پرش به محتوا
خانه » خودانگیختگی یعنی چه و چگونه خودانگیخته باشیم؟ – 5 راه برای عمل خود به خود – خود را پنهان نکنید، بیایید خودجوش باشیم

خودانگیختگی یعنی چه و چگونه خودانگیخته باشیم؟ – 5 راه برای عمل خود به خود – خود را پنهان نکنید، بیایید خودجوش باشیم


چگونه یک زندگی خودجوش داشته باشیم؟

خودانگیختگی یکی از مضامینی است که شاید گاهی من خودم درگیر این خودانگیختگی می شوم، این است که گاهی در زندگی به دنبال محرکی می گردم و می خواهم کسی در من جرقه بزند.

و با این هیجان می توانم به سمت خواسته ها و اهدافم حرکت کنم و ریشه این مشکل این است که خود به خود در درون خود حرکت نمی کنم و از درون کمک نمی پذیرم که در این قسمت آموزشی این مباحث را به صورت گسترده باز کرده و همراهی خواهیم کرد. شما را تا پایان این آموزش قرار دهید تا فردی خودجوش شوید و بر اساس دانش این آموزش ها عمل کنید.

برای هدایت زندگی و خودانگیختگی، باید یاد بگیریم که در زندگی خودجوش باشیم و زندگی کنیم تا این چیزها را در خود داشته باشیم و این خودانگیختگی باعث می‌شود همیشه در زندگی حرکت کنم و ثبات شخصی محکمی داشته باشم. به توضیحات صوتی نحوه خودجوش بودن از طریق پخش کننده زیر گوش دهید و لذت ببرید:


برای دانلود فایل صوتی این آموزش کلیک کنید…

می توانید یاد بگیرید که این قسمت را بهتر درک کنید ثبات شخصی برای درک بهتر گوش کنید ثبات شخصی و جهان بینی برای دریافت این آموزش قسمت آموزش رایگان سایت را بیابید آکادمی مجازی باورهای مثبت نگاه کن

منظور ما از خودبخودی چیست؟

در این آموزش می خواهم بگویم که باید شروع به تقویت خود کنیم و انگیزه های درونی داشته باشیم و خود را رشد دهیم تا از طریق این رشد بتوانیم دنیای اطراف و زندگی خود را توسعه دهیم.

بسیاری از اوقات در زندگی ما در سطح زندگی می کنیم که باعث می شود ما این شکاف ها را داشته باشیم و فردی که دارد اعتماد به نفس بالاست، نقاط ضعف را پیدا می کند و شروع به اصلاح آنها می کند تا بتواند درونی قوی بسازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول دوره جامع فوق العاده و منحصر به فرد اعتماد به نفس و عزت نفس از قسمت محصولات آکادمی باورهای مثبت مجازی دریافت کنید تا بدانید چگونه اعتماد به نفس و اعتماد به نفس واقعی داشته باشید، نه اینکه این توهم داشته باشید که اعتماد به نفس و اعتماد به نفس دارید و فردی با شخصیت و روحیه. همیشه با اعتماد به نفس بالا و اعتماد به نفس لازم در زندگی خود اقدام کنید.

یک ویژگی شخصیتی شگفت انگیز افراد خودجوش

افرادی که همیشه به دنبال خودانگیختگی در زندگی خود هستند، همیشه در تلاش هستند تا این چیزها را در درون خود پیدا کنند و قبول کنند که ما در خیلی جاها نقاط ضعفی داریم و نیاز به بهبود آنها داریم، واقعاً به درون قوی نیاز دارند، یعنی من این آموزش را داشتم، خودجوش از درون، و ظاهر خود به خودی نیست که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

وانمود کن کسی هستی که نیستی

بله درست شنیدید تله تظاهر است وقتی با ظاهر یک پرونده زندگی می کنیم و چقدر است سبک زندگی بیایید به این نگرش ادامه دهیم که کار را درست انجام می دهیم، از درون خالی تر خواهیم بود.

زیرا ما در بیرون چیزی را نشان می دهیم که در درون نیستیم و این باعث می شود احساس پوچی درونی کنیم که در دراز مدت ما را خسته می کند و نمی توانیم زندگی خود را به طور خودجوش اداره کنیم.

هر چه هست، آن را با تمام نقاط ضعف و قوتش بپذیر. وقتی قبول شدی، باور کن، خیلی راحت تر می توانی یک پرونده را حل کنی. صحبت کردیم، گفت می دانی در زندگی انسان چه چیزی جالب است؟

قبول نمی کنند خیلی وقت ها زن یک نفر می آید و می گوید شوهرم اختلال دارد و مشکل روحی دارد و وقتی شوهر همان فرد به مرکز ما می آید و ما به او تست روانشناسی می دهیم، به سوالاتی که در آن آمده است پاسخ می دهد. طبیعی ترین راه ممکن است و اصلا نمی پذیرد که شاید در یک مورد ضعف وجود داشته باشد و تظاهر کند.

و این ظاهر هر بار زندگی این افراد را بدتر و بدتر می کند، اگر کسی این ضعف را بپذیرد و حقایق درونی خود را بگوید، باور کنید خود به خود ظاهر می شود. بسیاری از جنبه های زندگی را بهبود بخشید.

بنابراین در زندگی ما نباید تظاهر کنیم. به قول معروف باید با خودمان صادق باشیم. در آموزش رایگانی که می توانید برای درک بهتر این موضوع کمک بگیرید، درباره صادق بودن با خودتان توضیح داده ایم.

استفاده بهینه از قدرت درونی شگفت انگیز

اگر تا حد امکان زمان خود را صرف زندگی در بیرون کنیم و برای زندگی در درون خود وقت بگذاریم، زندگی ما بسیار بهتر و عالی تر خواهد شد.

و زمان می برد، اما وقتی نوبت به درون و روان می رسد، جبهه می گیرند و اصلاً آماده این کار نیستند و این تا زمانی است که مدیریت زندگی هر فرد در درون و آگاهی آن شخص باشد. و تنها دلیل آن رفتار این است که ما بیشتر به ما یاد داده اند که ظواهر زندگی را ببینیم.

همانطور که می گویند، چشمان ما در دهان مردم است و ما یاد نگرفته ایم که مهمترین بخش زندگی ما در درون ما مردم است و وقتی روی آن تمرکز می کنیم و شروع به رشد می کنیم می توانیم از قدرت هایی استفاده کنیم که در هر لحظه وجود دارد. ما می توانیم زندگی خود را تغییر دهیم.

چگونه خودانگیختگی را در خود فعال کنیم؟

بیایید یک بار برای همیشه تصمیم بگیریم که وقت گذاشتن برای درونمان مهمترین اولویت زندگی ما خواهد بود، زیرا تمام احساسات خوب، روحیه خوب، انگیزه و خودانگیختگی ما در زندگی از درون ما شروع می شود.

و یکی از چیزهایی که اخیراً پیشنهاد دادم این است که خودمان را آموزش دهیم ایمان تحصیل می تواند زندگی شما را تغییر دهد، پس حتماً آموزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید، آموزشی که نیروی درونی شما را بیدار کند.

تمرین: از خود بپرسید آیا در بیرون زندگی می کنید یا در درون، اولویت شما در زندگی چیست؟ چقدر در برنامه روزانه خود دارید؟

نکته اصلی در پوشاندن

اگر از ظاهر زندگی صحبت می‌کنم، منظورم ظاهر رفتاری است یا اینکه می‌خواهیم با داشتن ظاهر ضعف را پنهان کنیم، وگرنه افرادی که در درون قوی هستند بهترین و ارزشمندترین چیزها را در زندگی بیرونی خود دارند، اما اگر بخواهیم استفاده از ظواهر زندگی، پوشاندن ضعف های درونی کار درستی نیست و به هیچکس در زندگی او کمک نمی کند.

چگونه به طور خودجوش از جاده لذت ببریم؟

بارها این جمله را شنیده‌ایم که باید کاری کنیم که ما را خوشحال کند و این جمله تقریباً به یک اصل کاملاً قابل قبول در زندگی ما تبدیل شده است، اما می‌خواهیم یکی از تأثیرات این لذت را در زمانی که از جاده خارج می‌شویم برای شما فاش کنیم. . و از کارمان لذت ببریم، آنگاه برای لذتی که از راهمان می گیریم، قیام می کنیم

در واقع ما دوست داریم فعال باشیم، دوست داریم تلاش کنیم، دوست داریم ایده بدهیم و قدم برداریم و این ما را خوشحال می کند.ما مردم را تماشا می کنیم.

ما می بینیم که این مشکل در گذشته این شخص کاملاً صادق است، بنابراین باید آن را درونی کنیم تا همیشه و به درستی از همه چیز در زندگی خود استفاده کنیم، پس حتماً شغلی را پیدا کنید که دوست دارید و از مسیری که دارید لذت ببرید.

این قطعا یک محصول عالی و کاربردی برای درک بهتر این مشکل است چگونه از مسیر موفقیت لذت ببریم پیشنهاد می کنم این کار باعث ایجاد آکنه در راه و زندگی شما می شود، پس برای تهیه این دوره می توانید به قسمت محصولات مراجعه کنید.

همیشه سعی کنید منبعی برای جاری شدن آن شوید، زیرا اگر منبعی نباشید و از دیگران تغذیه نشوید، به احتمال زیاد خشک خواهید شد و برای آن باید یاد بگیرید، اجرا کنید و درک کنید.

اما این نکته به این معنا نیست که باید همه چیز را از خودتان جدا کنید، می توانید از عوامل دیگر کمک بگیرید، اما علاوه بر کمک گرفتن، باید برای رشد درونی هم وقت بگذارید، پس خودانگیختگی را درونی کنید.

خلاصه و کلمات پایانی

چگونه در این یادگیری خودجوش باشیم؟ در این قسمت این موضوعات را برای شما باز می کنیم و نیاز به تکرار و تکرار و تمرین از شما دوست عزیز دارند، امیدواریم روی این موضوعات کار کنید و با ذهن خود آنها را منطقی کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این آموزش در قسمت نظرات آموزش وارد کنید تا در آپدیت هایی که برای این آموزش در نظر گرفته ایم پاسخگوی سوالات شما باشیم. دوستت دارم.
ما او را به درستی آموزش دادیم
یا راست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *