پرش به محتوا
خانه » قانون ارتعاش – ارتعاشات ذهنی چیست

قانون ارتعاش – ارتعاشات ذهنی چیست

  • از

چگونه یک فضای عالی ارسال کنیم؟

برای قانون ارتعاش چیست؟ هدف یا برای ارسال درست خواسته هایمان به کائنات باید دو عامل بسیار مهم و تاثیرگذار را رعایت کنیم. هر ارتعاشی که می فرستیم جذب ما می شود که به این 2 عامل نیاز دارد، چه آن ارتعاش وارد زندگی ما شود یا نه. با سرعت وارد شوید یا با سرعت کمتر وارد شوید! در زیر به بررسی این عامل می پردازیم و با یک مثال کاربردی شما را با قانون ارتعاش آشنا می کنیم.

  1. اولین عامل شدت و قدرت ارتعاشی است که می فرستید، به این معنی که چقدر باور دارید که ارتعاش وارد زندگی شما می شود. مثلاً امروز یک میلیون تومان می خواهید وارد حسابتان شود، اما با خودتان می گویید: «می دانم که یک میلیون وارد حساب من می شود». نمیشه ولی یه میلیون میخوام واسه خوشبختی به حسابم واریز بشه! مطمئنا با این ایمان و اعتقاد یک میلیون تومان هرگز وارد حساب شما نخواهد شد زیرا شدت و قدرت لازم این ارتعاش را ندارد.
  2. دومین عامل این است که شما همیشه این ارتعاش را در چه فواصل زمانی و با چند تکرار ارسال می کنید، به عنوان مثال بیشترین زمان لرزش نزدیک اذان صبح و قبل از طلوع آفتاب است و بالاترین سطح انرژی را دارد، پس بهتر است آن را ارسال کنید. این فاصله آرزوی خود را بنویسید و با خود تکرار کنید البته در غروب خورشید سطح انرژی بسیار بالاست و می توانید در هنگام غروب ارتعاش مورد نظر را ارسال کنید و در تعطیلات شبانه روز آرزوی خود را به صورت شعار تکرار کنید.

به طور کلی برای استفاده بهتر از قانون جذب باید مراقب قدرت و شدت ارتعاش و تکرار آن باشید و همیشه از عبارات تاکیدی مثبت برای رسیدن به هدف استفاده کنید.

مثلاً می خواهید اجاره مغازه شما در این ماه دیر نشود و به موقع پرداخت شود. از این عبارت کلیدی استفاده نکنید: و به جای این عبارت < < را بگوییدخدایا من می خواهم اجاره مغازه ام را به موقع پرداخت کنم.> >

استفاده از عبارت تایید مثبت تاثیر بیشتری بر شدت و قدرت ارتعاش شما دارد، بنابراین می توانید فرمان رسیدن به آن خواسته را از طریق مغز خود به کائنات ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *