پرش به محتوا
خانه » راز رسیدن به آرزوها با تابلو کائنات + نکات مهم

راز رسیدن به آرزوها با تابلو کائنات + نکات مهم


تابلو کائنات یکی از روش های بسیار قوی تجسم کردن است. خیلی از افراد فکر می کنند تابلو کائنات در جهت رسیدن به خواسته ها تاثیر کمی دارد که این یک فکر کاملا اشتباه است.

در این مطلب قصد داریم نحوه ساخت یک تابلو کائنات و اینکه چطور می‌توانید به خواسته و اهدافتان برسید صحبت کردیم.

در این مقاله از سایت مدیر افکار قصد داریم آموزش ساخت تابلو کائنات را به صورت کامل به شما بدهیم.

البته یکسری نکات بسیار کلیدی و مهم هم به شما خواهیم گفت که اگر رعایت کنید مطمئن باشید نتایج بسیار بزرگی خواهید گرفت.

برای همین من توصیه میکنم طبق نکاتی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد عمل کنید تا هم یک تابلو کائنات بسیار شیک بسازید و هم اینکه نتایج بسیار بزرگی از قانون جذب بگیرید.

پس در ادامه این مقاله همراه من باشید.

 

 

تابلو کائنات چیست؟

ذهن انسان طوری طراحی و برنامه ریزی شده است که هیچگاه فرق بین واقعیت و تخیل را نمیداند، بر اساس قانون جذب اگر بتوانید به چیزی فکر کنید یا اتفاقی را با تمام جزئیات درون ذهن خود بسازید شما می‌توانید آن چیزی را که میخواهید جذب کنید.

هرچقدر بتوانید این تصویر سازی ذهنی را واضح تر درون ذهن تان بیاورید خیلی زودتر به آن چیزی که می خواهید می رسید.

همانطور که گفتیم ذهن انسان قادر به تشخیص واقعیت و تخیل نیست به عنوان مثال اگر شما تصور کنید که یک لیموی خیلی ترش را درون دهانتان بگذارید و فشار دهید آب لیمو روی زبانتان می ریزد.

اگر واقعاً این را واضح تجسم کرده باشید الان آب دهانتان راه افتاده است. با انجام این تکنیک میبینید که ذهن انسان قادر به تشخیص واقعیت نیست .

تابلو کائنات یا تابلو آرزوها یکی از قوی ترین و قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته ها می باشد .

شما با تابلو کائنات می‌توانید تجسم کردن خواسته هایتان را بالا ببرید. به خاطر داشته باشید که هر اندازه این تصویر سازی دقیق تر باشد و جزئیات آن را واضح تر بیان کنید تاثیر بسیار بیشتری خواهد گذاشت . شما با تابلو کائنات می‌توانید تصویر سازی ذهنی خودتان را واضح تر و قوی تر جلوه بدهید .

در واقع این ابزار تابلو کائنات باعث می شود فرکانس و ارتعاش ذهنی شما در جهت خواسته و هدفی که دارید بیشتر بشود . این یعنی بر طبق قانون جذب، شما با استفاده از تابلو کائنات می توانید در مدار خواسته و هدفی که دارید قرار بگیرید و به آنها برسید .

ساخت تابلو کائنات یا تابلو آرزوها کار سخت و پیچیده ای نیست و شما تنها در چند قدم ساده می توانید یک تابلو آرزوی خوب و جذاب بسازید . البته در ساخت تابلو کائنات باید به یک سری نکات توجه کنید که در ادامه به صورت کامل توضیح داده ایم .

پیشنهاد میکنیم این تمرین را انجام دهید: آموزش کاملا عملی جذب نیمه گمشده (100%تضمینی)

 

 

آموزش ساخت تابلو کائنات به صورت کامل :

 

شما به راحتی می‌توانید در کمتر از یک ساعت یک تابلو کائنات برای تمام خواسته و اهدافی که دارید بسازید , در این بخش شیوه ساخت تابلو آرزوها را به صورت کامل برایتان توضیح دادیم .

 

1_آرزو و خواسته هایتان را کامل مشخص کنید :

 

 

اولین قدم برای ساخت تابلو کائنات این است که آرزو هایتان را مشخص کنید , هر آرزو و خواسته ای را که دارید با تمام جزئیات مشخص کنید .

آیا به دنبال پول و ثروت و یا شغل مورد نظر خود هستید؟
آیا می خواهید یک رابطه عالی با دوستان و یا همسرتان داشته باشید؟
آیا به دنبال خوشبختی و یک زندگی عالی هستید؟
و…

 

تنها واقعیت جهان این است که هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان وجود ندارد و شما می توانید به آن چیزی که میخواهید برسید .

 

شما هر چیزی را که میخواهید می توانید داشته باشید. تنها دلیلی که مانع رسیدن شما به خواسته به اهدافتان می شود ذهن شماست که جلوی رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان را می گیرد.

 

تابلو کائنات ای که شما می سازید می‌تواند در تمام زمینه ها و جنبه های زندگیتان باشد. شما می توانید یک تابلوی آرزو برای تمام خواسته ها و اهدافی که دارید بسازید . فقط قبل از ساختن تابلو کائنات خود حتما تمام خواسته ها و اهدافی را که دارید لیست کنید.

 

قدرت این را داشته باشید بزرگترین هدف و آرزویی را که دارید بنویسید. هر آرزو و هدفی که دارید را مو به مو با تمام جزئیات مشخص کنید، در جهان خودتان را تصور کنید که به تمام خواسته ها و آرزوهایی که دارید رسیده‌اید.

 

شما نباید هیچ محدودیتی را درون ذهنتان ایجاد کنید، باور کنید در جهانی که هستید سرشار از نعمت و فراوانی است و هر چیزی را که میخواهید می توانید در کوتاهترین زمان ممکن به آن برسید.

 

در هنگام نوشتن خواسته اهدافتان اصلا نترسید و اصلا به دنبال چیزهای کوچک , محدود و کم نباشید. اصلا به اینکه چطور به خواسته و هدفی که داریم میرسیم فکر نکنید. تنها وظیفه شما انتخاب خواسته و هدفی است که می خواهید آن را داشته باشید .

این را بدانید کائنات قدرت اینکه شما را به تمام خواسته به اهدافی که دارید می رسانند. خداوند کائنات و جهان را به گونه ای برنامه‌ریزی کرده است که قدرت رساندن تان به تمام خواسته هایتان را دارند .

بزرگترین آرزوی شما در برابر قدرت که کائنات دارد صفر مطلق است . پس اهدافتان را با جزئیات کامل مشخص کنید و مطمئن باشید که به آن چیزی که میخواهید می رسید.

پیشنهاد میکنیم از این مطلب دیدن کنید: فایل صوتی تبدیل ذهن به آهن‌روبای جذب پول و ثروت دائم

 

2_برای تابلو کائنات خود عکس پیدا کنید 

 

 

در مرحله دوم باید برای تابلو کائنات خود عکس پیدا کنید. هر چیزی را که دوست دارید در زندگی خود داشته باشید  را تصاویرش را پیدا کنید.

 عکس هایی که جمع آوری می کنید باید به شما حس خوب بدهد. احساسی که با نگاه کردن به این عکسها در شما ایجاد می شود نشانه این است که شما دارید راه را درست می روید.

 

اگر فلان ماشین را میخواهید داشته باشید عکس اش را در تابلو کائنات خود قرار بدهید،  و یا اگر میخواهید یک اندام مناسبی داشته باشید می توانید عکس فردی را پیدا کنید که اندام مناسبی دارد، اگر میخواهید به خانه رویایی خودتان برسید توصیه می کنند که عکس خانه های جذاب و زیبا را پیدا کنید.

 

شما باید از هر خواسته و هدفی که دارید عکسهای مربوط به آن را تهیه و جمع آوری کنید و درون تابلو کائنات خود قرار بدهید.

 

اگر فکر میکنید که عکسهای بسیار زیادی را پیدا کرده اید ,  عکسهایی که احساس بهتری را به شما می دهند را جدا کنید.

بهترین راه برای این که بتوانید ارتعاش خواسته و هدف تان را به وسیله تابلو کائنات بیشتر کنید این است که یک عکس واقعی از خودتان با آن چیزی که میخواهید داشته باشید بگیرید، مثلا اگر فلان ماشین را می‌خواهید به نمایشگاه ماشین بروید و با آن عکس بگیرید و در اون تابلو کائنات خود قرار بدهید(البته اگر برایتان سخت است اصلا توصیه نمیکنم که این کار را انجام بدهید).

 

 

 

امروزه با توجه به پیشرفت علم و وجود اینترنت و شبکه های مجازی شما به راحتی می توانید در بین میلیاردها عکس موجود در اینترنت عکس خواسته و  هدفتان را به ساده ترین شکل ممکن پیدا کنید و درون تابلو کائنات خود قرار بدهید .

 

برای پیدا کردن عکس خواسته و هدفتان می توانید وارد گوگل شوید و در قسمت google images عکس مورد نظرتان را جستجو کنید .

بهترین راه برای اینکه دارید راه را درست می روید این است که به احساس خودتان توجه کنید اگر احساستان خوب بود نشانه این است که دارید با خواسته و هدف که دارید نزدیک می شوید، اما اگراحساستان بد بود نشانه این است دارید ناخواسته خود را جذب می کنید.

 

پس همیشه به احساس خود توجه کنی که ببینید وقتی به خواسته و اهدافتان توجه می کنید احساستان خوب است یا بد؟

 

3_عکس ها را به تابلو کائنات خود بچسبانید 

 

 

در مرحله سوم شما باید برای تابلو کائنات خود تصاویر را قرار بدهید . هر تصویری که احساس تان را خوب میکند درون تابلو آرزوهایتان به چسبانید .

می‌توانید جای تصاویر را آنقدر عوض کنید که احساس تان را خوب کند و سپس آن تصاویر را درون تابلو کائنات خود با چسب به چسبانید .

یکی دیگر از تکنیک‌های مهم در ساخت تابلو کائنات این است که بین تصاویر از کلماتی که احساستان را بیشتر خوب می کند استفاده کنید مثل عشق , ثروت , فراوانی , پول , معجزه و…

می توانید هر کاری را که احساستان را بهتر می کند با تابلو کائنات خود انجام بدهید . تابلو آرزوهای خود را زیبا و با کیفیت درست کنید . هرچه تابلو کائنات تان زیباتر باشد احساستان را بهتر خوب می کند .

 

ویژگی یک تابلو کائنات خوب چیست ؟

شما باید درون تابلو کائنات خود این چهار ویژگی را ایجاد کنید تا بتوانید اثربخشی آن را افزایش بدهید .

۱_ هنگامی که شما در برابر تابلو کائناتتان قرار می گیرید باید احساس خوبی در خودتان ایجاد بشود که بهتر است برای ایجاد حس خوب از بهترین عکس ها و تصاویری که احساستان را خوب میکند استفاده کنید.

۲_ درون تابلو کائنات خود نظم و زیبایی را برقرار کنید، به عکس ها و تصاویر خود نظم بدهید.

۳_ در تابلو آرزویتان از تصاویر خنده و شادی استفاده کنید این کار باعث می شود احساستان بهتر شود.

۴_ هر تصویری که درون تابلو کائناتتان قرار دادید باید با خواسته و هدفی که دارید مطابقت کند.

 

 


اگر نمیدانید کائنات چیست این مطلب را مطالعه کنید


 

تابلو کائناتمان را کجا قرار بدهیم ؟

 

در مرحله آخر بعد از آنکه تابلو کائناتتان را درست کردید باید یک جای مناسب برای آن در نظر بگیرید و آن را در آنجا قرار دهید.

تابلو کائنات خود را در جای قرار دهید که هر روز به آن دسترسی داشته باشید و آن را ببینید، می توانید آن را روی دیوار اتاق یا جایی که خیلی به آن دسترسی دارید قرار بدهید.

تابلو کائنات شما باید جلوی چشمانتان باشد و باید به گونه ای باشد که دیدن آن باعث ایجاد حس خوب و حس نشاط در درونتان به شود.

فقط مطمئن شوید آن را جای قرار دادید که میتوانید به صورت روزانه آن را نگاه کنیم، حتی شده چند دقیقه اما هر روز به آن توجه کنید و خواسته هایتان را احساس کنید .

 

هر چه احساس به اهداف و آرزوهایتان بیشتر باشد قدرت آن بیشتر است و یکی از راز و رمز کائنات و درخواست از کائنات در جهت خواسته خود تابلو کائنات می باشد که خیلی از افراد از آن استفاده نمی‌کنند و یک راه ساده در جهت رسیدن به آرزوهایشان را از دست می‌دهند .

 

به نکته توجه کنید که هرگاه آن خواسته و هدف تان را می بینید آن را درون ذهنتان تجسم کنید به گونه ای که انگار آن را دارید.

احساس کردن خواسته خود یکی از مهمترین مراحل قانون جذب می باشد. جذب آن چیزی را که میخواهید تنها با تکرار و تمرین کردن صورت می گیرد.

به این نکته توجه کنید که اگر آگاهی از قانون جذب تان صد در صد باشد اما هیچ پشتکار و تمرینی انجام ندهید ظاهراً به آن خواسته به هدفی که دارید نمی رسید .

 

چطور با تابلو کائنات از قانون جذب استفاده کنیم؟

ساخت تابلو کائنات یکی از روش های بسیار کاربردی برای فرستادن ارتعاش خواسته و هدف است. وقتی شما طبق آموزشی که برای شما قرار دادیم شروع به ساخت تابلو کائنات می کنید، وقتی به این تابلو نگاه می کنید و حس و حال تان را خوب میکنید یعدی دارید ارتعاش خواسته و هدفتان را به کائنات میفرستید.

در نهایت یکی از روش هایی که میتوانید ارتعاش خواسته تان را بفرستید ساخت تابلو کائنات است که اصولش کامل در این مقاله به شما آموزش دادم.

 

تابلو کائنات چه کاربردی دارد؟

کاربرد اصلی تابلو کائنات این است که باعث میشود وقتی این تابلو را در اتاق تان قرار میدهید، هر وقت این تابلو را میبینید ارتعاش خواسته و هدفتان را به کائنات خداوند ارسال کنید. البته روش فرستادن ارتعاش خواسته و هدف را در ادامه به شما آموزش دادیم. پس همراه من باشید.

 

تابلو کائنات چطور باعث جذب خواسته ها میشود؟

برای اینکه ببینید تابلو کائنات یا همان تابلو آرزوها چطور باعث میشود به خواسته و هدفی که دارید برسید باید قانون جذب را کامل درک کنید.

البته در قسمت های قبلی این مقاله شما را با قانون جذب آشنا کردیم و کامل به شما گفتیم اصلا منظور از قانون جذب چیست ، اما میخواهم باز در این قسمت از مقاله شما را بیشتر با قانون جذب آشنا کنم.

مقالات زیادی در سایت مدیر افکار برای شما قرار دادیم که قانون جذب را به شما آموزش میدهد.

قانون جذب به زبان خیلی خیلی ساده یعنی وقتی شما به یک موضوعی فکر می کنید یعنی دارید ارتعاش آن را میفرستید و کائنات خداوند آن را وارد زندگی تان خواهند کرد.

البته اینم بگم که راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش هست، فقط یکی از این راه ها ساخت تابلو کائنات، شما از بقیه روش ها مثل شکرگزاری، تجسم خلاق، مراقبه و مدیتیشن و… هم میتوانید استفاده کنید.

با درک کامل قانون جذب میتونید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید.

اگه خواسته و هدف شما جذب پول و ثروته باید یاد بگیری که ارتعاش پول و ثروت به کائنات بفرستی…

اگه خواسته و هدف شما جذب رابطه رویایی و نیمه گمشده است باید یاد بگیری که با قانون جذب ارتعاش رابطه رویایی بفرستی…

اگه خواسته و هدف شما جذب عشق باید ارتعاش عشق بفرستی…

پس همه چیز به خودت بستگی داره باید یاد بگیری که چطور ارتعاش خواسته و هدفت به کائنات بفرستی و هر روز تمرینات قانون جذب انجام بدی.

چطور اصول قانون جذب کائنات یاد بگیریم؟

برای درک کامل قانون جذب کائنات باید یاد بگیری که قانون جذب چطوری کار می کنه!

وقتی قانون جذب کامل درک کنی میتونی ارتعاش هر خواسته و هدفی که دوست داری بهش برسی رو بفرستی.

باید از تمام تکنیک های قانون جذب مثل تجسم خلاق، مراقبه و مدیتیشن روزانه، شکرگزاری و… استفاده کنی.

بعد که تکنیک های قانون جذب کامل یاد گرفتی کم کم نتایج بزرگ وارد زندگیت میشه.

البته اگه میخواهی تکنیک های قانون جذب یاد بگیری پیشنهاد میکنم دوره 10 تکنیک پیشرفته قانون جذب گوش کنی، این دوره بهترین دوره قانون جذب که شما رو با 10 تا از اصلی ترین و مهم ترین تکنیک های قانون جذب آشنا کردیم.

 

جمع بندی 

 

 

البته ساخت تابلو کائنات یکی از راهها در جهت رسیدن به خواسته و اهدافتان می باشد و تمارین به شدت راحت تر و قوی تری در جهت اینکه به تمام خواسته ها اهدافتان برسید وجود دارد که ما در بخش اعضای ویژه سایت قویترین و قدرتمندترین تمارین قانون جذب را برایتان قرار داده ایم .

 

اگر تمارین بخش اعضای ویژه سایت را همانطور که گفته شده است انجام بدهید درست بعد از چند روز از انجام تمارین تاثیرات فوق العاده ای درون زندگی تان می بینید. این تمارین در زمینه جذب ثروت و پول , یک رابطه عالی و در کل رسیدن به تمام خواسته ها و اهدافتان می باشد .

اگر دوست دارید که نعمت فراوانی و ثروت وارد زندگیتان می شود و یک رابطه عالی و رویایی داشته باشید و یا می خواهید به شغل مورد نظر خود برسید یا در بهترین دانشگاه قبول شوید با قانون جذب می توانید به تمام خواسته هایتان برسید .

ما در بخش اعضای ویژه قدرتمندترین تمارین را در زمینه‌ی قانون جذب برایتان قرار داده ایم که می توانید برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *