پرش به محتوا
خانه » با قانون جذب در کنکور قبول می شوید!✔️تمرینات عملی 100%واقعی

با قانون جذب در کنکور قبول می شوید!✔️تمرینات عملی 100%واقعی

  • از

 آیا قانون جذب واقعاً می‌تواند روی قبولی دانشگاه اثرگذار باشد؟

چطور قانون جذب را برای قبولی در کنکور به کار ببندیم؟

در ادامه به مراحل به‌کارگیری قانون جذب برای قبولی در کنکور و راه‌هایی برای کارکرد بیشتر قانون جذب و توصیه‌هایی برای آمادگی ذهنی بیشتر برای استفاده از قانون جذب، می‌پردازیم

پس از آشنایی با قانون جذب و اثر شگفت‌انگیز آن، می‌توان استفاده از این قانون را در مسائل گسترده‌ای از زندگی خود به کاربرد. در زندگی همهٔ انسان‌ها مراحلی سخت و تعیین‌کننده وجود دارد. برای مثال تصمیم برای ازدواج و انتخاب شریک مناسب برای زندگی، تصمیم به شروع یک کسب‌وکار و گذر از سد کنکور برای ورود به دانشگاه.

قبولی در کنکور مستلزم تلاش و پشتکار است. ولی راه میان بری وجود دارد که در کنار مطالعه و تمرین کمک قابل قبولی به داشتن ذهن و انرژی مثبت می‌کند. همچنین با کمک این راه می‌توان به قبولی در کنکور و دانشگاه و رشتهٔ موردعلاقهٔ خود چند پله نزدیک‌تر شد. این راه استفاده از قانون جذب است

آنچه در این مطلب میخوانید!

مرحله ی عمیق کردن باور ها

با دقت و صادقانه به خواستهٔ خود فکر کنید. دلیل این‌که می‌خواهید در کنکور قبول شوید چه چیزی است؟ آیا تنها به خاطر رضایت والدین قصد شرکت در کنکور و رفتن به دانشگاه رادارید؟ آیا تنها برای داشتن مدرک دانشگاهی، داوطلب رفتن به دانشگاه هستید؟ شاید هم به دنبال کسب اعتبار اجتماعی باشید

به‌هرحال اگر دلیل شما هر یک از دلایل ذکرشده است، پس هدفی که دنبال می‌کنید قبولی در کنکور نیست. در این حالت تنها مزیت‌های قبولی در کنکور یا رفتن به دانشگاه است که شمارا به خود جذب می‌کند.

بااینکه مثال‌هایی که در بالا ذکر شد، جز فرهنگ‌های غلطی است که در جامعهٔ ما جای گرفته است ولی نباید تسلیم آن‌ها شوید و آن‌ها را ملاکی برای تصمیم‌های خود قرار دهید.

ممکن است علت این‌که والدین شما دوست دارند که شما در کنکور قبول‌شده و به دانشگاه بروید این باشد که تنها راه موفقیت و خوشبختی را دررفتن به دانشگاه می‌دانند، اما شما باید آگاهانه‌تر عمل کرده و مثل آن‌ها فکر نکنید

باید با خود به این نتیجه برسید که دلیل علاقهٔ شما برای رفتن به دانشگاه چه چیزی است؟ قانون جذب برای رسیدن به تمام آرزوها اگر این کار را از روی علاقه به تحصیل یا علم‌اندوزی، می‌کنید پس لازم است تمامی تلاش خود را به‌کارگیرید تا بتوانید از سد محکم کنکور عبور نمایید.

در این صورت، محتویات این نوشته نیز می‌تواند کمک‌حال شما باشد و راه رسیدن به هدف را برایتان هموار کند. ولی همیشه به یاد داشته باشید که اگر در کنکور قبول نشوید نیز به این معنی نیست که تنها شانس خود برای سعادت و موفقیت را ازدست‌داده باشید. در دنیای امروز دانشگاه تنها راه علم و مهارت اندوزی نیست.

گروه آموزشی رضا کلاهی قصد دارد در این مقاله راه استفاده از قانون جذب برای قبولی در کنکور را به شما آموزش دهد. قانون جذب تنها دررسیدن به خواسته‌های قلبی و واقعی به ما کمک می‌کند. بنابراین اگر انگیزه‌ای غیر از خواسته‌های قلبی خوددارید از کمک این قانون بهره نخواهید برد.

باید به عمق قلب خود رجوع کنید و عاملی که شما را به سمت هدفتان هدایت می‌کند را پیدا کنید. پیش از این که بخواهید قدم در راه بگذارید باید مسیر خود را بررسی کنید. لازم است مسیری که واقعاً می‌خواهید در آن حرکت کنید را پیدا کنید.

پس از اطمینان از هدف تعیین شده و انتخاب مسیر خود، همهٔ توان خود را برای حرکت در مسیر خود به کار بگیرید. قانون جذب نیز قانونی است که در این مسیر به عنوان یه کاتالیزور به کمک شما می‌آید.

اگر هدف خود را ندانید و تصوی از این که به کجا خواهید رفت نداشته باشید، موانع زیادی که سر راه قرار خواهد گرفت، شما را به راحتی از رسیدن به هدفتان باز خواهد داشت.

اگر هدف با ارزشی برای خود تعیین کرده باشید می توانید از دشواری های زیادی عبور کرده و استقامت خود را حفظ کنید. بنابراین اگر هدف شما از قبولی در کنکور حرف دیگران و رضایت سایرین باشد نمی توانید از پس موانع راه بربیایید.

مانند بسیاری از تکنیک‌های مراقبه که در مطالب قبلی عنوان کردیم، زمان مناسب برای تصویرسازی ذهنی نیز شب‌ها قبل از خواب است. چشمان خود را ببندید و در آرامش به هدف خود فکر کنید. رشته و دانشگاه موردنظر خود را تصور کنید. مجسم کنید که بر سر کلاس رفته‌اید و نام شما در فهرست اسامی دانش جویان کلاس است.

شاید بپرسید فایده‌ی این کار در چیست؟ هنگامی که شرایط دلخواهتان را تصویر سازی می کنید، این تصاویر در ضمیر ناخودآگاه شما قرار می گیرد. و ضمیر ناخودآگاه شما برای رسیدن به آنچه مجسم کرده اید برنامه ریزی می کند. از این راه موانع ذهنی که ممکن است در ذهن خود داشته باشید، از بین می رود.

خوب است روزانه پنج دقیقه را به این تصویرسازی ذهنی بپردازید. خود را در جایگاهی مختلفی در دانشگاه موردعلاقه‌ی خود تصور کنید. در آزمایشگاه، در کلاس درس، در کتاب‌خانه و سلف دانشگاه و ….

اما توجه کنید که همین پنج دقیقه در هرروز کافی است. ذهن شما در همین مدت هم آمادگی لازم را کسب می‌کند. ذهن خود را بیش از این درگیر نکنید. بقیه‌ی روز را به مطالعه و تلاش برای قبولی در دانشگاه و کنکور سپری نمایید

راه هایی برای کارکرد بیشتر قانون جذب

تکنیک آینه

در مقابل آینه با ایستید و از عبارات تشویقی و تأکیدی درباره‌ی توانایی‌های خود استفاده کنید. به خود بگویید: تو توانایی زیادی داری، تو هوش فراوانی داری، تو دانشجوی فوق‌العاده‌ای خواهی شد، تو لیاقت قبولی در بهتری دانشگاه راداری، تو می‌توانی به‌راحتی در رشته‌ی موردنظر خود قبول بشوی.

جملات تأکیدی به شما کمک می‌کند به باور برسید که می‌توانید. از آن‌ها غافل نباشید. استفاده از کلمات باعث می‌شود انرژی خواسته‌های شما از ذهنتان به بیرون نیز تراوش کند و به کائنات برسد

تکنیک ۶۸ ثانیه

طبق تحقیقات اگر توانایی آن را داشته باشید که برای ۱۷ ثانیه روی یک خواسته تمرکز کنید و در این ۱۷ ثانیه افکار منفی که در رابطه با آن خواسته دارید را از ذهن دور نگه دارید، یک موج قدرت مند از انرژی را به کائنات ارسال می کنید.
شما متناسب با هدف خود باید این ۱۷ ثانیه را روی قبولی در دانشگاه دلخواهتان تمرکز کنید. تمام افکار منفی مثل من نمی توانم یا من به اندازه ی کافی خوب نیستم را در این مدت از ذهن خود بیرون کنید.

این انرژی را می توانید دو و چهار برابر نیز بکنید. یعنی همه ی کار هایی که توضیح داده شد را به مدت ۶۴ر ثانیه انجام دهید و انرژی چهار برابری را به کائنات ارسال کیند. قدرت ان انرژی به قدری خواهد بود که می تواند باعث ایجاد تغییرات فیزیکی در دنیای بیرون شود.

ایمان داشته باشیدو خواسته های خود را برآورده شده بدانید. رمانی که بدانید خواسته ی شما برآورده شده احساس شکر گزاری خواهید داشت. بنابراین شروع به تشکر و شکر گزاری برای به دست آوردن دشته هایتان بکنید. شکر گزاری فرکانس مثبت بیشتری به کائناتت ارسال می کند و باعث می شود راه شما برای رسیدن به آرزو هایتان هموار شود.

توصیه هایی برای آمادگی ذهنی بیشتر برای استفاده از قانون جذب

  • هدف مخص و شفافی داشته باشید و به شدت روی آن تمرکز کنید.
  • باور داشته باشید که می توانید به هدف خود برسید. در همین کنکور سراسری هر سال با بررسی پذیرفته شدگان متوجه می شویم که افراد با هر شرایطی در کنکور قبول شده اند. شما چه باور داشته باشید که قبول می شوید و چه باور نداشته باشیدف در هر صورت حق باشماست.
  • افکار منفی خود و حرف های منفی دیگران را نا دیده بگیرید. احتمالا به جملات دلسرد کننده ای از اطرافین برخورد خواهید کرد مانند: بین این همه متقاضی مگر می شود در این رشته قبول شد؟ یا آن ها که در چنین دانشگاه و رشته هایی پذیرفته می شوند امکانات خوصی دارند یا…. به این حرف ها توجه نکنید. استیو جابز در یکی از سخنرانی های خود جمله ی بسیار کاربردی و زیبایی در این زمبنه بیان کرد: اجازه ندهید هیاهوی دیگران ندای درونی شما را خاموش کند.
  • دوستان و اطرافیان خود را از بین افراد موفق انتخاب کنید تا ما هم ترغیب شوید شبیه آن ها باشید. معاشرت با هر نوعی از افراد کمک می کند شما نیز شبیه به آن ها شوید.
  • ره صد ساله، یک شبه طی نمی شود. انتظار نداشته باشید که با یک هفته یا یک ماه مطالعه و استفاده از تکنیم های قانون جذب به بزرگ ترین موفقیت های دنیا برسید. برای تلاش کردن در راستای اهداف خود زمان بگذارید. میان تلاش و استفاده از قانون جذب تعادل بر قرار کنید و صرفا به یکی از آن ها تکیه نکنید. در هیچ کدام از آن ها نیز زیاده روی نکنید.
    نه قانون جذب به تنهایی می تواند به شما کمک کند و دلیل این باشد که دست از تلاش و مطالعه بکشید و نه مطالعه باید انقدر سخت باشد که همه ی انرژی شما از بین برود .
  • از مشورت با افراد آگاه غافل نشوید. بسایری از افراد پیش از شما قدم در این راه گذاشته اند. روش هایی برای عبور بهتر از این چالش بلد هستند. می توانند روش هایی برای مطالعه ی بهتر، سبک غذایی اثر گذار و روش های ذهنی مفید به شما ارائه دهند.

قانون جذب می تواند در راه عبور از کنکور و قبول در دانشگاه و رشته ی مورد علاقه ی مان کمک فراوانی به ما بکند. در کنار آن مطالعه ی با برنامه ریزی و هوشمندانه(دقت کنید هوشمندانه و نه صرفا زیاد) ما را در مسیر مناسبی برای رسیدن به هدفمان قرار می دهد.

به علت محبوبیت فراوان ورود به دانشگاه در جامعه ی ما بسیاری از ما سابقه ی عبور از سد کنکور و ورود به دانشگاه را داریم. برخی از ما نیز توانایی عبور از آن را نداشتیم و هرگز وارد دانشگاه نشده ایم.
ولی می توانیم با بیان تجربات خود کمک شایانی به دانش آموزان و خوانندگان این مطلب داشته باشیم تا بتوانند مسیر مناسبی برای خود انتخاب بکنند. بنابراین از همه ی شما که تجربه ای در این زمینه دارید دعوت می کنیم که آن را به اشتراک بگذارید.

همچنین از دانش آموزان عزیزی که در ابتدا ی این راه قرار دارند نیز می خواهیم تمرین های ذهنی گفته شده را متناسب با شرایط خود انجام دهند و نتایج کوتاه مدت و همچنین بلند مدت آن را بنویسند تا سایر افرادی که در حال حاضر در شرای آن ها قرار دارند یا در آینده به گروه متقاضیان ورود به دانشگاه خواهند پیوست از این تجارب بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که کمک به دیگران در راه رسیدن به هدف ها و خواسته های خوبشان اثری بسیار مثبتی برای ما دارد. این کار انرژی مثبت بسیار بزرگ و قدرتمندی به کائنات ارسال می کند و آثار مثبت آن در زندگی خودمان و در راه رسید به اهداف و آرزو هایمان خودش را به خوبی نشان می دهد.

آیا تجربه ای دارید که از طریق قانون جذب به یک هدف مشخص برسید ؟ لطفا دربخش نظرات را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *