پرش به محتوا
خانه » تله پاتی چیست، ارتباط از راه دور یک قانون اساسی در زندگی است Meta Secret » Meta Secret

تله پاتی چیست، ارتباط از راه دور یک قانون اساسی در زندگی است Meta Secret » Meta Secret

  • از


تله پاتی ارتباط بین ذهن ها از طریق وسایلی غیر از کانال های حسی عادی است. شما می توانید از طریق تله پاتی معنا و خواسته خود را بدون ملاقات با شخص منتقل کنید.

تله پاتی دریافت افکار یا احساسات فرد از راه دور بدون استفاده از یکی از پنج حس طبیعی بینایی، صدا، لامسه، چشایی و بویایی را توصیف می کند و بیشتر بین افرادی که در روابط نزدیک هستند رخ می دهد.

دوقلوها اغلب می گویند که بدون در نظر گرفتن فاصله بین آنها می توانند احساسات یکدیگر را حس کنند، به نظر می رسد که آنها یک ارتباط تولد خودکار دارند، اگرچه ممکن است این وسیله ارتباطی با هر کسی وجود داشته باشد و برخی افراد می توانند از راه دور به حیوانات هشدار دهند.

ارتباط تله پاتیک از این مفهوم سرچشمه می گیرد که همه موجودات از یک منبع سرچشمه می گیرند و برخی آن را منبع معنوی، برخی دیگر منبع طبیعی و برخی دیگر نیروی جهانی می نامند.

برای یادگیری برقراری ارتباط از طریق تله پاتی

همچنین می توانید با کلیک بر روی این لینک به تمرین تله پاتیک برای جذب عشق گوش دهید

حالت آرام قدرت تله پاتی را به شدت افزایش می دهد. مدیتیشن می تواند به آرامش ذهن و بدن کمک کند و به شما در دریافت و ارسال ارتباطات تله پاتیک کمک کند و همچنین با پاکسازی ذهن شما از افکار ناخواسته و غیر ضروری، ذهن آگاهی، افزایش شانس ارتباطات تله پاتیک کمک می کند. در نتیجه، یک ذهن بسته احتمال کمتری برای انتقال یا دریافت موثر دارد

صبر در تله پاتی

هنگام تلاش برای ارسال پیام از طریق تلفن، گیرنده را با جزئیات کامل تجسم کنید. تصور کنید آنها در مقابل شما ایستاده اند و عکسی از آنها در حال ارسال پیامک به شما می دهند، شاید تصور کنید که با آنها تلفنی صحبت می کنید.

هنگام تمرین تله پاتی، به یاد داشته باشید که مانند هر مهارت دیگری، تله پاتی زمان بر است، انتظار نداشته باشید که یک شبه نتایج فوری داشته باشید. استعدادهای شما با تمرین بهبود می یابد.

سلامت در تله پاتی

سلامتی و تندرستی برای ارتباط موثر از راه دور مفید است، وقتی بیمار هستیم همه چیز ضعیف تر است، از جمله افکار و احساسات ما.

همانطور که افکار خود را ارسال می کنید، باید احساس کنید که پیام شما ارسال شده است. وقتی این اتفاق افتاد، از فرافکنی افکار خود دست بردارید. اگر ارتباط تله‌پاتی از شخص دیگری دریافت می‌کنید، ممکن است احساس کنید که در حال تصور چیزهایی هستید که طبیعی هستند، اما افکار را نادیده نگیرید، به آنها گوش دهید و آنها را به خاطر بسپارید.

نحوه دریافت پیام ها

ارتباط را می توان از طریق احساسات، افکار، تصاویر و خواسته ها به دست آورد، برخی از افراد می توانند هنگام خواب با تلفن ارتباط برقرار کنند.

روشن بینی اصطلاحی است که به پیامی گفته می شود که به صورت بصری دریافت می شود، شنیدن ندای درونی را روشن بینی، احساس را روشن بینی و پیش آگاهی به معنای دانستن فوری چیزی است.

فواید تله پاتی

وقتی با دیگران ارتباط برقرار می کنید، می توانید در سطح بالاتری با آنها ارتباط برقرار کنید، درک بیشتری ایجاد می شود، این می تواند تأثیر عمیقی بر همه روابط شما داشته باشد.

در مورد حیوانات، شما می توانید نیازها و خواسته های حیوان خانگی مورد علاقه خود را که نمی تواند آنطور که یک انسان می تواند با شما ارتباط برقرار کند، درک کنید. علاوه بر این، حیوانات اغلب می توانند خطر را قبل از اینکه فورا قابل توجه باشند، احساس کنند. با تنظیم احساسات حیوانات، می تواند شما را از موقعیت های بالقوه خطرناک محافظت کند

هنر تله پاتی وسیله موثرتری برای ارتباط موثر است، در این ارتباط مکان هر یک از طرفین مهم نیست و آنی است.

پیشگیری را یاد بگیرید همیشه بمون یک طرفه

این امکان وجود دارد که دیگران را از ارسال پیام های تله پاتیک برای شما مسدود کنید، تصور کنید دسترسی به آن شخص را در ذهن خود قفل کنید.

کار زیادی می‌طلبد، زیرا به احتمال زیاد شما آنقدر با طرف مقابل هماهنگ شده‌اید که به اشتراک گذاشتن افکارتان تقریباً یک فرآیند خودکار است.

اعتقاد بر این است که تله پاتی روانی شکلی از ادراک فراحسی (ESP) است که به فرد اجازه می‌دهد مستقیماً با شخص دیگری ارتباط ذهنی برقرار کند.

دو راه برای درک معنای تله پاتی ذهنی وجود دارد. مورد اول از طریق بررسی روانشناختی به عنوان یک پدیده ماوراء الطبیعه و مورد دوم از طریق بررسی بالینی پدیده ها به عنوان یک آزمایش علمی است.

تعریف روانشناختی تله پاتی ذهنی

همیشه بمون روانی به گروه مرموز ماوراء الطبیعه منتقل شد. کارشناسان تله پاتی را به عنوان یک توانایی روانی شبیه به روشن بینی و ESP تعریف می کنند

کتابخانه روانشناسی تله پاتی را نوعی ESP تعریف می کند که ارتباط مستقیم بین موجودات زنده است که بدون ارتباط نوشتاری یا گفتاری یا حواس پنج گانه معمول و با استفاده از تله پاتی تنها به عنوان حس ششم انسانی به دست می آید. اینطور نیست، اما اعتقاد بر این است که در سایر اشکال زندگی مانند حیوانات وجود دارد

ادعاها و آزمایشات اولیه در مورد تله پاتی

در قرن نوزدهم، تعدادی آزمایش بر روی افرادی که ادعا می کردند توانایی های تله پاتیک و سایر توانایی های روانی دارند، انجام شد. تقلب بودن بیشتر آنها ثابت شده است، در حالی که سایر ادعاها را نمی توان بر اساس اصول علمی مورد استفاده برای تأیید صحت آنها تقلید کرد.

خواهران کری

یکی از مشهورترین موارد تله پاتی در قرن نوزدهم آزمایش خواهران کری بود. در سال 1881، انجمن تحقیقات روانی خواهران کری را آزمایش کرد و دریافت که آنها واقعاً دارای توانایی های روانی واقعی، به ویژه تله پاتی هستند.

خواهران کری با استفاده از هشت موضوع مختلف مورد آزمایش قرار گرفتند و ظاهراً موفق بودند. با این حال، سال ها بعد، هفت نفر از افراد آن پرونده به تقلب اعتراف کردند. در سال 1888، خواهران کری با استفاده از کدهای سیگنال دستگیر شدند و به کلاهبرداری اعتراف کردند. خواهران در نهایت اعتراف کردند که از سیگنال های پنهان برای فریب دادن محققان استفاده کرده اند.

انجمن آزمایشات روانپزشکی در تله پاتی

فردریک ویلیام هنری مایرز (1918-1901) به تأسیس انجمن تحقیقات روانشناسی (SPR) کمک کرد. او با این نظریه ثابت کرد که ارتباط از راه دور یک قانون اساسی زندگی است و قبل از اینکه مایرز کلمه «تله پاتی» را ابداع کند، به «انتقال فکر» معروف بود.

مایرز معتقد است که افکار و صحنه‌های دور که بدون حواس پنج‌گانه درک می‌شوند، ممکن است تمایز ذهنی شخص دیگری یا شخصی نسبت به امر معنوی باشد. جامعه به ارتباط بین «ذهن های زنده» علاقه مند بود.

یکی از اولین آزمایشات در ارتباط از راه دور که SPR انجام داد در قالب بازی پرطرفدار سالن در آن زمان “Will Games” بود. لازم بود یک نفر از اتاق خارج می شد و بقیه افراد تصمیم می گرفتند که شغلشان چیست که پس از بازگشت از نظر ذهنی به فرد منتقل می شد و اگر آن فرد می توانست کار را انجام دهد برنده بازی بود. .

مایرز به این نتیجه رسید که ارتباط از راه دور قانونی به نظر می رسد که محدود به دنیای فیزیکی نیست، بلکه به دنیای معنوی نیز تعلق دارد. وی گفت: کسانی که در این دنیا از طریق تلفن با ما ارتباط برقرار می کنند با دیگری ارتباط برقرار می کنند.

مارک تواین پیام های تله پاتیک دریافت می کند

مارک تواین ادعا کرد که ارتباط تله پاتیک منظم را حفظ می کند.

تواین در زندگی نامه خود گزارش داد که او ارتباطات تله پاتی مادام العمری داشت که با نام «حروف متقاطع و حروف اضافه» شروع شد. او ناگهان به کسی فکر می کند که سال هاست او را ندیده است و برای آن شخص نامه می نویسد فقط تا روزی که نامه اش را نوشته یا قبل از آن نامه بنویسد.

نمونه دیگر کتابی بود که او احساس می کرد باید توسط دوست عزیزی که بیش از یک دهه با او ارتباطی نداشت نوشته شود. مارک تواین در مورد این ایده نامه ای به دوستش نوشت، اما آن را برای او نفرستاد، زیرا فکر می کرد که بعداً این ایده را به سردبیری ارائه خواهد کرد. یک هفته بعد، تواین نامه ای از این دوست دریافت کرد، در همان روز و زمانی که تواین نامه خود را نوشت. این دوست ایده دقیق کتاب در مورد تواین را نوشته بود.

تعریف تله پاتی ذهنی در روانشناسی

طبق گفته دانشگاه پرینستون، مخابرات عبارت است از “انتقال اطلاعات در مورد افکار یا احساسات بین افراد به معنایی غیر از حواس پنجگانه کلاسیک”، آزمایشات بالینی مختلف برای آزمایش شواهد تله پاتی با نتایج بسیار متفاوت از ادعاهای فوق در مورد تله پاتی. ثبت شده است

آزمایشات و تحقیقات

ارسطو نوشت، شاید اولین رویکرد علمی ثبت شده برای درک تله پاتی توسط فیلسوف یونانی ارسطو (322-384 قبل از میلاد) در هنگام نوشتن در مورد رویاها و اینکه چگونه برخی از مردم می توانند همان رویا را ببینند، ساخته شده است. شاید این یک سوال دور از ذهن باشد. او فرض کرد که انتقال تله پاتیک مانند پرتاب یک سنگ به آب است که با امواج ایجاد شده توسط آن پرتاب قابل مقایسه است.

ارسطو می پرسد که آیا افکار امواج مشابهی دارند که در هوا حرکت می کنند و رویاها را تحت تأثیر قرار می دهند؟ اگرچه این امواج ذهنی در روز نیز وجود دارد، اما او معتقد است که آرامش شب با فردی در خواب آرام به معنای پذیرش بیشتر ذهن انسان نسبت به این حرکات ذهنی است.

امواج رادیویی، اشعه ایکس و ارتباط تله پاتیک روانی

فیزیکدان آلمانی هاینریش رودولف هرتز “امواج نامرئی” را کشف کرد که به نظر او ناشی از برهمکنش الکترومغناطیسی است. مهندس ایتالیایی Guglielmo Marconice مجذوب این کشف شد و در سال 1895 اولین سیگنال رادیویی خود را از طریق آزمایش دریافت کرد.

امواج رادیویی، اشعه ایکس و ارتباط تله پاتیک روانی

در سال 1895، آنها شاهد کشف اشعه ایکس بودند. تحقیقات روانشناختی سر ویلیام کروکس، دانشمند بریتانیایی، از این یافته ها الهام گرفته شد و او فرض کرد که پرتوها می توانند راهی برای انتقال اطلاعات باشند. او این نظریه را مطرح کرد که بخشی از مغز می تواند به عنوان یک گیرنده عمل کند، شبیه به نحوه دستکاری تارهای صوتی ارتعاشات صوتی و ارسال آنها به هوا.

تکنولوژی مدرن، تقلید ذهنی (تله پاتی)

در فوریه 2013، دانشگاه دوک اعلام کرد که عصب‌شناسان پیوندی اختراع کرده‌اند که به موش‌ها و احتمالاً میمون‌ها اجازه می‌دهد از راه دور با هم ارتباط برقرار کنند. این آزمایش ها شامل فشار دادن یک موش به اهرم مخصوص برای رها کردن یک گلوله بود. او غذا را فشار می دهد در حالی که موش دیگری در اتاقی دیگر ارتباط تله پاتیک را دریافت می کند و همان اهرم را فشار می دهد.

ارتباط بین این دو موش از طریق الکترودهای کاشته شده در مغز آنها حاصل شد، میزان موفقیت 70 درصد بود که بیش از یک تطابق آماری است، محققان این آزمایش را با یک موش در کارولینای شمالی و دیگری در برزیل انجام دادند. موش ها نیز به همین ترتیب پاسخ دادند

آیا تله پاتی ذهنی واقعی است؟

Psychology Today به بررسی تحقیقات جدیدی می پردازد که نشان می دهد ارتباط ذهنی امکان پذیر است و می تواند اتفاق بیفتد. عوامل متعددی ممکن است به این توانایی کمک کنند،

این شامل

  • ارتباط مغز و مغز: این مفهوم ارتباط از طریق استفاده از نورون هایی که به عنوان سیم/آینه بین دو مغز عمل می کنند امکان پذیر است.
  • ESP (ادراک فوق‌العاده): اعتقاد بر این است که این حس ششم فراتر از حواس پنج‌گانه معمولی است تا اطلاعات بیشتری به دست آورد.
  • او به مطالعه‌ای در سال 2014 اشاره کرد که در آن امکان برقراری ارتباط دو نفر از طریق اینترنت از طریق ارتباط وجود داشت و نشان داد که فرکانس اتصال به اینترنت پلی بین دو مغز است.
  • سایر عوامل تأثیرگذار ممکن است شامل زبان بدن و رفتار اجتماعی باشد.
  • برخی از مطالعات مطالعه روش های ارتباط از راه دور را به چالش می کشند.

آیا تله پاتی را می توان آموخت؟

بسیاری از مردم بر این باورند که تله پاتی ذهنی حس دیگری است که بیشتر افراد دارند، اما مانند هر شکلی از ورزش برای یک عضله یا استعداد موجود، می توان آن را تقویت کرد، برخی دیگر معتقدند که می توان آن را از طریق آموزش از راه دور یاد گرفت.

آموزش تله پاتی

با استفاده از این روش ساده می توانید مهارت تله پاتی را بیاموزید.

دو نفر نیاز دارند، یکی برای ارسال فکر و دیگری برای دریافت آن. شما و شخص مورد نظر باید زمانی را برای توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل موثر در محیط اختصاص دهید

به یک مکان ساکت بروید و روی پیامی که می خواهید ارسال کنید تمرکز کنید، آن را با تمرکز روی یک کلمه در ابتدا ساده کنید، یک چارچوب زمانی تعیین کنید و سپس در پایان آن زمان با دوست خود تماس بگیرید تا ببینید آیا موفق شده اید یا نه. قبل از هر نتیجه می توان چندین بار نتیجه گیری کرد. هنگامی که با این روش پیشرفت کردید، می توانید چند روش پیشرفته دیگر را امتحان کنید

با پیشرفت های علم، مانند موفقیت دانشگاه دوک با استفاده از الکترود در موش، ارتباط نزدیک انسانی در آینده امکان پذیر است که می تواند از راه جدیدی برای ارتباط افراد با یکدیگر استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *