پرش به محتوا
خانه » قانون جذب عشق و جذب نیمه گمشده به زبان ساده(100%واقعی)

قانون جذب عشق و جذب نیمه گمشده به زبان ساده(100%واقعی)

  • از

قانون جذب یکی از مهم ترین و اصلی ترین احساسات هر انسان است. عشق یک احساس بسیار عمیق و لذت بخش است که در دل تمام افراد وجود دارد. در این مقاله قصد دارم به صورت کامل قانون جذب عشق و نیمه گمشده را به شما آموزش بدهم.

تا جای ممکن سعی کردم کامل ترین و جامع ترین مقاله در زمینه قانون جذب عشق را برایتان آماده کنم.

اگر به دنبال روابط عالی هستید یا میخواهید روابطتان را بهبود بدهید این مقاله قانون جذب عشق یک شاه کلید اصلی برای شما میباشد.

 

قبل از اینکه بریم سراغ قانون جذب عشق بهتر است شما را با قانون جذب بیشتر آشنا کنم. اکثر افرادی که میخواهند از قانون جذب عشق استفاده کنند اطلاعات و آگاهی کمی از قانون جذب دارند و من سعی دارم قبل از وارد شدن در مبحث اصلی شما را با قانون جذب آشنا کنم.

در این مقاله شما را به صورت کامل با مراحل قانون جذب عشق آشنا خواهیم کرد. اگر به دنبال بهبود رابطه سرد شده با قانون جذب هستید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

قانون جذب چیست؟ (تعریف ساده قانون جذب)

 

قانون جذب (law of the attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. اگر اصول استفاده از قانون جذب را بدانید خیلی ساده می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید.

از قانون جذب می توانید در تمام موارد زندگی مثل جذب ثروت، جذب پول، جذب عشق، ساخت رابطه رویایی، رسیدن به نیمه گمشده و در کل به تمام اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید.

 

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است، که این قانون همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است.

قانون جذب برای تمام انسان ها همیشه در حال عمل کردن است و هرگز متوقف نمی شود. شما اگر قانون جذب را بدانید این قانون برای شما عمل می‌کند و اگر اصلا به قانون جذب و کائنات ایمان داشته باشید باز هم این قانون در حال عمل کردن است، پس چه بدانید و چه ندانید شما از این قانون در تمام زندگی روزمره خود استفاده میکنید.

که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل قانون جذب عشق را به شما توضیح بدهم. برای اینکه از قانون جذب سریع استفاده کنید باید اصول استفاده از قانون جذب را کامل یاد بگیرید!

قانون جذب عشق چیست؟

انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما قانون جذب عشق برای ازدواج و عشق از دست رفته وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات تان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است.

وقت خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند. احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم بندی می شود. دقیقاً احساس مثل یک قطب نما عمل می کند.

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دور می شوید. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

 

هرچه احساس تان بهتر باشد، زندگیتان بهتر میشود و هرچه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید. احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پول و ثروت را مطالعه کنید

چرا احساس خوب مهم است؟؟

 

همان طور که گفتیم احساسات یک راهنمای دقیق است. خانم راندا برن که خالق قانون جذب است می‌گوید مهم‌ترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب نقش احساسات است.

احساسات به شما نشان می دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید هستید و از هدف و خواسته هایتان دور میشوید.

اما اگر احساستان خوب باشد اصلاً نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستیم؟

 

تنها با داشتن احساس خوب می توانید تضمین کنید که دارید عشق می بخشید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می گردد. وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی گردد.

به قول مولانا:
خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند
شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب عشق از دست رفته را مطالعه کنید

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق خود را جذب کنیم؟

 

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

 

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

 

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم را مطالعه کنید

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه دختری را جذب خودمون کنیم را مطالعه کنید

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

 

برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید. اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است. اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟

برای این که بتوانید عشق بیشتری را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد.

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

 

در این قسمت می خواهم اصلی ترین و مهم نقطه قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویند. یکی از مهمترین عواملی که در قانون جذب عشق باعث می شود عشق بیشتری را جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا اینکه چقدر شایسته هستید.

هر چقدر بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و شایستگی تان بیشتر باشد عشق بیشتری را جذب خواهید کرد.

 

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله بسیار مهمی است که شاید تا به حال در مورد آن فکر نکرده باشید. منظور از این جمله که جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درونتان است را همانطور در بیرون دریافت خواهید کرد. بهتر است به شرایط الان تان نگاه کنید. شرایط الانتان نتیجه افکار درونتان است. به عنوان مثال:

اگر من فردی بامزه هستم، در هر جمعی که قرار بگیرم یکی از افراد جمع به من می‌گوید که چقدر بامزه هستی.هر چیزی که در درون من است همان را در بیرون دریافت خواهم کرد.

برای اینکه بتوانید شرایط الانتان را تغییر بدهید باید درون تان را تغییر بدهید. باید بر روی درون تان کار کنید.وقتی خودم را دوست داشته باشم یعنی من خیلی دوست داشتنی هستم و هر کجا بروم مورد احترام همه قرار می گیرم و من را دوست دارند.

مهمترین و اصلی ترین بحث در قانون جذب عشق و روابط این است که خودتان را چقدر دوست دارید. هرچقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت. هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.

 

پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اصلی ترین مرحله در قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید. برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران ، اول باید معنی عشق بخشیدن به دیگران را بفهمید.

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!
بازخواست، ملامت، غر زدن، ایراد گرفتن، شکایت کردن از طرف مقابل عشق بخشیدن!
این که حق با شماست و طرف مقابل تان اشتباه می کند عشق بخشیدن نیست!
اینکه بخواهید هر کاری را که دوست دارید طرف مقابلتان انجام بدهد عشق بخشیدن نیست!
و…

 

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

 

این مسئله بسیار جالب است که آنقدر به شکست خودتان فکر می‌کنید که در رابطه جدیدتان باز شکست میخورید. به عنوان مثال با یک نفر وارد رابطه ای می شوید و قرار ازدواج می گذارید اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج طرف مقابلتان به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند.

دقیقا همین سناریو پشت سر هم در روابطتان ایجاد می شود. نفر بعدی هم به همین صورت و نفر بعدی نیز همینطور و نفرات بعدی هم شما را ترک میکنند و این ماجرا ادامه پیدا می کند.

 

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

وقتی این اتفاقات پیش آمد و شما ترسیدید، وقتی چندبار شکست بخورید و وارد یک رابطه جدید بشوید شما با فکر کردن به رابطه های قبلی تان ارتعاش آنها را به کائنات می فرستید و احساس تان بد می شود و همین احساس بد، اتفاقات بد را وارد زندگی تان می کند و در نهایت در رابطه جدیدتان دچار مشکل می شوید.

 

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در دقیقه مانند یک طناب است که به هر چیزی که فکر می‌کنید آن را به سمت خودتان می کشید.

شما هرگز نمی توانید با طناب چیزی را هل بدهید.

استفاده از قانون جذب کار بسیار سخت و دشواری است، البته در ابتدای راه ممکن است برایتان سخت و دشوار باشد.

وقتی اصول استفاده از قانون جذب را یاد گرفتید می توانید در تمام جنبه های زندگی تان از آن استفاده کنید البته تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید.

شما قدرت اختیار دارید و می توانید افکارتان را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید. تنها وظیفه شما این است وقتی افکار منفی وارد ذهنتان شد باید افکار مثبت را جایگزین آنها کنید.

یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق این است که به نکات مثبت دیگران توجه کنید.

 

مهمترین راز قانون جذب عشق این است که شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید به خودتان بچسبانید. فقط کافیست آن چیزی را که دوست دارید را در سایر افراد جستجو و پیدا کنید. اصلا کار سخت و دشواری نیست.

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید به عنوان مثال:

اگر فردی در زندگی شما بد قول است اصلا نباید به بدقولی و توجه کنید باید ببینید که چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. مثلاً: مفرد بدقول است ولی مهربان است، و شما باید به مهربانی او توجه کنید. یا اینکه فردی بدقول است اما خوش صحبت است، شما باید به خوش صحبتی او توجه کنید. اگر بتوانید از این دید به افراد داخل زندگی تان توجه کنید شما به بهترین شکل ممکن توانستید از قانون جذب عشق استفاده کنید.

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

 

در این بخش قصد دارم در مورد جذب نیمه گم شده با شما صحبت کنم. خیلی از دوستان از من می پرسند که چطور میتوانیم نیمه گمشده مان را جذب کنیم؟

در ادامه همین قسمت از مقاله به به شما خواهم گفت که چگونه میتوانید با استفاده از قانون جذب نیمه گمشده خود را پیدا کنید…

چگونه با قانون جذب نیمه گمشده خود را جذب کنیم؟

1_ برای این که بتوانید نیمه گمشده تان را جذب کنید بهترین کاری که باید انجام دهید در قدم اول باید شایستگی خودتان را افزایش بدهید. باید به خودتان ثابت کنید که شایسته بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش شایستگی تاکید می کنم تمارین قانون جذب را انجام دهید. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید شایستگی تان را افزایش بدهید.

2_ دومین مرحله برای جذب نیمه گمشده این است که اعتماد به نفس تان را بدهید. پیشنهاد می کنم تمرین روزانه اعتماد به نفس را که در بخش اعضای ویژه برای تمام قرار دادم انجام بدید.

3_مهمترین راز برای جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که دوست دارید طرف مقابلتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

تاثیر وابستگی در قانون جذب عشق

 

یکی از بزرگ ترین دلایلی که باعث میشود بسیاری از افراد نتوانند از قانون جذب عشق نتیجه بگیرند این است خودشان را وابسته یک شخص می کنند.

بر اساس قانون جذب وابستگی بدترین ارتعاش برای جذب عشق است. اگر میخواهید کسی را جذب زندگی تان کنید اما وابسته آن شخص هستید میخواهم به شما بگویم که اصلا نمیتوانید از این قانون نتیجه بگیرید.

اگر هم با کسی وارد رابطه هستید اما وابسته آن شخص هستید مطمئن باشید به بدترین شکل ممکن آن را از دست میدهید. حالا بهتره بگیم که اصلا منظور از وابستگی چیست؟

 

نمیدونم تا حالا برای شما هم این اتفاق افتاده که در یک رابطه عاطفی هستید و از این میترسید که طرف مقابلتان شما را رها کند، یا اینکه فکر می کنید بدون آن شخصی که فکر می کنید عاشقش هستید نمیتوانید زندگی کنید.

اگر چنین احساسات بدی داشته باشید و فکر کنید که بدون آن شخص نمیتوانید زندگی کنید و فقط با آن شخص میتوانید بهترین اتفاقات را رقم بزنید شما وابسته آن شخص شده اید.

وابستگی با عشق کاملا متفاوت است!

وابستگی بر اساس کم بود عزت نفس و اعتماد به نفس ایجاد میشود. اگر وابسته یک شخص باشید کائنات آن شخص را به بدترین نحوه ممکن از زندگی تان بیرون می کند.

من از شما میخواهم حتما روی عزت نفس و اعتماد به نفس تان کار کنید. کسی که اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی دارد هیچ وقت وابسته کسی نمیشود.

قانون کارما در عشق چیست؟

 

قانون کارما به زبان خیلی ساده میگه وقتی هر کاری در زندگی کنید اون کار به شما بر میگرده! برای همین قانون کارما در عشق هم تاثیر گذار است.

شما وقتی در یک رابطه هستید هر طور که با طرف مقابل تان برخورد کنید یعنی کارمای آن کاری که انجام دادید وارد زندگی تان خواهد شد.

اگر کسی به شما خیانت کند مطمئن باشید کارمای آن کار به خود شخص بر میگردد!

حتی اگه خود شما هم یک رفتار بدی با کسی داشته باشید خیلی زود کارمای آن به شما بر خواهد گشت.

پس در کل میخوام به شما بگم که تمام اعمال و کارهایی که انجام میدهید کارمایش را در زندگی خود دریافت میکنید.

جذب عشق با قانون جذب

 

به زبان خیلی ساده شما را با قانون جذب آشنا کردیم. اگر به دنبال جذب نیمه گمشده خود هستید میتوانید از قانون جذب برای جذب عشق و حتی ساخت یک رابطه رویایی استفاده کنید.

خیلی از شما به دنبال بهبود رابطه سرد شده با قانون جذب هستید و میخواهید یک شخص را وارد زندگی تان خواهید کرد. اما برای هم فرکانس شدن با عشق خالص شم باید ارتعاش عشق به کائنات ارسال کنید.

خیلی ها به دنبال یکسری روش های استفاده از قانون جذب برای ساخت یک رابطه رویایی مثل “کدهای جذب عشق“، “فال عشق“، “جذب عشق با دارچین” و… هستند!

در صورتی که اگر شما بتوانید باورهای درستی در زمینه عشق در خودتان ایجاد کنید  و وابسته کسی نباشید میتوانید از قانون جذب بهترین نتیجه را بگیرید.

تکنیک های جذب عشق با قانون جذب کائنات

در این بخش تکنیک های مهم جذب عشق و ساخت رابطه رویایی با قانون جذب را به شما آموزش خواهیم داد.

اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب رابطه رویایی بسازید و کاری کنید که دیگران رابطه شان با شما خوب باشد و همیشه مورد احترام دیگران قرار بگیرید نکاتی که در این بخش از مقاله آموزش قانون جذب عشق را کامل رعایت کنید.

1- به خودتان و دیگران عشق بورزید

نکته خیلی مهمی که باید رعایت کنید این است اگر میخواهید عشق بی حد و مرزی در زندگیتان وارد شود بر اساس قانون جذب باید تمام تمرکز و توجه دادن را روی عشق بگذارید.

تمام حواس و تمرکزتان باید روی عشقی باشد که می خواهید داشته باشید.

اگر می خواهید عشق وارد زندگیتان بشود باید با دیگران و خودتان با محبت رفتار کنید. این کار باعث می‌شود که شما ارتعاش عشق به کائنات بفرستید و عشق بیشتری برا اساس قانون جذب وارد زندگی شما بشود.

2- به نکات مثبت دیگران توجه کنید

یکی دیگر از تکنیک های جذب عشق با استفاده از قانون جذب این است که شما باید به نکات مثبت دیگران توجه کنید.

تمام افراد در کنار نکات منفی و رفتارهای منفی که دارند یک سری نکات و ویژگی های مثبت هم دارند.

برای همین من از شما می خواهم که هر روز با هر شخصی که سر و کار دارید به نکات مثبتش توجه کنید.

به عنوان مثال اگر یکی از دوستان شما یک فرد بدقول است اما مهربان است باید روی مهربانی آن تمرکز کنید.

تمرکز کردن روی ویژگی های مثبت افراد یکی از موثرترین تکنیک های قانون جذب عشق است.

وقتی شما روی ویژگی های مثبت دیگران تمرکز کنید نسبت به آن فرد حس و حال خوب پیدا می کنید، ولی وقتی به ویژگی های منفی یک فرد تمرکز می کنید باعث می شود احساس بدی نسبت به آن فرد داشته باشید و رابطه تان با آن فرد خراب میشود.

پس این نکته را خوب رعایت کنید.

3- به ویژگی های مثبت خودتان توجه کنید

یکی دیگر از تکنیک های بسیار مهم در جذب عشق و ساخت رابطه رویایی این است که شما ما باید روی خودتان کار کنید.

کار کردن به خودتان باعث می شود حس و حالتان نسبت به خودتان خوب باشد و در نتیجه باعث بالا رفتن عزت نفس و اعتماد به نفس شما می شود.

برای همین من توصیه می کنم هر روز ویژگی های مثبت خودتان را به خودتان یادآوری کنید. نکته مهمی که باید بدانید این است که وقتی دارید به ویژگی های مثبت تان تمرکز می‌کنید حتماً حس و حالتان خوب باشد.

همین احساس خوب است که نتایج خوبی را در زندگی انسان رقم می زند.

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق

 

با توجه به اینکه بسیاری از افراد سوالات زیادی در زمینه قانون جذب عشق از من پرسیده بودند تصمیم گرفتم به صورت کامل جواب یکسری سوالات پرتکرار را در این بخش بدهم. پس همراه من باشید

1- آیا میتوانید یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

همان طور که میدانید تمام ما یک موجود ارتعاشی هستیم البته بر اساس قانون جذب جذب یک فرد خاص شدنیه اما چون فرد موردنظرتون هم یک موجود ارتعاشیه باید باهاش هم ارتعاش شوید تا بتونید جذبش کنید. البته اصلا تاکیدی به جذب یک فرد خاصی ندارم پپیشنهاد میکنم با تکنیکی که برای جذب نیمه گمشده گفتیم نیمه گمشده خودتونو جذب کنید.

2- چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

کلا شاه کلید پیدا کردن باورهای مخرب در قانون جذب استفاده از قدرت احساساتتان است. برای شناسایی باورهای شتباهتان باید به احساساتتان توجه کنید. در هر زمینه ای مثل جذب پول و ثروت یا حتی روابط و… احساساتتان بد بود نشانه باورهای اشتباه شماست.

با این تکنیکی که به شما گفتم خیلی راحت میتونید باورهای اشتباه را از باورهای درست تشخیص بدید. این تکنیک فقط برای شناسایی باورهای مخرب در زمینه جذب عشق نیست و در تمام زمینه ها مثل جذب پول ، جذب شغل مورد علاقه و… کاربرد دارد.

3- چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

برای داشتن یک رابطه عالی باید ارتعاش یک رابطه بی نظیر را به کائنات بفرستید. باید ورودی های مثبتی به ذهنتان بفرستید. شما از طریق دیدن،شنیدن و… ورودی هایی به ذهنتان میفرستید.

برای همین برای اینکه بتوانید رابطه بی نظیری بسازید ورودی ذهنتان را کامل در اختیار بگیرید. حتما از چیزهای منفی مثل اتفاقات بد گذشته ، فیلم های شبکه های ماهواره ای و… خودداری کنید. در کل از کارهایی که احساسات منفی در شما ایجاد میکنم دوری کنید تا اتفاقات مثبت وارد زندگیتون بشه.

4- چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

ممکن است خوب نگهداشتن احساسات کار سخت و دشواری باشد. برای خوب نگهداشتن احساساتتان باید افکار خوب و مثبتی در خودتان ایجاد کنید.

راحت ترین و ساده ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است.

میتوانید خودتان را در رابطه رویایی تجسم کنید. میتوانید با خودتان در مورد یک رابطه رویایی صحبت کنید و…

5- آیا جذب عشق با دارچین واقعی است؟

خود من برای اولین بار است که اصطلاح ” جذب عشق با دارچین ” را میشنوم. اگر باور داشته باشید از دارچین میتوانید برای بهبود رابطه خود استفاده کنید خب 100 درصد نتیجه میگیرید چون باور دارید!

جمع بندی:

قانون جذب(law of the attraction) یک قانون ثابت است که همیشه و در همه جا برای تمام افراد در حال عمل کردن است. شما با استفاده از این قانون می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید.

برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید باید اصول استفاده از قانون جذب را بدانید. تمام زندگیتان نتیجه افکارتان است.

اگر بتوانید افکارتان را در جهت خواسته هایتان راهنمایی کنید و ارتعاش آرزوهایتان را درست به کائنات بفرستید مطمئن باشید با این خواسته به هدفی که دارید خواهید رسید.

شما با استفاده از قانون جذب عشق می توانید رابطه عاشقانه و دلخواهی را داشته باشید. اگر می خواهید که از قانون جذب عشق استفاده کنید باید مواردی را که در بالا گفتم در روابطتان استفاده کنید.

یادتان باشد که ترس از دست دادن یک فرد، یکی از مخرب ترین احساسات در یک رابطه عاشقانه است که باعث می شود ارتعاش منفی بسیار قدرتمندی به سمت کائنات ارسال شود و همین موضوع باعث می شود که از فرد مورد علاقه تان فاصله بگیرید و در نهایت رابطه تان خراب می شود.

بنابراین احساسات اهرم بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق است اهمیت بسیار زیادی دارد.

پس وقتی که شما احساسات مثبت و خوب را درونتان نسبت به عشق و روابط عاشقانه پرورش می دهید، به این معناست که شما از قانون جذب عشق برای رسیدن به یک رابطه ایده آل و رویایی استفاده می کنید.

اگر به این مطلب و نکات گفته شده در آن عمل کنید مطمئن باشید می توانید یک رابطه ایده آل را تجربه کنید.

در کل میخوام به شما بگم که اگر اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید با استفاده از این قانون به تمام اهداف و خواسته های خود میرسید.

منبع خارجی قانون جذب:

www.wikihow.com

thelawofattraction.com

www.elitesingles.com

www.verywellmind.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *