پرش به محتوا
خانه » رونمایی از ۲ سند راهبردی برای «چرم و کفش» و «نساجی و پوشاک»

رونمایی از ۲ سند راهبردی برای «چرم و کفش» و «نساجی و پوشاک»

  • از


۱۴۰۲/۰۷/۲۳14:22
اصناف, اصناف, سرخط خبرها

منبع: کسب و کار نیوز

کسب و کار نیوز- نمایشگاه های صنعت نساجی، کیف، کفش، چرم و پوشاک با حضور علی آبادی وزیر صمت، برادران معاون وزیر صمت، مجتبی صفایی رئیس اتاق اصناف ایران، رسول شجری رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز تهران، شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک تهران، موسوی رئیس اتحادیه سراجان تهران و تعدادی دیگر از روسای اتحادیه های مرتبط و کارشناسان و پیشکسوتان این صنوف و صنایع امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد. صفایی در این همایش ضمن تقدیر از برگزارکنندگان به موجب وحدت انجمن ها و اتحادیه‌های مرتبط گفت: طبق قانون برای آن دسته از آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها و … که بخش خصوصی را مخاطب قرار می‌دهد، لازم است نظر بخش خصوصی کسب شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، رئیس اتاق اصناف ایران بیان کرد: در اتاق اصناف ایران پیگیر افزایش بازارهای جهانی برای محصولات صنفی هستیم. از این رو، روز گذشته برای نخستین بار در دعوت از مقامی خارجی، میزبان سفیر جدید عربستان در اتاق اصناف ایران بودیم.
وی افزود: بر این اساس مقرر شد، کارگروهی تخصصی متشکل از اتاق اصناف ایران و رایزن بازرگانی عربستان باشیم.
صفایی همچنین به نشست اخیر هیات عالی نظارت اشاره و بیان کرد: این بهترین جلسه هیات عالی نظارت در سالهای اخیر بود. یکی از مصوبات این جلسه، واگذاری نمایشگاهای دارای ماهیت صنفی به اتاق اصناف ایران بود که در پی این مصوبه، کیفیت و زمان برگزاری این نمایشگاه ها، برای اعضای صنف مطلوب تر خواهد شد و برخی از مشکلات فعلی، رفع می شود. در این مراسم، وزیر صمت از برنامه راهبردی صنایع چرم و کفش ایران و برنامه راهبردی صنایع نساجی پوشاک ایران رونمایی کرد.

همچنین مطالعه کنید:

در چنین حالتی با تورم ۵۰ درصدی، ضمن کاهش سود، میزان تولید و فروش به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *