پرش به محتوا
خانه » آیا طلاق با قانون جذب امکان پذیر است؟ ✔️ گروه آموزشی رضا کلاهی

آیا طلاق با قانون جذب امکان پذیر است؟ ✔️ گروه آموزشی رضا کلاهی

 • از


اگر بپرسید با قانون جذب طلاق چگونه اتفاق می افتد؟

یا چگونه باید از این قانون طلاق استفاده کنیم؟

این مقاله را تا انتها بخوانید. عناوین این مقاله چرایی استفاده از قانون جذب در طلاق، نحوه استفاده از قانون جذب در طلاق و صیغه های طلاق خواهد بود.

طبق آموزه های مطالب قبلی، انسان با قانون جذب می تواند به هر چیزی که می خواهد برسد. اهداف ما گاهی مادی است و گاهی معنوی. گاهی لازم است از قانون جذب استفاده کنیم تا خود را از وضعیت بدی که در آن قرار داریم نجات دهیم.

این شرایط نامطلوب ممکن است یک ازدواج ناموفق باشد. اگرچه افراد به قصد جدایی زندگی مشترک را شروع نمی کنند، اما گاهی پیش می آید که ادامه زندگی ممکن نیست.

اگرچه طلاق اولین راه حل مشکلات زندگی مشترک نیست، اما گاهی تنها راه باقی مانده است.

گاهی پیش می آید که زن و شوهر به این نتیجه می رسند که باید از هم جدا شوند و این کار را به راحتی انجام می دهند. در این صورت هیچ مانع و اختلالی برای طلاق وجود ندارد و در اسرع وقت انجام می شود.

اما گاهی تنها یکی از زوجین به طلاق فکر می کند و از آن راضی است. در این صورت طلاق نسبت به مورد قبلی مشکل تر است. گاهی ممکن است زوج ها از این جدایی خوشحال باشند، اما اتفاقات و شرایط مطابق میل آنها پیش نیامده است.

در شرایط نامساعدی که به عنوان مثال بیان شد، لازم است اقداماتی برای آماده سازی ازدواج یا جلب رضایت یکی از زوجین انجام شود. یکی از مهم ترین اقداماتی که در این شرایط می توان برای آمادگی انجام داد، استفاده از قانون جذب است.

مشکلات زندگی مشترک ممکن است آرامش شما را از بین برده باشد. یا مشکلات جبران ناپذیر همسرتان ادامه زندگی مشترک را غیر ممکن کرده است. چگونه می توان با قانون جذب از شر این شرایط خلاص شد؟

فقط سعی کنید مثبت باشید و حالات مثبت بفرستید. برای پیشرفت تلاش کنید و از کائنات پیشرفت بیشتری بخواهید. اگر همسرتان مانع پیشرفت شما می شود، خزه ها در مسیر پیشرفت شما از زندگی شما حذف می شوند.

جملات تاکیدی آرامش را بنویسید و تکرار کنید. در مسیر رسیدن به آرامش، هر چیزی که مزاحم و مانع آرامش شما شود، برطرف می شود، حتی اگر آن مانع، همسرتان باشد.

جملات تاییدی را می توان در طلاق و همچنین در موارد دیگر به کار برد. همانطور که سایر مطالب آموزشی گروه رضا کلاهی توضیح می دهند که تاکیدات باید مثبت باشد، همچنین برای طلاق باید تاییدیه های مثبت را بنویسید و تکرار کنید. این جملات می تواند شامل جملاتی برای جلب آرامش، رفاه، پیشرفت، سلامتی، عشق و … باشد.

باید تمرکز کنید و ببینید چه مشکل حل نشدنی با دیگری دارید؟ یا همسرتان چه مشکلاتی در زندگی شما ایجاد کرده است؟ از کائنات و خدا همین را به صورت مثبت بخواهید. بنابراین یا شوهرت خوب می شود یا اگر نکند از زندگی تو حذف می شود.

به عنوان مثال، اگر همسرتان آرامش شما را به هم می زند، جملات تاکیدی آرام بنویسید و تکرار کنید، نمونه هایی از این جملات در زیر آورده شده است:

 • به لطف خدا، آرامش در سراسر زندگی من جاری است.
 • کائنات تمام آرامشی را که نیاز دارم برایم می فرستد.
 • خدا را شکر می کنم که به من توانایی حفظ آرامش در هر شرایطی را داده است.

بعد از مدتی آرامش بیشتر وارد زندگی شما می شود و موانع از بین می روند و یا اگر همسرتان مانع تحصیل و کار شما می شود جملات تاکیدی پیشرفت را با خودتان تکرار کنید و خود را باور کنید مانند:

 • به یاری خدا هر روز بیشتر از دیروز پیشرفت می کنم.
 • من با انرژی دریافتی از کائنات بر همه موانع سر راهم غلبه می کنم.
 • خدا را شکر می کنم که به من قدرت زیادی داد تا پیشرفت بزرگی داشته باشم.

باورهایتان را تقویت کنید و سپس ببینید که چگونه مشکلاتتان از سر راهتان رخت بر می بندد و شوهر مخالف پیشرفت شما یا اخلاقش را اصلاح می کند یا توسط کائنات از مسیر شما حذف می شود.

 • در حال حاضر، خدای بزرگ مرا از وابستگی به چیزها و افرادی که بخشی از برنامه نهایی زندگی من نیستند، رها می کند.
 • خداوند متعال افراد شایسته را در مسیر زندگی من قرار می دهد.
 • پروردگارم احساس نفرت و کینه را نسبت به مشکلات و افرادی که جزو برنامه الهی زندگی من نیستند از من می گیرد.
 • در حال حاضر، نقشه الهی زندگی من توسط کائنات بر من آشکار می شود.
 • احساس بسیار خوبی دارم که در راه رهایی از مشکلات و موانع زندگی ام هستم.

آموزش استفاده قانون جذب طلاق به معنای تایید همه طلاق ها نیست. اما همه ما می دانیم که گاهی طلاق نه تنها بد نیست بلکه بهترین راهی است که می توان به زوجین ارائه داد.

قانون جذب فقط در تلاش است تا به مردم کمک کند تا با آرامش بیشتری از این زمان پر استرس عبور کنند. در نتیجه آرامش و تعمیق باورها، فراق مسالمت آمیزتر اتفاق می افتد.

اگر تجربه شکستن قانون جذب را دارید یا کسی را دیده اید که در حال استفاده از آن است، مایلیم بدانیم. در این صورت در مورد اثربخشی این روش در زندگی با ما صحبت کنید و اگر موردی برایتان جالب بود به مطالب ما اضافه کنید، خوشحال می شویم اگر آن را در قسمت برای ما ارسال کنید. نظرات سرشماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *