پرش به محتوا
خانه » عبارات تاکیدی معجزه چیست؟ ✔️ چگونه عبارات تاکیدی بسازیم؟

عبارات تاکیدی معجزه چیست؟ ✔️ چگونه عبارات تاکیدی بسازیم؟

 • از


ممکن است بپرسید آیا تصدیقات معجزه عبارت های خاص و ثابتی هستند؟

چطورکار می کنند؟

یا چگونه می توان این عبارات را بدست آورد؟

پس از کشف قانون جذب در مقاله های قبلی در مورد آن صحبت کردیم، روش های مختلفی برای استفاده از آن وجود داشت. یکی از این راه ها استفاده از عبارات تاکیدی معجزه است

شاید بیشتر از روش های دیگر با این روش آشنا باشید. زیرا بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند. جملات تاکیدی معجزه گر جملاتی هستند که سرشار از انرژی مثبت هستند و باورهای مثبت را به افراد القا می کنند

پسندیدن قانون جذب که در همه زمینه ها قابل استفاده است، همچنین می توان از عبارات تاکیدی در همه زمینه ها استفاده کرد.

در این مقاله به تاثیر عبارات تاکیدی بر ذهن، نحوه ساخت عبارات تاکیدی و عبارات تاکیدی منفی می پردازیم.

در این مقاله چه می خوانید!

همانطور که می دانید چگونه استفاده کنید قانون جذبما از قسمت ناخودآگاه ذهن خود یعنی ناخودآگاه استفاده می کنیم اما ذهن انسان قسمت دیگری به نام قسمت خودآگاه دارد. بخش خودآگاه ذهن ما کاملاً منطقی کار می کند.

این قسمت از ذهن فقط سوالاتی را می پذیرد که مبتنی بر منطق باشد. و حتی برای پذیرش مشکلات، به شواهد نیاز دارد. اما ناخودآگاه کارکردی کاملاً متفاوت دارد

این بخش از ذهن بین واقعیت و مشکلات غیر واقعی تمایز قائل نمی شود. بخش ناخودآگاه هر آنچه را که ما تکرار کنیم می پذیرد و سعی می کند زندگی را بر اساس همان برنامه ریزی کند.

جملات تاکیدی نیز برای تأثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه ساخته می شوند. یعنی سوالات را حتی اگر درست نباشد تکرار می کنیم تا وارد ناخودآگاه ما شود و اساس زندگی را تشکیل دهد.

استفاده كردن تصدیقات معجزه گر این یک تمرین برای رشد شخصی در نظر گرفته می شود. زیرا با استفاده از آنها ذهن خود را برای حرکت به سمت موفقیت پرورش می دهیم.

اما این مهم است که بدانیم برای رسیدن به هدف خود باید تغییراتی در انرژی خود نیز ایجاد کنیم. ما باید انرژی مثبت داشته باشیم و ارتعاشاتمان را برای رسیدن به اهدافمان تنظیم کنیم

برای بیان این عبارات، باید اصول کلی زیر را رعایت کنید:

 • از عبارات دقیق و واضح استفاده کنید

به همان دلیلی که ناخودآگاه بعد و دلیل منطقی ندارد، پس باید از کلمات مناسب برای آن استفاده کرد، زیرا فقط کلمه ای که شما می گویید را می فهمد و آن را پردازش نمی کند.

 • کلمات استفاده شده در جملات باید مثبت باشد

اجازه دهید این بخش را با یک مثال توضیح دهم. وقتی می گویید من بیمار نیستم، در واقع یک جمله مثبت گفته اید. اما ناخودآگاه کلمه “بیمار” را ثبت می کند که معنای منفی دارد.

قبلاً گفتیم که این ضمیر منطق و دلیل ندارد. بنابراین افعال و کلمات استفاده شده باید مثبت باشند، مانند: «من در سلامت کامل جسم و روح هستم

 • برای مدتی جملات تاکیدی خود را تغییر ندهید

کلمات برای ضمیر ناخودآگاه معنای خاصی دارند. بنابراین برای مدتی، جملات تاکیدی را که در هیچ زمینه ای استفاده می کنید تغییر ندهید.

 • از آینه استفاده کنید

وقتی تکرار بشه بهتره عبارات مثبت در مقابل آینه برخیزید جلوی آینه بایستید و جملات تاکیدی مثبت به خود بگویید تا پس از مدتی تاثیرات شگفت انگیز آن را ببینید.

 • عبارات باید کوتاه، مفید و متعلق به زمان حال باشند

عبارات ساده و کوتاه تاثیر بیشتری بر ضمیر ناخودآگاه دارند. افعال نیز باید در زمان حال باشند. مثلا جمله «من پولدار می شوم» این ثروت را به آینده موکول می کند و بهتر است بگوییم: «من ثروتمندم».

تمرکز جملات تاکیدی مثبت را موثرتر می کند. پل بین ناخودآگاه و خودآگاه تمرکز است.

 • صبور و پیگیر باشید

ترک عادت های بد و جایگزینی افکار منفی با افکار مثبت زمان بر است. سرعت موثر تمرینات ممکن است در ابتدا کند باشد، اما سرعت شما به مرور زمان افزایش می یابد.

 • باور کنید و اعتماد کنید

حتماً این تجربه را داشته اید که وقتی شدیداً به چیزی نیاز دارید یا منتظر آن هستید، چیزهایی که می خواهید اتفاق نمی افتد یا به آنچه می خواهید نمی رسید. این به این دلیل است که اگر کائنات حس کند که شما برای اتفاقی عجله دارید، از وقوع آن جلوگیری می کند. وقتی فهمیدی برای شاد بودن به چیزی نیاز نداری، خواسته هایت به سراغت می آیند.

 • افکار منفی را یادداشت کنید

هنگامی که فرآیند تغییر آغاز می شود، افکار و باورهای منفی واکنش نشان می دهند. این باورها سعی می کنند شما را از تغییر مسیر بازدارند و ذهن شما را به خود مشغول کنند. شما باید در مقابل آنها مقاومت کنید. آنها را یادداشت کنید تا بدانید چه افکاری به شما حمله می کنند و آنها را متوقف می کنند

 • به جملات تاکیدی ایمان داشته باشید

نگران نباش لیز نخورید و با اطمینان به راه خود ادامه دهید.

 • با تشکر

استفاده از عبارات تشکر بخش مهمی از جمله تاکیدی است. ارتعاش قدردانی قوی ترین ارتعاشی است که می توانید به جهان بفرستید. از این رو، به شما کمک زیادی می کند تا به رویاهای خود برسید.

فواید استفاده از جملات تاکیدی معجزه آسا

 • بهبود مشکلات جسمی و روحی، کاهش هیجانات منفی و تنش روانی و افزایش کیفیت زندگی
 • افزایش سطح رضایت از زندگی و همچنین افزایش عزت نفس
 • تعامل سازنده تر با دیگران و بهبود مهارت های ارتباطی
 • افزایش توانایی تصمیم گیری بهتر و صحیح تر
 • رسیدن به موفقیت و رسیدن به رویاها و اهدافی مانند سلامتی، ثروت و ….

این عبارات سال ها و گاهی بدون اینکه متوجه باشیم وارد ذهن و زندگی ما شده است. اما آنها قدرت زیادی دارند. به همین دلیل، حذف آنها می تواند کمی طول بکشد و نیاز به تکرار بسیاری از جملات مثبت باشد.

حرف آخر در مورد عبارات تاکیدی معجزه آسا این است که بدانیم انجام و تکرار همه این جملات معجزه آسا زمانی مفید است که ذهن مثبتی داشته باشیم. همچنین باید توجه داشت که تکرار این جملات و نوشتن آنها باید حال ما را خوب کند

دستیابی به نتایج بدون احساس خوب چندان راضی کننده نخواهد بود و حتی ممکن است با این روش نتوانیم به نتایج دلخواه برسیم. به ملاحظاتی که در مورد نوشتن عبارات تاکیدی گفتیم توجه کنید و شروع به تمرین نوشتن جملات معجزه آسا کنید و ممکن است در ابتدا کمی برایتان سخت باشد.

با پشتکار و ماندن در مسیر، به زودی در این کار بسیار مسلط خواهید شد و در هر زمینه جملات تاکیدی بسیار مناسبی خواهید نوشت. ما مشتاقانه منتظر خواندن اظهارات شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *