پرش به محتوا
خانه » دریافت دوره های فارسی Mobo Erz از اندرو تیت • Meta Raz » Meta Raz

دریافت دوره های فارسی Mobo Erz از اندرو تیت • Meta Raz » Meta Raz


اندرو تیت اخیراً به یک شخصیت مهم، هیجان انگیز و محبوب در سراسر جهان به خصوص در ایران تبدیل شده است. اندرو تیت یک کیک بوکسور آمریکایی-بریتانیایی و سلبریتی اینترنتی است که به طور رسمی در یوتیوب، اینستاگرام و توییتر فعال است و برای آموزش مردم در مورد ماتریکس و نحوه خلاص شدن از شر آن تلاش می کند.

اندرو تیت کیست؟

اگر از طرفداران هنرهای رزمی هستید، احتمالا نام اندرو تیت را شنیده اید. این جنگنده بریتانیایی در طول سال ها در عرصه های مختلف نظامی موج به راه انداخته و طرفداران بسیاری را به دست آورده است. اما اندرو تیت کیست؟ چه چیزی او را از سایر مبارزان متمایز می کند؟ در ادامه این مقاله، همانطور که توسط موبو ارز گزارش شده است، نگاهی به زندگی و حرفه او می اندازیم، سبک مبارزه و دستاوردهای منحصر به فرد او را بررسی می کنیم، متوجه می شویم که بین او و کیوکوشین کاراته چه اتفاقی افتاده است، دریابیم که چرا او UFC او محروم شد و اکنون خواهیم فهمید که او چه کار می کند.

اندرو تیت در 14 دسامبر 1986 در واشنگتن دی سی از پدری بریتانیایی و مادری آمریکایی به دنیا آمد. او در انگلستان بزرگ شد و از سن شش سالگی شروع به تمرین در هنرهای رزمی کرد. زمانی که نه ساله بود، اولین عنوان کیک بوکسینگ خود را به دست آورد.

اندرو علاوه بر دعوا، به خاطر حضورش در شبکه های اجتماعی و اظهارات جنجالی در مورد موضوعات مختلف شهرت دارد. او در برنامه های تلویزیونی واقعی مانند برادر بزرگ مشهور و سابق در ساحل ظاهر شده است.

در سال های اخیر، تیت بیشتر کارآفرین شده است و چندین کسب و کار آنلاین موفق ایجاد کرده است، از جمله دوره های تجارت ارز دیجیتال و برنامه های تناسب اندام.

اگر می خواهید دوره های آموزشی اندرو تیت را دریافت کنید، می توانید از پلتفرم موبو ارز دریافت کنید.

علیرغم برخی جنجال ها در طول دوران حرفه ای او، نمی توان انکار کرد که اندرو تیت یکی از موفق ترین مبارزان زمان ما با شخصیتی منحصر به فرد در داخل و خارج از رینگ است.

دستاوردهای اندرو تیت

اندرو تیت در طول دوران حرفه ای خود به عنوان یک رزمی کار و کیک بوکسور بسیار موفق بوده است. او قهرمان سابق جهان در چندین رشته از جمله K-1، موی تای و کیک بوکسینگ است.

دستاوردهای تیت شامل دو قهرمانی جهانی WAKO است، یک بار در سال 2008 و بار دیگر در سال 2010. او همچنین قهرمان سبک وزن آماتور اروپا در سال 2013 بود. یکی از برجسته ترین دستاوردهای تیت، قهرمانی در مسابقات قهرمانی سنگین وزن Enfusion Live بود.

عنوان قهرمانی مقابل ابراهیم البونی در مارس 2018. این برد او را به یکی از دو مردی تبدیل کرد که عناوین سبک وزن و سنگین وزن را به طور همزمان در اختیار دارند.

علاوه بر این افتخارات، اندرو تیت همچنین دارای سابقه مبارزات حرفه ای چشمگیر با بیش از چهل پیروزی در مسابقات مختلف ورزشی رزمی است.

واضح است که اندرو تیت یک مبارز ماهر است که زندگی خود را وقف تسلط بر انواع هنرهای رزمی کرده است. این دستاوردها گواهی بر مهارت و فداکاری او برای تبدیل شدن به یکی از بهترین مبارزان امروزی است.

سبک مبارزه اندرو تیت

سبک مبارزه اندرو تیت اغلب غیرمتعارف و غیرقابل پیش بینی توصیف می شود. او پیشینه ای در کیک بوکسینگ دارد، اما عناصر دیگر هنرهای رزمی را نیز در سبک مبارزه خود گنجانده است. ضربات مشت های او قوی و دقیق هستند و به خاطر ضربات کمر ویران کننده اش معروف است.

تیت از ریسک کردن در رینگ نمی ترسد، که او را به یک مبارز هیجان انگیز برای تماشا تبدیل می کند. او دوست دارد ضربات خود را با تکنیک های پر زرق و برق مانند زانو پریدن و ضربات پرواز مخلوط کند. او همچنین در استفاده از امتیاز برد خود برای دور نگه داشتن حریفان در حالی که آنها را با مشت و لگد جدا می کند، ماهر است.

یکی از منحصربه‌فردترین جنبه‌های سبک مبارزه تیت، روشی است که او طراحی رقص را در حرکات پا به کار می‌برد. این ممکن است برای برخی عجیب به نظر برسد، اما در واقع به او کمک می کند تا روی پاهای خود سبک بماند و تعادل خود را در طول دعوا حفظ کند.

سبک مبارزه اندرو تیت برای طرفداران خلاقانه، غیرقابل پیش بینی و سرگرم کننده است. اگرچه ممکن است این فنجان چای برای همه نباشد، اما نمی توان انکار کرد که تیت چیز خاصی را به دنیای هنرهای رزمی می آورد.

چرا اندرو تیت از UFC محروم شد؟

اندرو تیت کیک بوکسور حرفه ای و رزمی کار مختلط به دلیل اظهارنظرهای تحقیرآمیز درباره آفریقایی-آمریکایی ها در شبکه های اجتماعی در سال 2016 از UFC محروم شد.

اظهارات تیت خشم بسیاری را برانگیخت که معتقد بودند نژادپرستی و تبعیض را تداوم می بخشند. وی در پاسخ به این واکنش ها در دفاعیات خود عنوان کرد که حرف هایش خارج از چارچوب است.

با وجود این توضیحات، تیت با نظارت شدید مقامات UFC و عموم مردم مواجه شد. بسیاری احساس می کردند که اقدامات او برای کسی که نماینده چنین سازمان برجسته ای است غیرقابل قبول است.

در نهایت، اخراج تیت از UFC به عنوان یادآوری اهمیت احترام به دیگران، صرف نظر از نژاد یا قومیت آنها بود. در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که آزادی بیان به مردم اجازه می‌دهد تا هر طور که می‌خواهند خود را ابراز کنند، مهم است که به یاد داشته باشیم که همیشه عواقبی برای اعمال فرد وجود دارد. به خصوص زمانی که آن اعمال باعث آسیب به دیگران شود.

اندرو تیت در حال حاضر چه کار می کند؟

اندرو تیت مردی با استعدادها و علایق زیاد است، به این معنی که از روزهای حضور در رینگ بسیار شلوغ بوده است. امروزه، اندرو تیت را می توان یافت که زندگی را به طور کامل انجام می دهد و علایق خود را از تناسب اندام گرفته تا کارآفرینی را دنبال می کند.

یکی از تمرکز اصلی اندرو این روزها، شرکت تناسب اندام او، کبرا فیتنس کلاب است. از طریق این سرمایه گذاری، او قصد دارد به افراد کمک کند تا از طریق برنامه های آموزشی شخصی و آموزش آنلاین به اهداف تناسب اندام خود برسند.

اندرو علاوه بر کسب و کار تناسب اندام، چندین کسب و کار موفق تجارت الکترونیک را نیز اداره می کند. او مهارت های بازاریابی خود را برای ایجاد محصولات و خدماتی که بازارهای خاص با نیازهای خاص را برآورده می کند، به کار گرفته است.

اندرو علیرغم اینکه مدتی از بازی مبارزه حرفه ای دور بود، به تمرینات منظم ادامه می دهد و فیزیک چشمگیری را حفظ می کند. او اغلب نکات تمرینی را در رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب و اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

به نظر می رسد اندرو هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه ای خود پس از جنگ شکوفا شده است. با این همه انگیزه و جاه طلبی پشت سرش، نمی توان گفت که این مرد بسیار با استعداد کجا خواهد رفت!

دوره های اندرو تایت و دریافت از Mobo Currency

برای خرید و تهیه دوره های اندرو تیت می توانید به سایت www.moboarz.com مراجعه کنید! لیست دوره ها:

 1. دوره زبان بدن اندرو
 2. دوره دانشگاه پولسازی 1
 3. دوره 2 دانشگاه پولسازی
 4. دانشگاه پول دوره 3 اندرو تایت
 5. ورزش و تناسب اندام
 6. دوره شطرنج حرفه ای تیت
 7. نکات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی
 8. دوره جامع ذهن آهنین اندرو تیت
 9. چگونه به یک TOP G تبدیل شویم (توسعه شخصی)
 10. نکات و قوانین زندگی (پادکست)
 11. PhD (کاریزما و جذب افراد، به ویژه ثروتمندان) – در میان بهترین دوره های اندرو تیت
 12. چگونه دختران مناسب خود را پیدا کنیم
 13. یک جلسه با همه ترتیب دهید (مخصوصاً مکان هایی برای ملاقات و کار با دختران)
 14. مدیریت روابط و روابط (حالت خدا)
 15. آنلی فنز نخبگان
 16. استارتاپ میلیون دلاری و اولین کسب و کار او (وب کم)
 17. دو کتاب اصلی اندرو تیت در قالب PDF: کتاب مقدس اندرو تیت و رازهای صنعت پورن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *