پرش به محتوا
خانه » آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن در بازارهای مالی

آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن در بازارهای مالی


در این مقاله قصد داریم درباره آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن با شما صحبت کنیم. در مقاله قبلی درباره آموزش ترید با الگوهای کندلی صحبت کردیم اما در این مقاله می‌خواهیم شما را با الگوهای پرایس اکشن در بازارهای مالی مثل الگوهای کلاسیک و الگوهای ترید آشنا کنیم. البته برای دوستانی که قصد یادگیری کامل الگوهای پرایس اکشن را دارند بهتر است کتاب trading junkies را خریداری کنند.

در این کتاب شما به صورت کامل با اصلی‌ترین و مهم‌ترین الگوهای بازارهای مالی مثل الگوهای کلاسیک، الگوهای کندل استیک و الگوهای پرایس اکشن آشنا می‌شوید. البته در ادامه به صورت کامل این بسته آموزشی را به شما معرفی کردیم که می‌توانید از سایت مدیر افکار تهیه و خریداری کنید.

در ادامه این مقاله آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن همراه من باشید.

آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن در بازار فارکس و ارزهای دیجیتال

برای اینکه با استفاده از الگوهای پرایس اکشن ترید کنید باید از صفر تا صد اصول بازارهای مالی را کامل یاد بگیرید.

در مقاله قبلی درباره آموزش ترید با الگوهای کندلی صحبت کردیم، الگوهای کندل در بازارهای مالی ان خریدار و فروشنده‌ها را به شما نشان می‌دهند. برای همین اگر می‌خواهید با استفاده از الگوهای پرایس اکشن در بازارهای مالی ترید کنید باید در نواحی درست معاملاتتان را باز کنید.

 

الگوهای پرایس اکشن مانند بقیه الگوهای ترید مثل الگوهای هارمونیک به صورت دائم در چارت قیمتی تشکیل می‌شود. نکته مهمی که باید رعایت کنید این است برای ترید با استفاده از الگوهای پرایس اکشن حتماً باید از الگوهای کندلی تاییدیه بگیرید.

البته در ادامه هم با الگوهای پرایس اکشن آشنا می‌شوید و اصلی‌ترین و مهم‌ترین نکات ترید در بازارهای مالی را به شما خواهیم گفت.

اگر می‌خواهید با استفاده از الگوهای پرایس اکشن ترید کنید در ادامه همراه من باشید تا اول از همه شما را با الگوهای پرایس اکشن آشنا کنیم و سپس نکات کلیدی و مهمی که باید بدانید را به شما آموزش بدهیم.

 

 

آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن

در این مقاله از صفر تا صد نحوه آموزش ترید با الگوهای پرایس اکشن را به شما آموزش دادیم.

در ادامه همراه من باشید تا هر آن چیزی که نیاز دارید را به شما آموزش بدهیم.

البته در کنار نکاتی که به شما آوزش می‌دهیم بهترین و کامل‌ترین منبع آموزشی الگوهای پرایس اکشن که شامل الگوهای کلاسیک و الگوهای کندل استیک است به شما معرفی شده است.

 

الگوهای معاملاتی پرایس اکشن چیست؟

الگوهای پرایس اکشن شامل یک سری الگوهای تکرار شونده در نمودار قیمت است که در چارت قیمتی دیده می‌شود. با استفاده از این الگوها می‌توانید روند قیمتی را مورد بررسی و تحلیل قرار بدهید.

الگوهای پرایس اکشن به دو دسته الگوهای ادامه دهنده و الگوهای بازگشتی دسته‌بندی می‌شود.

الگوهای ادامه دهنده الگوهایی هستند که نشان دهنده روند فعلی قیمت است. با تشکیل این الگوها در چارت قیمتی می‌توانید به این نتیجه برسید که روند فعلی ادامه دارد.

الگوهای بازگشتی الگوهایی هستند که هنگام تغییر روند تشکیل می‌شوند. وقتی این الگوها را در چارت قیمتی می‌بینید می‌توانید به این نتیجه برسید که یک روند نزولی به یک روند صعودی تشکیل می‌شود و برعکس.

الگوهای پرایس اکشن می‌توانند یک ابزار بسیار قدرتمند در تحلیل تکنیکال باشد. البته در معامله کردن فقط نباید از الگوهای پرایس اکشن استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید دقیق‌تر بازارهای مالی را تحلیل کنید می‌توانید از یک سبک معاملاتی قوی مثل پرایس اکشن کلاسیک، اسمارت مانی، عرضه و تقاضا و… استفاده کنید.

 

 

نکات مهم برای ترید با الگوهای پرایس اکشن

برای اینکه با استفاده از الگوهای پرایس اکشن ترید کنید باید به صورت کامل الگوهای پرایس اکشن را یاد بگیرید. برای یادگیری الگوهای پرایس اکشن نیاز به یک منبع آموزشی دارید. درادامه اصلی‌ترین و مهم‌ترین منبع آموزشی را به شما معرفی کردیم.

 

نکته مهم دیگری که برای استفاده از الگوهای پرایس اکشن باید رعایت کنید این است که به اندازه کافی تمرین کنید. بدون تمرین کردن نمی‌توانید در بازارهای مالی موفق شوید. تمام الگوهای قیمتی که در این سه دفترچه یاد می‌گیرید را باید تمرین کنید و بک تست بگیرید.

 

سومین نکته که بسیار مهم است این است باید سعی کنید در نواحی مهم چارت قیمتی با تشکیل الگوهای قیمتی که شکل می‌گیرد معامله‌تان را باز کنید.

 

باید اصول و قوانین مدیریت سرمایه را کامل رعایت کنید تا یک شبه سرمایه‌تان را از دست ندهید. در سایت مدیر افکار مقالات زیادی درباره آموزش ترید و مدیریت سرمایه برای شما قرار دادیم.

 

بهتر است در کنار الگوهای پرایس اکشن سبک معاملاتی پرایس اکشن (price action) را هم یاد بگیرید. برای یادگیری سبک پرایس اکشن برای دوستانی که بسته آموزشی که در ادامه معرفی کردیم را تهیه کنند بهترین و کامل‌ترین دوره پرایس اکشن ال بروکس را قرار دادیم.

 

بهترین و کامل ترین منبع آموزش الگوهای پرایس اکشن

با توجه به اینکه خیلی از دوستان به دنبال یک منبع کامل از یادگیری الگوهای بازارهای مالی هستند بسته آموزشی trading junkies را به شما معرفی می‌کنیم.

در این بسته آموزشی شما با سه دفترچه الگوهای پرایس اکشن آشنا می‌شوید که تمام الگوهای پرایس اکشن مثل الگوهای کلاسیک، الگوهای کندل استیک و… به صورت کامل آشنا می‌شوید.

برای خرید کتاب trading junkies همراه با ۹ هدیه‌ای که برای شما قرار دادیم کافیست از طریق سایت مدیر افکار وارد بخش محصولات شوید.

از بین محصولاتی که قرار دادیم میتوانید این بسته آموزشی را تهیه و خریداری کنید.

 

 

جمع بندی

در این مقاله با نحوه ترید با استفاده از الگوهای پرایس اکشن آشنا شدید. همانطور که گفتیم الگوهای تکرار شونده‌ای هستند که به صورت دائمی و منظم در تمام تایم فریم‌های مختلف در تمام بازارهای مالی مثل بازار فارکس و ارزهای دیجیتال تشکیل می‌شود.

با توجه به اینکه خیلی از دوستان به دنبال کامل‌ترین و بهترین دانلود دفترچه الگوهای تکنیکال هستند من در این مقاله بهترین و کامل‌ترین منبع آموزشی برای یادگیری الگوهای ترید را به شما آموزش دادیم.

برای اینکه الگوهای پرایس اکشن را کامل یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنیم بسته آموزشی trading Junkies را خریداری کنید.

برای تهیه و خرید این بسته آموزشی می‌توانید از سایت مدیر افکار اقدام کنید و از بخش محصولات این بسته آموزشی را تهیه و خریداری کنید.

در کنار این سه دفترچه Trading Junkies ۹ هدیه ویژه هم قرار دادیم که در یادگیری بازارهای مالی به شما بسیار کمک می‌کند. همین حالا می‌توانید برای تهیه و خرید این بسته آموزشی از سایت مدیر افکار اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *