پرش به محتوا
خانه » ثروتمندترین افراد ایران – مجله موفقیت یکشو

ثروتمندترین افراد ایران – مجله موفقیت یکشو

  • از


یعقوب قرمزیان یکی از ثروتمندترین افراد ایران در سال 1964 به همراه چهار فرزند خود به کانادا مهاجرت کرد. او ابتدا کار خود را با تجارت فرش دستباف آغاز کرد. آن‌ها با واردات، تولید و پخش فرش های دستباف در کشور کانادا به ثروت خوبی دست پیدا کردند. سپس به تجارت ساخت و ساز در کانادا و آمریکا پرداختند. آن‌ها با خرید و فروش املاک و مستقلات غیر قابل انتقال مانند زمین به ثروت خود افزودند.

این خانواده در کشور کانادا و امریکا به ساخت مراکز مهمی پرداختند. از جمله این مراکز می توان به فروشگاه بزرگ وست ادموند مال  (Xanadu meadowands) اشاره کرد که در سال 1981 (1359) در کانادا ساخته شد. این مرکز در سال 2004 به بزرگترین مرکز خرید کانادا تبدیل شد.

یعقوب قرمزیان، پدر خانواده در سال 2000 از دنیا رفت. چهار پسر او به نام های اسکندر، نادر، بهمن و رافائل راه پدر را ادامه دادند. آن‌ها توانستند ثروت پدر را به 4 میلیارد دلار برسانند. آن‌ها بزرگترین مراکز خرید در بلومینگتون امریکا را ساختند. در ادامه با تأسیس شرکت Triple Five group در زمینه معاملات املاک، اکنون نزدیک به 400 شعبه در کشورهای کانادا، ایالات متحده، بریتانیا، ژاپن، تایوان و منطقه خاورمیانه دارند.

چیزی که در رفتار اعضای خانواده قرمزیان می‌توان مشاهده کرد این است که با مرگ یا کناره گیری یکی از اعضا، کار و توسعه اقتصادی هرگز متوقف نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *