پرش به محتوا
خانه » دفترچه کائنات چیست؟(ساخت دفترچه و تابلوی کائنات)

دفترچه کائنات چیست؟(ساخت دفترچه و تابلوی کائنات)

  • از

در این مقاله قصد داریم شما را به صورت کامل با آموزش ساخت دفترچه کائنات آشنا کنیم به شما آموزش بدهیم که چطور می‌توانید با این دفترچه از طریق کائنات انرژی مثبت جذب کنید و به سمت اهداف و خواسته‌هایتان کشیده شوید.

اگر به دنبال یکی از ساده‌ ترین کاربردی‌ترین تمرینات قانون جذب هستید و می‌خواهید بر روی ذهن و افکارتان کار کنید توصیه می‌کنیم یک دفترچه کائنات درست کنید و تمام اهداف و خواسته‌هایی که دارید را در آن بنویسید.

در این مقاله تمام نکات کلیدی که باید درباره نحوه استفاده از این دفترچه را بلد باشید به صورت کامل به شما خواهیم گفت.

پس در ادامه این مقاله همراه من باشید تا هر آن چیزی که نیاز دارید تا با کائنات ارتباط بگیرید را به شما آموزش بدهیم.

قبل از اینکه شما را با نحوه استفاده از این دفترچه آشنا کنیم بهتر است به شما بگوییم که اصلاً منظور از کائنات چیست و چطور می‌توانید با استفاده از قوانین مهم کائنات و قانون جذب به خواسته و اهدافی که دارید برسید.

در ادامه این مقاله همراه من باشید. هر سوالی هم دارید انتهای این مقاله بپرسید تا به صورت کامل جواب سوالتان را بدهید.

منظور از کائنات جهان هستی چیست؟

 

منظور از کائنات خداوند چیست یا چه کسانی هستند؟ به زبان خیلی ساده به هر چیزی که در این دنیا وجود دارد به غیر از خودتان و خداوند را کائنات می‌گویند.

خداوند جهان هستی و کائنات را طوری برنامه‌ریزی کرده که با استفاده از قدرتی که در اختیار انسان‌ ها قرار داده است می‌توانند به هر خواسته و هدفی که دارند برسند.

برای اینکه بتوانید از جهان هستی برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایی که دارید استفاده کنید باید بتوانید دستور درستی به کائنات بدهید.

خداوند کائنات را طوری برنامه‌ریزی کرده که با استفاده از افکاری که در ذهن انسان‌ها ایجاد می‌شود خواسته یا ناخواسته ای را وارد زندگیشان می‌کنند.

هدف اصلی از دفترچه کائنات این است که شما با استفاده از درخواست از کائنات تمام اهداف و خواسته‌هایتان را به دست بیاورید.

تمام نکات و اصولی که درباره این دفترچه باید بدانید را به شما خواهیم گفت. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با این دفترچه جادویی آشنا کنیم.

دفترچه کائنات چیست؟

تابلو کائنات چیست؟ به زبان خیلی ساده یک دفترچه ساده است که لیست اهداف و خواسته‌هایی که می‌خواهید به آنها برسید را با جزئیات کامل و دقیق همراه با تصویر در آن به کار می‌برید.

این دفتر یک دفتر معمولی یا یک سررسید است که تمام اهدافتان را در آن با جزئیات کامل و واضح مشخص میکنید.

ساخت این دفتر کار چندان سختی نیست خیلی راحت می‌توانید این دفتر را بسازید. اما برای اینکه از این دفتر نتیجه بگیرید باید تمام قوانین مهم قانون جذب را یاد بگیرید تا با استفاده از قدرت ذهن تان بتوانید ارتعاش خواسته و اهدافتان را به کائنات و جهان هستی ارسال کنید.

به زبان خیلی ساده کار اصلی این دفتر این است که باعث می‌شود هر روز که این دفتر را می‌بینید و به هداف و خواسته‌هایتان تمرکز می‌کنید ارتعاش چیزهایی که میخواهید داشته باشید را ارسال می‌کنید.

البته برای اینکه از این دفتر نتیجه بگیرید باید تمام نکاتی که در ادامه به شما آموزش می‌دهیم را رعایت کنید.

چطور دفترچه کائنات درست کنیم؟

 

برای درست کردن دفترچه کائنات کافیست که یک دفتر یا سررسید بردارید و تمام خواسته‌ها و اهدافی که می‌خواهید به آنها برسید را با جزئیات کامل و دقیق همراه با تصاویر واضح و با کیفیت در این دفتر استفاده کنید.

  • برای درست کردن این دفتر کافیست یک دفتر یا سررسید معمولی بردارید.
  • تمام اهداف خواسته‌هایی که می‌خواهید داشته باشید و به آنها برسید را دسته‌بندی کنید. مثلاً اهداف مالی و شغلی در یک دسته، اهداف روابط و ساخت رابطه رویایی در یک دسته و…
  • بعد از اینکه اهدافتان را دسته‌بندی کردید حالا باید اهداف‌هایتان را با جزئیات دقیق و واضح بنویسید. هر چقدر جزئیات خواسته‌هایتان دقیق‌تر و واضح‌تر باشد مسلماً نتایج بهتری خواهید گرفت.

مثلاً اگر هدف شما رسیدن به فلان ماشین است بهتر است رنگ ماشین، شیشه‌های ماشین، روکش صندلی و… را به صورت کامل مشخص کنید و بنویسید.

روش های مهم برای استفاده از دفترچه کائنات

 

برای اینکه از دفترچه کائنات استفاده کنید حتماً نکاتی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد را رعایت کنید تا بهترین نتایج را بگیرید.

1- هنگام استفاده از دفترچه کائنات باید هر خواسته و هدفی که می‌خواهید به آن برسید را با جزئیات کامل و دقیق مشخص کنید. هنگام نوشتن خواسته‌هایتان باید حس و حال خوبی داشته باشید.

2- این دفترچه همیشه باید در دسترس شما باشد. بهتر است این دفترچه را بالای سرتان بگذارید و هر روز صبح بعد از اینکه از خواب بیدار شدید اهداف و خواسته‌هایتان را مرور کنید و آنها را در ذهنتان تجسم کنید.

3- بهترین زمان برای استفاده از دفترچه آرزوها صبح بعد از اینکه از خواب بیدار شدید شب‌ها قبل از خوابیدن است.

4- بهتر است از تکنیک تجسم خلاق وقتی از این دفترچه استفاده می‌کنید استفاده کنید. وقتی اهداف و خواسته‌هایتان را میخوانید حتماً آنها را تجسم کنید و طوری رفتار کنید که انگار به آن ها رسیده اید.

5- برای اینکه ببینید این تکنیک را به درستی انجام می‌دهید یا نه کافیست به احساساتتان توجه کنید. وقتی هنگام انجام تمرینات حس و حال خوبی داشتید یعنی به درستی دارید تمرینات قانون جذب را انجام می‌دهید. احساس خوب شاه کلید اصلی رسیدن به آرزوها است.

از این تمرین ها استفاده کنید تا نتیجه بگیرید

شاید فکر کنید که برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوها فقط باید از دفترچه کائنات یا تابلو آرزوها استفاده کنید! در صورتی که می‌خوام به شما بگم راه و روش‌های زیادی برای هم ارتعاش با خواسته‌ها و آرزوهایتان وجود دارد.

در ادامه چند نمونه از کارهایی که می‌توانید انجام بدهید تا با خواسته‌ها و آرزوهایتان هم ارتعاش شوید را به شما گفتیم…

1- شکرگزاری روزانه بابت نعمت‌هایی که خداوند به شما داده است. یکی از موثرترین راه‌ها برای اینکه در سطح بالایی از ارتعاش مثبت قرار بگیرید شکرگزاری روزانه بابت تک تک نعمت‌هایی که خداوند به شما داده است می‌باشد.

2- مدیتیشن و مراقبه یکی دیگر از تکنیک‌های رسیدن به خواسته‌ها است. باید اصول مراقبه را و مدیتیشن را یاد بگیرید و هر روز تمرین کنید. یکی از بهترین و موثرترین تمرینات روزانه شما تمرین مدیتیشن است. برای یادگیری کامل قوانین مدیتیشن و مراقبه پیشنهاد می‌کنیم حتماً مقاله آموزش مراقبه را مطالعه کنید.

3- نوشتن جملات و عبارات تاکیدی مثبت، میتوانید چند جمله تاکیدی انتخاب کنید و هر روز آنها را بنویسید یا تکرار کنید.

4- استفاده از تکنیک تجسم خلاق، یکی دیگر از تکنیک‌های بسیار قدرتمند برای هم ارتعاش شدن با خواسته هایی که میخواهید به آن ها برسید استفاده از تکنیک تصویرسازی ذهنی یا همان تجسم خلاق است. در این تکنیک شما به صورت کامل و واضح تجسم می‌کنید که به خواسته و هدفی که می‌خواهید رسیده‌اید. وقتی از این تکنیک استفاده می‌کنید باید حس و حالتان خوب باشد.

جمع بندی

با توجه به اینکه خیلی‌ها به فکر ساخت دفترچه کائنات هستند، در این مقاله به صورت کامل تمام نکاتی که باید رعایت کنید را به شما آموزش داریم.

این مقاله یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین مقالات درباره دفترچه کائنات و تابلو کائنات است. اگر بخواهید از تابلوی کائنات استفاده کنید کافیست به جای دفترچه یک باکس و جعبه بردارید وعکس های تمام اهداف و خواسته‌هایی که می‌خواهید به آن برسید را روی این جعبه و تابلو بچسبانید.

البته همه چیز به خودتان بستگی دارد! اگر با تمرین دفترچه کائنات راحت‌تر هستید می‌توانید از این تکنیک استفاده کنید.

برای رسیدن به آرزوها تکنیک و روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. در سایت مدیر افکار مقالات زیادی منتشر کردیم که استفاده از آن‌ها می‌توانید ارتعاش خواسته و اهدافتان را به کائنات ارسال کنید.

اگر هنوز این مقاله را مطالعه نکردید پیشنهاد می‌کنم یک بار کامل بخوانید، هر سوالی هم دارید انتهای این مقاله از من بپرسید تا کامل جواب سوالتان را بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *