مدیر افکار بهترین و تاثیرگذارترین تمرینات قانون جذب را به شما معرفی کردیم.
  برای همین توصیه می‌کنیم حتماً آن  مقاله را مطالعه کنید و تمام تمریناتی که به شما معرفی کردیم را روزانه به مدت ۳۰ دقیقه تا یک ساعت تمرین کنید ت و نتایجش را بعد از دو هفته خواهید گرفت.
 • نداشتن احساس خوب باعث می شود از قانون جذب نتیجه برعکس بگیرید. همانطور که ما در این مقاله گفتیم قانون جذب با توجه به احساسات ما جواب می دهد. وقتی احساس شما در مورد موضوعی که فکر میکنید خوب باشد در حال جذب چیزهای مثبت در زندگی هستید. وقتی به پول فکر میکنید و احساس خوبی دارید در حال جذب پول در زندگی هستید. اما وقتی در زندگی به چیزهای مثبتی توجه می‌کنید اما احساساتتان بد است در حال جذب چیزهای منفی در زندگیتان است. پس به این نکته حتما توجه کنید که علاوه بر اینکه بر روی خواسته ها و اهداف آن تمرکز می کنید باید احساسات تان خوب باشد.

جمع بندی

در این مقاله به صورت کامل گفتیم که قانون جذب چیست و چگونه به وسیله این قانون می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید.

قانون جذب یک قانون ثابتی است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. شما چه این قانون را بدانید و چه ندانید همیشه و در همه جا این قانون برای تان عمل می کند.

با استفاده از قانون جذب می‌توانید شرایط زندگی تان را به یک زندگی ایده آل تبدیل کنید، در کل اگر قانون جذب را کامل یاد بگیرید می توانید خودتان زندگیتان را همانطور که دوست دارید بسازید.

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یک سری انرژی و ارتعاش می باشد. افکار به دودسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم می شود. وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی می باشید و آن چیز بر اساس قانون جذب وارد زندگی تان می شود.

اگر داری به بی پولی و نبود کار فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش بی پولی و بیکاری به کائنات هستید و کائنات بیکاری و بی پولی بیشتری را وارد زندگی تان می کند.

برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید باید افکارتان را کنترل کنید و در اختیار بگیرید. اگر افکارتان را کامل در اختیار بگیرید می توانید به تمام آرزوهایتان برسید.

بهترین و موثرترین راه برای در اختیار گرفتن افکارتان تمرین کردن است. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید به صورت کامل کنترل ذهن تان را به اختیار بگیرید و ارتعاش آرزوهایتان را بفرستید. وقتی تمارین قانون جذب را پس از مدتی انجام دهید وارد ضمیر ناخودآگاه تان شده به صورت ناخودآگاه بدون نیاز به تمرین کردن ارتعاش اهدافتان را می‌فرستید و این مرحله مرحله ای است که شما خیلی راحت به تمام آرزو ها و اهدافتان می رسید.
( اگر این مقاله را مطالعه نکردید پیشنهاد می کنم حتما یک بار کامل این مقاله را بخوانید، هیچ چیز اتفاقی نیست و ممکن است همین مقاله زندگیتان را به کل تغییر بدهد)

منابع:

www.verywellmind.com

wikipedia.org

www.betterup.com

jackcanfield.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *