پرش به محتوا
خانه » عرضه ۴ هزار میلیاردی خودروهای خارجی مزایده‌ای اموال تملیکی

عرضه ۴ هزار میلیاردی خودروهای خارجی مزایده‌ای اموال تملیکی

  • از


کسب و کار نیوز- سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی یک هزار دستگاه خودروهای خارجی را در ٢ مزایده به ارزش کارشناسی چهار هزار میلیارد تومان به صورت مزایده عرضه می‌کند.

به گزارش کسب و کار نیوز، جزئیات و اطلاعات خودروهای سبک و سنگین و ماشین‌آلات راهسازی مزایده‌ای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی مشخص شد. بر اساس اعلام سید عبدالمجید اجتهادی، رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی حدود هزار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ماشین‌آلات راهسازی و معدنی در مزایده‌های فوق‌العاده مهرماه عرضه می‌شود.

طبق جزئیات اعلام شده وضعیت خودروها در استان‌ها، شرح کالا، وضعیت پیشنهاد و ارزش ریالی آن ذکر شده است. استان هرمزگان، تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان، مرکزی، اصفهان، فارس، گیلان، آذربایجان غربی، کرمان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، لرستان، کردستان، زنجان، یزد، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، قم، قزوین، خراسان جنوبی، البرز، گلستان، اصفهان، مرکزی و مازندران در این مزایده‌های فوق‌العاده خودرو عرضه کرده‌اند.

متقاضیان برای شرکت در مزایده ۲۸۰ تا ۲۵ مهرماه و در مزایده ۵۸۱ تا ۲۸ مهرماه امکان بازدید و ارائه پیشنهاد دارند. رمزگشایی پیشنهادها دو روز بعد از اتمام پایان مهلت ارائه پیشنهاد انجام خواهد شد. متقاضیان با مراجعه به سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت و یا آدرس tamliki.ir می‌توانند با مشاهده فهرست ماشین‌آلات، محل بازدید را انتخاب و در مزایده شرکت کنند.

اکثریت برندهای خودروهای سواری شامل هیوندا، تویوتا و بنز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *