پرش به محتوا
خانه » خلاصه کتاب «نمی‌توانی به من آسیب بزنی» از دیوید گاگینز

خلاصه کتاب «نمی‌توانی به من آسیب بزنی» از دیوید گاگینز


نمی­توانی به من آسیب بزنی (2018) داستان واقعی و الهام­بخش زندگی دیوید گاگینز، یکی از قوی­ترین مردان جهان است. این باریکه­ها اتفاقات اساسی زندگی این ورزشکار الهام­بخش و مرد ارتشی را بررسی می­کند و دید شگفت­انگیزی به ذهنی حقیقتا متمرکز و غیرقابل شکستن فراهم می­کند.

با مصمم‌ترین مرد جهان آشنا شوید!

خیلی از ما با ساده­ترین برنامه­های ورزشی به مشکل می­خوریم. به هر نحوی بهانه­ای برای نرفتن به باشگاه بعد از کار یا برای حذف کردن برنامه­ی دویدن آخر هفته پیدا می­کنیم.  ولی چه می­شد اگر می­توانستیم زندگیمان را بدون این که برای صددرصد خود را گذاشتن بهانه­ بتراشیم بگذرانیم؟ در این برش­های زمانی متوجه این موضوع خواهید شد چرا که نویسنده، دیوید گاگینز، دقیقا همین طور زندگی می­کند.

ما به سفری خواهیم رفت تا داستان زندگی فوق­العاده­ی این مرد شگفت­انگیز را کشف کنیم. از کودکی پر آسیب و بیست­سالگی­اش که دچار اضافه­وزن بود تا دگرگونی او به یکی از قوی­ترین سربازهای دنیا، ما متوجه می­شویم برای تبدیل شدن به یکی از قوی­ترین انسان­های روی کره­ی زمین به چه چیزی نیاز هست. با صداقت سوزان و داستان­های غیرقابل باور، متوجه می­شویم که گاگینز چطور زندگی خود را زیر و رو کرد تا به چیزی تقریبا غیرممکن دست پیدا کند و شما چطور می­توانید موفقیت او را سرمشق خود قرار دهید.

دانلود خلاصه کتاب

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *